Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
1. sep 2009

Pekný večer

Kuku...aj náš Miško ide zajtra do škôlky 😒 , ale ja som ho nijako zvlášť nepripravovala...teda, vie o nej, boli sme sa tam aj hrať, ale mal pôvodne nastúpiťaž v januári...akurát, že ja som dostala ponuku v práci, tak sa nám to poposúvalo
našťastie som si aspoň nástup posunula na 15.9., tak si hádam za 2 týždne nejako zvykne 😉

držím vám prsty 🙂 🙂

ixi
autor
1. sep 2009

cavik aj tebe drzime prsty misko to isto super zvladne 😎

cavik
1. sep 2009

ixi...no, niesom sii istá...on je taká malá tvrdohlavá individualita 😀 😀 ...ale ďakujeme

katy2
2. sep 2009

Ahojte 🙂
Teda, mame malych skolkarov 😉 Miskovi aj Samkovi drzim palce..... 🙂
cavik, kam ho davas do skolky? Na Humensku?

cavik
2. sep 2009

Dobré ránko

Katy....na Nešporovu ( pod Erikou ), špekulovala som aj nad Šafárikovou triedou ( Humenská ) alebo Trebišovskou, Kežmarskou....ale keďže my to máme skoro všade s nejakým dochádzaním, tak som si vybrala tú, kde je aspoň nejaký dopravný uzol....ak budem chodiť do práce, nech sa niekam dostanem....popri tých ostatných škôlkach nejdú takmer žiadne spoje 😒
....a keď som došla na Nešporovu, tak som zistila, že moja učiteľka ešte z mojej škôlky čo bola niekedy v Katkinom Parku tam robí riaditeľku a aj si ma pamätala, pretože sme boli so sestrou dvojičky a hrala s mojim otcom volejbal 🙂 🙂

cavik
2. sep 2009

a dnes, zajtra a pozajtra idú všetky detičky len na 2 hodinky doo a od pondelka zarezávame 😝

zajacik...
2. sep 2009

Pekny plodny september 😀 😀 😀
Samkovi a Miskovi prajem krasny prvy den v skolke 😵 A ich mamickam uspesny start do prace po materskej 😅
Zuzka uz sa ti to krati, strasne silno drzkam palceky 🙂
Melisska mam radost ze ide z teba dobra nalada 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

zajacik...
2. sep 2009

Babulky a kde ste dnes vsetky? 😕 😀

deny3
2. sep 2009

ahojte 🙂
ako vidím, lenivosť tu kvitne, akosi sa nechce žiadnej písať. Ja som dnes mala poradňu, ešte jednu a ide sa do pôrodnice, zatiaľ na poradňu. A malý bude maličký do troch kíl, ale nevadí, on to doženie.

a papanica :

ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt

ixi
autor
2. sep 2009

ahojky splniecka tak dufam ze chlapci skolku uspesne zvladli 😵 😵

cavik
2. sep 2009

Pekný deň

ixi...no, ten môj to nejako zvládol, síce si na obed ani za nič nechcel sadnúť na stoličku, ale keď som prišla tak to všetko dohnal a vybielil tanier 😀
na obed dnes ešte spinkal doma a keď vstal tak bol rozčarovaný, pretčo s ním zase nejdem do škôlky 😵
ale ilúzie o hladkom priebehu si teda nerobím, dnes tam nebol dlho 😉

deny a tuším aj zuzka dry ( tá hádam už aj porodila, že ? )....ja som mala pri Miškovi tiež ten CAM MB X6 TRIS, vtedy ešte neboli tie s kruhmi, ja som mala modro-čierny....kočiarik to bol dobrý, pekný, ale keby sme nemali "kombíčko", tak ho do auta nevpraceme....my sme ale často využívali to naklikávanie autosedačky na podvozok 🙂

kukulik30
2. sep 2009

no ahojte..tak prvy den mame za sebou, zle som v noci spala, takze sa citim totalne pod psa v robote fajn, zvykam si, chybaju mi prechadzky ..no ale neda sa spacirovat v jednom kuse, niee?

Samko zvladol skolku super, rano ani neplakal, odisiel do herne, tak nas poslala ucitelka prec, nech sa neroplace...ale ked po neho prisiel MM, tak sa rozplakal a hovoril, ze plakal v postielke, ale inak sa mu tam paci, spomina nejaku Veroniku 😀 ...tak zrejme si nasiel kamosku ...chudacik, ked prisiel manzel, tak papal chlebik a pozeral z okna a v tom soku zakrical, ked ho zavolal tatik...Mamiiiii a spustil plac, ale potoms a opravil , ze Tatiiiiiiiiiiiiik ..no ale poviem vam trpim v robote, stale rozmyslam, co a ako, ako sa citi a co robi a len pozeram na hodinky, kedy uz pojdem po neho 😔 ach jaj ☹

kkatty
2. sep 2009

ahojte... ja tu tak občas zablúdim, ale čítam vás vždy... Chcem sa podeliť - zatiaľ len tak potichúčky - že som si 1.x v živote našla II a tááák som sa tešila ako malá... ale pekne poporiadku: 11.8. som mala ET (bolo to moje 2. IVF, to prvé sa skončilo MA v 8.tt a 3 KETy mi nevyšli), ale ja som už 4. deň po ET všetko oplakala, že to nevyšlo, lebo mi vymizli všetky tehu príznaky - a to som mala asi z pregnylu... mm som pripravila na to, že nič z toho, plakali sme obaja... chcela som aj lieky vysadiť, aby čím skôr došla mrcha a išli sme ďalej, ale dohodli sme sa, že budem ich brať aspoň do 10. dňa a potom spravím test... nadišiel teda deň D a ja taká zmierená s osudom našla som si na testíku slabulinký tienik 🙂 bez slov som ho ukázala mm s otázkou, či tam ničo vidí a on že hej... bola som z toho taká mimo, že až...asi o dva dni sme zopakovali test a bola tam, trošku silnejšia... na 14. deň sme šli na krv, stále s malou dušičkou, do KE - poprosila som sestričku papier (keďže mali mať dovolenku) a tak sme šli rovno do labáku - tam mi odobrali krv no a tie 2 hod. boli asi najdlhšie v mojom živote... ale stále sme počítali, že nič... bolo 271. Volali sme môjmu lekárovi, ktorý má tiež dovču, a o 2 dni sme šli na krv aj u nás a predstavte si - negatívna (do 2)...volali sme tu teda znova, že čo s tým a zaraziolo ma, čo povedal:"no nebol by to 1. ani posledný prípad, že v nemocnici u nás vyšlo neg. a v KE pozit. 😕... nezmierili sme sa s tým a telefonovali sme znova do KE... lekárka bola taká zlatá, že to nenechala tak a pýtala sa, či nemôžeme prísť hneď zajtra alebo aspoň doniesť krv - tak som si vybavila odber u známej a mm cestoval do KE a 😀 790... včera boli 3 týždne od ET a dnes máme 2 dutinky... chcem vám povedať, že vôbec nemám typické tehu príznaky a už vôbec mi nie je tak zle ako pri 1. tehu. Keby som to neprežila na vlastnej koži, tak neuverím. Je to pre nás s mm zázrak 😉 Viete mi ešte poradiť, či je to ok keď sú ešte len dutinky? A kedy už má byť niečo viac vidno alebo kde sa o tom dá dočítať? ďakujem 🙂

zajacik...
2. sep 2009

Cavik, Kukulik, takze chlapci to zvladli 🙂

zajacik...
2. sep 2009

Kkatty vitaj u nas a som nesmierne stastna ze si prisla s takou pozitivnou spravickou, lebo v poslednej dobe tu nepribudla ziadna nova tehulka, tak dufam ze si rozbehla poriadnu tehu-vlnu 🙂 Jasne ze je to v poriadku, ze su este len dutinky, myslim ze srdiecka bude pocut az okolo 8tt. Velmi dobra stranka o tehulkovstve tyzden po tyzdni je tu:
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...
Tak ti gratulujem a zelam aby to bublinky vydrzali aspon do 36tt 😵 A potom uz z teba moze byt mamina 😉

kkatty
2. sep 2009

zajacik... ďakujem 🙂
Keď však človek zažije toľké sklamania, tak je asi prirodzené, že sa nedokáže slobodne tešiť od začiatku. A stále to beriem s rezervou.
Tú stránku poznám, ale vidíš, už som na ňu aj zabudla... Tak ďakujem véééľmi pekne 😵

steva
3. sep 2009

ahojte Splniecka.
Cavik a Kukulik gratulujem chlapcom k prvemu dnu v skolke.vidim,ze mamicky to prezivali horsie ako deti.ale ja urcite nebudem ina. 😉
Kkatty a tebe gratulujem k dvom dutinkam a prajem bezproblemove tehotenstvo.ako pise Zajacik,konecne dobre spravy a ja verim ze si tu rozbehla novu septembrovu tehu vlnu.vsetkym silno drzime palce 😵

mimusa4
3. sep 2009

ahojte čo je s vami? kde je tá vrava čo tu bývala?
vitaj kkatty, a gratulujeme..

troška obedíka..
ttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 tt
ttttttt 😵 tttttttt
ttttttt 😵 ttttt
ttttttt 😵 ttt
ttttttt 😵 ttttt
ttttttt 😵 ttt
ttttttttttttttt

cavik
3. sep 2009

Pekný dník
mimusa....teraz je tu ticho pred búrkou
ako sa vráti dr. z dovolenky, to len uvidíš tu tsunami, čo tu príde, nebudeš stačiť ani písať ani čítať 😉 🙂 🙂

a ďakujeme za papanicu, ja si zatiaľ nevezmem, ešte mám plné brucho z obeda.....dúfam, že ma bude mať kto kŕmiť vírusmi aj v októbri....tak sa ženy posnažte, tehulky sa nám míňajú 😉 🙂 🙂

zajacik...
3. sep 2009

Cavik to mas pravdu ze mimusa potom nebude stihat, ale to preto ze bude mat doma maleho drobceka 😵

zajacik...
3. sep 2009

Inak dnes som volala farmaceutke do Dovery, tak ten HP bol nakoniec zbytocny!!! Ze sa rozhodli ze kym to nebude schvalene v zakone, tak ze to nebudu vyzadovat, hlavne ze pred mesiacom mi este tvrdila, ze ten HP je potrebny k schvaleniu... no ale nic to, hlavne ze uz je to OK, uz len cakam kedy mi to pride schvalene a mozme ist na vec... ale nejako sa bojim ze to zase nevyjde, neviem si to ani predstavit ze by som sa aj ja konecne mohla dockat //... no ale zatial to neriesim...

zajacik...
3. sep 2009

Cavik a ty ides v oktobri este len na decapeptyl alebo uz na samotne IVF?
A Lenuliatko sa nam kde podela??? 😲
Mimuska ja som sice tiez prepchata este z obeda, ale tvojim virusikom neodolam 😀

deny3
3. sep 2009

len papajte, papajte, lebo naozaj sa nejak míňame, ja a mimus, po nás ešte várka načele s lyndus a nejak dlhá pauza.
Ja som dnes zase nakupovala, ale už naposledy veľký nákup, sľubujem. Už len drobnosti, ako kefka na vlasy, vanička, nožničky a podobné drobnosti. Nakoniec aj finančne sa dalo, myslela som, že miniem viacej 🙂 Ale dohnať sa to ešte dá 😀
a je tu pusto, začal september, tak očakávam nové tváre.
a dnes tu nebola lyndus, čo sa stalo ?
zuzana dry sa nám ozve asi už aj s malým 🙂 som zvedavá na fotky.
cavik mi sme si kočiar vybrali aj kvôly tomu, že tá manipulácia s ním sa nám zdala pomerne jednoduchá, aj keď stále niečo nové objavujem. A inak všetky kočíky sú na jedno kopyto, ja som vyberala dizajn 😀 a muž technickú stránku.

lulockka
3. sep 2009

Ahojte chcem sa vás spýtať to na koľký deň ms treba isť do splnu pred Ket.

cavik
3. sep 2009

Pekný večer

lulockka....do 3. dňa cyklu

zajacik....len na decapeptyl, musela som to kvôli práci odložiť, pretože by mi to vychádzalo tak, že len čo by som nastúpila už by som išla aj na odber alebo prenos 😉 🙂

deny...je to dobrý kočiarik a naozaj...ja keď som ho predávala, tak sa ma kupujúca pýtala, že či som využila hojdanie vaničky, že na spodku vaničky sú nejaké štople, ktoré keď sa vysunú, tak sa vanička môže hojdať alebo čo... no samé novoty, to som vôbec netušila 😝

deny3
3. sep 2009

cavik niečo sme na spodku vaničky objavili, kolíše sa to, odpadnem. A zároveň sme objavili, že aj vo vaničke sa dá polohovať hlavička. 😀 za tie roky čo budeme kočík používať, snáď objavíme všetky funkcie 😀 dnes som zápasila s vajíčkom a bezpeč. pásmi .

deny3
3. sep 2009

asi vyberiem ten návod na použitie

lyndus
3. sep 2009

ahojte babule, dnes mam druhy den v praci za sebou a som nejaka nascipana ci co ☹ manzel je doma na marodke, tak som si vybavil volno aj ja, zajtra lenosime 🙂 teda snad 🙂 pekny vecer seckym 😉

cavik
3. sep 2009

deny...o polohovaní som vedela zase ja 🙂 🙂
jedine, čo mi nesedelo bolo, že keď sme dali vaničku naopak, opačným smerom, tak Miško ležal dole hlavou 😨 ....tá sa nedá asi nasadzovaťv smere aj protismere jazdy, ale autosedačka aj šporťák je OK 🙂

lulockka
3. sep 2009

Takže ja musím počkať ešte jeden mesiac dnes dorazila mrcha no čo už. ☹ A tak som sa tešila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre