• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
vďaka za číslo :slight_smile:

kukulik, tak to máš cobydup :slight_smile:. Ako sa ti inak darí?
25. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som jej, ale asi majú tiež dovču - nikto to neberie :confused: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka, dobre sa mi dari, uzivam si posledny tyzden volna, 2. septembra nastupujem do prace, budem si musiet zvykat zase ...ale dobre, tak to ma byt,samko ide do skolky, tak nam budem ten cas letiet poriadne rychlo :slight_smile:
25. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti nastúpiš do práce a pôjdeš hneď v septembri na ket? :fearful: :fearful: A budeš môcť ostať doma na PN počas čakania na výsledky, alebo budeš chodiť do práce? Som z toho mimo :confused: :confused: :confused:
25. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie - tak ti, ale tak Ty? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeej kukulik, to maz vazne za par a budes tehulka :slight_smile:
piskotka rychlo sa vyliec moja :slight_smile:
25. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieťatko už spí skoro 3 hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: ....čo s ním budem robiť večer netuším, má vyvrtnutý členok, hral futbal, a teraz už 4 deň nechodí, len sa kĺže po riťke, alebo prinajlpešom chodí po kolienkach....má strach postaviť sa na nohu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...tak ani vonku vyvetrať ho a vybehať sa nedá :frowning2:
25. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus vďaka, tebe tie TT pribúdajú závratnou rýchlosťou, veď len prednedávnom si tam mala 8 tt a teraz :confused: :confused: :confused: tak super, v piatok budeme vedieť, či je fazuľka chlop alebo žienka :dizzy_face: :dizzy_face:

cavik, a neboli ste u lekára s maličkým, či netreba nejaké lieky alebo mastičky?
25. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piškótka....boli sme na pohotovsti ešte v sobotu ráno, aj na RTG, dostal octanovú masť....má zábrany postaviť sa a ísť
25. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka mno hadam uz vo stvrtok, vtedy sme objednany :grinning: velmi som zvedava, obcas mam pocit ze ani nezaspim :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme hore

lúúúúčim sa s vami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlatko :pensive: :pensive: :pensive: tak nech pekne oddychuje, futbal bude hrať neskôr.
Lyndus, už sa len 3x vyspíš a budeš to vedieť, ak ti to samozrejme bude chcieť bambuľka ukázať :grinning: :grinning: ale držím palce, aby sa ukázalo v celej svojej kráse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nás posúvam, lebo sme sa poriadne prepadli :unamused:
25. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte splniecka ako ste sa tu dnes rozpisali :wink: cavik pozdrav miska nech sa mu nozka richlo zotavi :sunglasses:
25. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka, no vyzera to tak, ze aj , ked pojdem na ket a ked bude pozitivny vysledok, tak ostanem v robote, kedze budem mat ine zadelenie, ako predtym, nie uz rizikove, tak budem chciet potiahnut dlhsie, nech maju zo mna osoh, ked uz mi tak vychadzaju v ustrety :dizzy_face:
25. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulik tak ty uz ides makat moja :wink: uz budes pracujuca :wink: a samulicek do skolky zlatusik :sunglasses:
25. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, noooo....po takj dobe si to ani neviem predstavit..ale celkom sa tesim :dizzy_face:
25. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
budes mat zmenu aj babusko skor pride :sunglasses:
25. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime, ci mi to pozitivne prispeje :dizzy_face: snad hej :wink:
a ty ako? kedy sa chystas?
25. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja neviem ak sa bude dat tak ked v septembri dostanem ms tak zacnem a ked mi to nevide tak az oktober :sunglasses:
25. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru nocku splnieckovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko..slniecko nam krasne svieti :dizzy_face:
26. aug 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raňajky s mimušou :dizzy_face:

tttttttttttttttttttttttttt
t :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: t
tttttttttt :dizzy_face: tttttttt
tttttttttt :dizzy_face: ttttt
tttttttttt :dizzy_face: ttttt
tttttttttt :dizzy_face: tttttt
tttttttttt :dizzy_face: tttt
tttttttttt :dizzy_face: ttt
tttttttttt :dizzy_face: ttt
ttttttttttttttttttt
26. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte :slight_smile:
mimuska, dik :dizzy_face: ham
26. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som sa minula s katy pre zmenu ja :slight_smile: síce auto som odparkovala a potom som prešla peškom pri amfiku,
na prechode sme sa minuli, chcela som jej povedať, že ahoooj katy, ale telefonovala, tak som to nechala tak.. :slight_smile:
26. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, obediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:

dnes je krasny dnik, uz sa tesim von... inac dnes robim pecene zemiaky s bryndzovou natierkou a poobede sa chystam piect bryndzove pagaciky :grinning: :grinning: :grinning: teraz mi strasne berie bryndza a pred tehu som ju neznasala :grinning:
26. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus nechaj otvorené okno a dôjdem podľa vône :grinning: mňamky :wink:
26. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej mimuska kludne dojdi, balkon otvoreny, tak snad zanuchacikujes :grinning: :grinning: :grinning: juj uz sa strasne tesim na zajtra :grinning: ani spat nebudem hehehe
26. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :grinning:
26. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok