Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
19. aug 2009

Dafy veru to je sila, ti poviem... no ja som na predoperacnom nikdy neplatila, ani pred laparkou, ani pred IVF. A nechapem preco maju lekari problem s poistovnou, ze preco im to nechce preplacat, ked to sama vyzaduje... a inak aj s tym umelym oplodnenim, teda samotnym IVF je to take divne, vlastne ani nevieme za co Herdzimu platime. Cennik ziadny. A pritom odber vajok, oplodnenie aj samotny transfer su preplacane poistovnou. Lieky si doplacame samy, takze platili sme zrejme len za oplodnenie 3 vajok metodou ICSI, aj to sa podarilo oplodnit len 2 vajka a aj tak z toho nic nebolo. Ako viem ze doki za vysledok nemoze, ale je to sila ked este tolko inkasuju navyse za nadstandard. A pritom by sa to nemalo povazovat za ziadny nadstandard, ani ICSI, ani PK, ved my za to tiez nemozeme ze sa nam to prirodzene nepodarilo a ze sme na nich odkazani...

dafy
19. aug 2009

zajacik to je vsetko na hlavu postavene.ja sa zase hnevam na stat ani nie tak tomu ze lekar si kolko bere.čert ho ber dobre učil sa venoval sa tomu je to jeho praca ok berem.

ale ze stat toto neriesi tak to ma vytaca poriadne kurna.tak namiesto toho zeby podporovali nas chudence 😀 😀 tak este aj daju zaplatit za inekcie a lieky a najväcsia drzost na tom je ze este si aj daju limit 3krat a dost.
tak ti poviem ze to je silna kava tak ked chcu zarabat tak nech zarabaju na potratoch do kelu alebo nech nepotporuju tych degešov 😠 😠 😠 napisala by som aj viac lebo som sa rozčertila ale to by ma admin zmazala 😀

zajacik...
19. aug 2009

Dafy plne s tebou suhlasim 😠 😠 😠 ...ale sme sa rozcertili 😀 😀 😀

dafy
19. aug 2009

zajacik mali by ist vsetky z konik a demonstrovat mozno by sme pohli z ich kamennymi srdciami 😝

dafy
19. aug 2009

mozno by sme mali napisat do Jojky 😀

dafy
19. aug 2009

zajacik ale to mas tak na ludskom nestasti sa da najviac zarabat stale to tak bolo a asi aj bude 😠

zajacik...
19. aug 2009

Nieco sa v tomto smere bude robit, len neviem ci k lepsiemu alebo k horsiemu... citujem z mailu od dovery:

"Schvalovanie IVF vykonu (umele oplodnenie) aj liekov sa v poslednom obdobi modifikovalo z dovodu pripomienok zo strany hlavneho odbornika pre asistovanu reprodukciu. Tieto pripomienky budu nasledne implementovane do Opatrenia MZSR, ktorym sa vydava Zoznam lieciv a liekov plne uhradzanych alebo ciastocne uhradzanych na zaklade evrejneho zdravotneho poistenia."

melisska
19. aug 2009

Ahojte 😀 dnes mi moj nadriadeny povedal ze jeho sestra otehotnela po 11 rokoch a neuspechoch pri umelom oplodneni a ze mi da adresu toho odbornika 😀 ja som uz nechcela ziadneho lekara a on aj tak vam pre istotu dam a hadajte ake meno? MUDr. Hredzák 😀 😀 😀

deny3
19. aug 2009

pekný večer 🙂
ja som sa dnes flákala, mali sme stretko 4 kočky z gympla, nie a nie ísť domov. Tak mi to dobre padlo. A máme nové skrine, konečne Kubkove vecičky môžem uložiť do skrine, zatiaľ ich mám v škatuli 😝

meliska 😀 😀 😀 dúfam, že si sa poďakovala 🙂 ale čo k tomu povedať, 11 rokov je doba, snáď to u teba bude do roka a do dňa, tak nejak ti to predpovedala veštica.

alex9966
20. aug 2009

Ahoj.Som medzi vami novacik.Som po 1 ivf vklad 3.8. HCG negativne. Viete mi poradit kedy sa moze ist na KET

katy2
20. aug 2009

aho, alex,
je mi to luto, ze to nevyslo ☹
na KET mozes ista znova po dalsom celom cykle.... To znamena po 2. menstruacii. Drzim palce....
Ahojte, splniecka 😉

alex9966
20. aug 2009

ok dakujem

kukulik30
20. aug 2009

ahojte 😵

zajacik...
20. aug 2009

Melisska 😀 😀 😀 Tak to bolo dobre, xixi 😅
Alex vitaj medzi nami, skoda ze si prisla s negativnou spravickou 😔 Budem drzat palce na KET, v septembri-oktobri sa to tu bude hemzit stimulantkami 😵
Ahojte SPLNiecka 😉

ixi
autor
20. aug 2009

ahojky splniecka ako?

kukulik30
20. aug 2009

veru vyzera , ze jesen bude nabita ..plna cakaren u Hredziho, ved len nas je tu kopec, co sa chystame na stimulku v septembri...dame stretko??? 😀 aspon v cakarni 😀

katy2
20. aug 2009

V septembri to tu bude perne.... 😵
Normalne ma chyta nostalgia.... Dnes je rok, co som davala pichat dekac.... V splne bola dovolenka, tak som bola u svojho gyn.... 😉

zajacik...
20. aug 2009

Babulky mam pozitivne spravicky 🙂 Vcera co mi odpisali z Dovery ze sa chystaju zmeny v zozname liekov atd., tak som pohladala na nete pripravovany navrh cenniku liekov, ktory ma byt platny od 1.10.2009, tak aj nase lieciky isli dole, ja som sa zamerala na Puregon600, teraz je doplatok 98,35 €, od 1.10. to bude uz len 75,37 €, co je pri 4 krabickach usetrene skoro 92 € (cca 2770Sk). No tak aspon nieco pozitivne 🙂

lyndus
20. aug 2009

pekny dnik babulky 🙂
Mno zajacik, aspon nieco pozitivne, snad to bude aj prevda 😀 Dafynka, asi by fakt potrebovali postriasat, aby sa spamatali kompetentny... fnukaju, ze nemaju ludi, co by robili na dochodok, ale nas, co by sme deticky chceli, aj by sme sa o nich starali, tak nas nepodporia... je to svinstvo, taky pristup 😠
melisska, pekna nahoda, si mu mala povedat, ze jeho uz davno poznas 😀
Inac, to co si pyta Hredzak za zakroky a tak je podla mna plne na nom, lebo je to sukromne sanatorium... cim ma lepsie vysledky, tym viac moze pytat... keby sme chodili do statneho centra na Rastislavke, doplacali by sme iba lieky, zakroky nie, ale ta uspesnost je tam fakt miziva, takze tak s platenim...
inac ten september tam bude vazne zaujimavy, dufam len, ze uspesnost bude aspon 100% a budete tu secky veselo tehulkovat 😀

deny3
20. aug 2009

ahojte, dnes je hladovka, noisto, keď ja priberám, tak aj vy !!!!!!!!

ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

deny3
20. aug 2009

a s tými liekmi dobrá správa, ale ešte viac by ma potešilo, keby posunuli vekový limit pre IVF, a tiež nech to zvýšia aspoň o jeden dva pokusy. Ale to by som už chcela možno veľa naraz, ale ja si mylím, že rokmi sa to zmení, len smolu máme my staršie teraz.

lyndus
20. aug 2009

inac s tym vekom ma riadne stvu 😠 inac babule, vcera som sa dostala k papieru od Tipple testov... down vysiel na 1:4400, tak som sa tesila a dalej citam, ze zvhladom k veku je to 1: 760 😠 ma stvu s tym vekom, sak tie jajka mi odoberali, ked som bola mladsia, preco to tiez nezohladnia, kurnik 😠

ixi
autor
20. aug 2009

katy chodis s hanickou na plavanie? 😵 zajacik dobra sprava 😎 lyndus kasli na vek vsetko je ok to su len cisla

ixi
autor
20. aug 2009

baby ale vam riadne pribudaju tie tt 😎

lyndus
20. aug 2009

ahoj ixinka, si zlata 😀 mno, polovica je tusim za nami, uz len ta druha 😀

ixi
autor
20. aug 2009

tak veru sa vam to krati ale ved to je super ja sa tak tesim ze budu nove mamulky 😵 😵 😵

ixi
autor
20. aug 2009

lyndus a este nevies co to bude 😉

ixi
autor
20. aug 2009

ja sa tesim uz na ketik 😉

ixi
autor
20. aug 2009

😀 😎

dafy
20. aug 2009

ahojte dnes som bola na krv negativna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre