Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
24. aug 2009

jespi, ja pojdem asi rodit do starej, robili mi tam laparku, pojdem asi za tym lekarom, predsa ho uz trosku poznam 🙂 a mame tam v labaku znamu, tak snad nam to trochen pomoze, aspon budu rychlo vysledky, keby nieco 🙂 ja by som sa dost bala rodit do vody, kvoly infekcii a tak 😉

jespera
24. aug 2009

Lyndus, - ta infekcia - kolko ludi tolko nazorov, nieco som o tom pocula ale aj to ze je to bllbost..Ja si zas neviem predstavit rodit len tak...len som sklamana lebo nemozem nikde zohnat nejaky normalny mail, aby som niekde napisala a spytala sa co ako. sice teraz tam nepojdem - az o mesiac ked sa mi vrati manzelik, ale nejake info by sa mi zislo. Kedze im poviem ze som po ivf, a chcem pupocnikovu krv a do vody - dufam ze sa ma nezlaknu..hehe. a inac ako brusko - rastie? ja ho uz mam kvalitne - az sa mi zda ze na zaciatok siesteho mesiaca je az prilis velke..ale nevadi. manzel mi dnes odisiel prec - bez neho je tu neznesitelne ticho :(

kukulik30
24. aug 2009

jespera, aby som ta vyviedla z omylu, v SNV to nie je porod do vody, to je len 1.porodna faza na uvolnenie, ale samotne tlacenie, vypudzovacia faza je uz von , pekne na stole 😉

lyndus
24. aug 2009

juj moja, to musis mat fakt tazke, ja mam dost ked ten moj nespi jednu noc doma, nie to cely mesiac javascript:addEmoticon('😕','vBody')😕 😖 a coze robi, ked chodi z domu na mesiac? mno neviem, mne sa to moje brusko nezda nejake velke 😀 inac este nenisme v siestom mesiaci pokial viem nemyslim, ze by sa ta zlakli, kamoska rodila normalne po IVF a vzali jej pupocnikovu krv 😉 prave som sa dobre napraskala...kuracina na kari s ananasom, mnam mna 😀 😀 😀 ani mi to moc nesmrdelo napodiv 🙂 dnes mam upratovaci den tusim, vyriadila som uz secky skrinky v kuchyni, idem este umyt riady a pojdem na nakup 🙂

lyndus
24. aug 2009

siesty mesiac je vraj 22-26TT 😀

lyndus
24. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeej kukulicek vazne? inac mam pocit, ze do vody sa na Slovensku ani normalne nerodi 😕 a ty si to vyskusala?

deny3
24. aug 2009

ahojte 🙂
čo sa to tu rozoberá, pôrod do vody? no ja neviem, na nete som niečo čítala, už sa od toho vraj upúšťa, nie je to až taká super vec pre bábo ako sa spočiatku o tom hovorilo. Kamoška chcela rodiť do vody, tak išla niekde do Topolčian či kde, čakala dva týždne na hoteli, malý si dal načas, nakoniec rodila v KE sekciou. A neviem si predstaviť odber pupočníkovej krvi pri takomto pôrode.
a bol už obed?

tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt
tttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttt

lyndus už si isto zvedavá, čo to bude, nech sa to malé pekne na utz predvedie 🙂 náš stále spinkal, ale našťastie výbavu ukázal v pohode

kukulik30
24. aug 2009

lyndus, nie..ja normalka spontanne, pekne som si to odochkala, odujukala a odtlacila..tazko tazko pretazko, ale nakoniec sa to podarilo...poviem pravdu, ani som nad tym nerozmyslala, ze do vody 😅

kukulik30
24. aug 2009

deny, ja uz capem ten tvoj obed, dik 😀 mnamki mnam

deny3
24. aug 2009

len si daj kukulik, dnes si na neho sama, aj keď trochu neskorý.

lyndus
24. aug 2009

mno veru Deny uz sa tesim velmo velmo 🙂 snad sa ukaze 🙂

jespera
24. aug 2009

Kamoska - rodila do vody v Trebisove, a nevie si to vynachvalit, aj vsetko co som zatial o tom citala - hlavne skusenosti zien , ani jedna nepovedala na to nic negativne. Len sa do toho Trebisova - neviem dopatrat na nejaky mail alebo nieco...asi tam fakt musim ist osobne. A co sa tyka odberu pupocnikovej v kombinacii do vody - je to fakt realne.

sobka
24. aug 2009

Dievcence moje,mate pravdu,ostaneme pokope tu spolu a dotiahneme to vsetky az do porodu.ja som to nemyslela zle,nechcela som nas rozdelit,prepacte...jespi,ten porod do vody znie zaujimavo,kamoska zije v nemecku a 3xrodila inak,do vody,po sediacky a este nejak tak ze si na nu porodna baba sadla.cudne,ale vsetko bol prenu krasny zazitok,nevedela mi povedat,co bolo najlepsie,hm..tam su ale celkovo ine sluzby,uroven a trebisov?tam by som nesla ja osobne ani len na odber krvy...a to zijem pri TV.je to vsak vsetko otazka zdravia,ak je predpoklad bezproblemoveho porodu,tak to zvladneme aj na "Chodbe" ale ked hrozia komplikacie,hoc len sekcia...tam je uroven na minime. Prepacte,nechcem sa nikoho dotknut.. Odborna prax ?mizeria

mima263
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
25. aug 2009

hmm tak už všetky viete, čo som chcela napísať do IP 😅
Ospravedlňujem sa všetkým, ktorým som sa dotkla
Nezjedzte ma

deny3
25. aug 2009

dobré ránko 🙂
raňajočky?
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀ttttt

Myslím, že je zbytočné rozoberať, či založiť novú tému alebo nie, kto bude chcieť chodiť do tejto, bude chodiť, kto do nejakej novej, tak do novej. Každá z nás okrem tejto témy prispieva aj v iných, je to normálne, tých tém je strašne veľa a človek nájde veľa odpovedí aj inde ako tu.
A či je SPLN dobré centrum alebo nie, my to nevieme posúdiť. Určite menšiu úspešnosť má centrum na Rastislavke, ale kto je lepší, či Herman alebo Hredzák, ťažko povedať. Každá tehotná si bude chválliť toho, pri ktorom otehotnela. Obidvaja sú svojský, ale používajú tie isté lieky, tie isté postupy. Myslím, že IVF aj aj tak predovšetkým v rukách prírody, človek v určitom bode skončil.

Mima stále máš možnosť prejsť do iného centra, nechcem ťa zo SPLNu vyháňať, ale keď už nemáš dôveru tam, asi by si mala rozmýšľať nad zmenou. Veď je to normálne, že keď sa mi niečo nepáči, tak to zmením a myslím, že dosť veľa kočiek prechádza z jedného centra do druhého.

kukulik30
25. aug 2009

pekny ranko 🙂
ham, ranajky uz som si dala deny...dik 😀 berte kocky , lebo vsetko pojem 😀 😀 😀

cavik
25. aug 2009

Dobré ránko

tak, ja som sa už aj vrátila z hematológie, kam ma poslala moja dobrá dr. gyn.....ale neviem, či budem čakať za výsledkami
mne vychádza, že na decapeptyl by som mala ísť po 9.9....dovtedy sa musím rozhodnúť, či pôjdem do roboty, či nie, alebo či pôjdem s tým, že počas práce budem chodiť na IVF( piškótka, nikomu ani muk 😉 😉 😅 😅 😵 😵 )

kukulik30
25. aug 2009

cavik...cauko 😀 tak to uz je co by dup a dekac v ritke pichnuty 🙂 este sa mozno stretneme v Splne koncom septembra, mne to tiez tak vychadza , lebo teraz dostanem mrsku a potom na dalsiu idem stimulovat na KET 🙂

lyndus
25. aug 2009

kukulicek len si daj 🙂 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
Mimus, ved je to tvoj nazor a kazdy ma nanho pravo 🙂 ved aj ja som pisala, ze uz by bolo nacase, aby sa tu zas tehulkovalo, lebo od nas nic nepribudlo ☹ aj ked jeden moj znamy tvrdi, ze sem na net chodia vacsinou zienky, ktore maju problem a take, co otehulkuju po zakroku sem nepojdu... nemysli to v zlom samozrejme... podla mna je IVF, rovnako ako bezne tehu prevazne v rukach prirody, tak ako napisala Deny, doki moze urobit maximum, co je v jeho silach a ostatne je uz bozska moc, ako hovori moja mamina 😀

zajacik...
25. aug 2009

Caute SPLNiecka 😵
Cavik, Kukulik, mne dekac vychadza okolo 18.9. 😀 Joj baby musi nam to uz vsetkym vyjst! Asi si idem trosku zajest ranajok od Deny 😅
Mima a preco si tak zanevrela na SPLN? Pretoze ti nevyslo IVF? Ved kolkym nevyslo na prvykrat, a to nielen v nasom centre... Treba stale verit a dufat a modlit sa k Bohu, aby nas vyslysal, lebo len On o tom rozhodne, ziadny Hredzi ani Herman ani ziadny iny doktor 🤐

kukulik30
25. aug 2009

zajko, tak to sa nas dobre nazbieralo na ten september 😵 uvidite, bude plodny 😉

cavik
25. aug 2009

kukulik, zajko....ja ešte neviem, či to neodložím na október 😨 😨 ...som ja ale trubka nerozhodná 🙄 🙄

inak....po 10000 príspevkoch nemáme už mať ďalšiu tému ? 🙂 😉 ...niežeby som chcela novú tému 😉 😉

kukulik30
25. aug 2009

cavik, uz netreba, uz je to neobmedzene 🙂

kukulik30
25. aug 2009

cavik, povedz rovno, ze sa s nami nechces stretnut 😀 😀 😀

lyndus
25. aug 2009

kukulik 😀

mimusa4
25. aug 2009

ahojte, neviem bola desiata už? ak áno taaaaaak potom to nazvyme hmmmm..ovocíčko? 😕 😀

tttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
ttttttttttt 😵 tttttttttttt
ttttttttttt 😵 ttttttttttt
ttttttttttt 😵 tttttttt
ttttttttttt 😵 ttttttt
ttttttttttt 😵 ttttttt
ttttttttttt 😵 ttttt
ttttttttttt 😵 ttttttt
ttttttttttttttttttttttt

lyndus ta ty si ale výmysleník s tou prípravou 😀

a čo sa týka neúspechov a že nás je tu málo dievčat, vlastne sme tu tie kt. sa opakujú a je to tak aj v gyncare téme, tiež som myslela, že ta čo tam sa nedarí? a viem o dosť dievčatách čo boli aj tam a sú tehule a aj mamky, a tu na koňa ani nepáchli..a je veľa stránok kde sa rozoberajú tieto veci ohľadne ivfka, ketu, etu..takže je jedno či gyncare al. spln apod...

a ak chcete novú tému mne je jedno, ale neviem či sa podarí potom túto uzavrieť, to je asi na adminkách..
hoc už len pre občerstvenie by neolo zlé možno, ale s tým, žeby sa chodilo len do novej..ale to by musel byť názov prepojený s názvom splnu a napr. + pridajte sa nové tváre? neviem to som len tak tresla narýchlo..
😉 😉 😅

petronelka77
25. aug 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Prajem krasny slnecny den, dnes to vyzera opat letne 😉 .

mimusa4
25. aug 2009

ja už nechceeeem teploooo 😝

lyndus
25. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeej mimus uz ani ja nestem teplo hehehe... a aky vymyselnik? to som nejako nepochopila, zeby tehu demencia? 😀 😀 😀
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Peti si tu dlho nebola, uz sa tesis na stvrtok? 😉 lebo ja velmo hehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre