• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
vy steneskutočne zlaté, ste ma povzbudili idem bojovať ďalej :wink: síce teraz budem mať 1000 000 otázok na všetky aj na vás ale hádam môžem aspň mi bude kepsšie ke viem, že je niekto so mnou :dizzy_face:
18. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: len zakopať, čo? :grinning:
Dobre mojka, idem oddychovať, len som prišla s varovnou správou, že niet liekov, a nejak som sa zakecala. tak budúci týždeň dáme rande :wink: papá
18. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne rozumná reč lilly :wink: ja tu občas tiež chodím dobíjať baterky. Je to len v tebe a na tebe. Ty to všetko môžeš ovplyvniť. Nedovoľ si už žiadnu depresívnu myšlienku, len krásne pozitívne sny, ktoré sa čochvíľa splnia. vyslovene sa na to TEŠ!!!
18. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám prajem príjemný večer .... a ešte som tu neskončila a ani neskončím bojujem s vami do úspešného kona a nič ma nezastaví, ... budem síce zvedavá ale hádam vas nebudem otravovať s otázkami ak sa nejake vyskytnú, vĎaka všetkým za všetko papap :slight_smile:
18. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úspešného konca :grinning: a pre všetky ste zlaté SPLNiečka a verím, že sa nám to všetkým splní mať bábabtko a byť tehu verím v to :wink:
18. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lily pytaj sa co len chces na vsetko dostanes odpoved a hlavne zacni mat rada samu sbe pomaha to hovorim to z vlastnej skusenosti pripominas mi mna dakedy vsetko sa da zmenit :sunglasses: :sunglasses:
18. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no konecne........................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenu musiím sem chodť častejšie na dobitie bateriek a po rady hlavne teraz budem mať veľa otázok sa ma tak skoro nezbavíte :sunglasses:
ixi bojujem !!!!! a vám vštkým za všetko ďakujem konečne niekto kto ma chápe a verí so mnou že sa nám / mne to podarí :slight_smile:

a vám všetkým tiež držim palce

a ixi, som rada, že sa môžem pýtať a mi odpovieete pretože žiť v neistote ma ubíja teším, že som vas tu našla a pomôžete mi :slight_smile: ak budm potrebovať poradiť

tak paaa
18. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lily kludne ja som nevedela ani co je ket proste nic :sunglasses:
18. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Zdeja este sa vratim k tomu poplatku za "znicenych mrazacikov" - ziadny poplatok za to nie je, ja som sa dokiho pytala ze co dalej potom - a on vravel ze rok to oni skladaju a potom sa skontaktujeme co dalej, ach ich budem chciet aj nadalej - mam pocit ze vravel ze nejaky poplatok okolo 1000 sk bude treba uhradit, a ak nie - tak to jednoducho vyhodia... ale nic take ze poplatok za znicenie.. urcite doslo k nejakemu nedorozumeniu.

Na mna asi nieco lezie - vcera ked som isla z poradne po takych tocenych schodoch - jedna babizna na mna z plneho hrdla nakaslala, fuj ani ruku na usta si nedala, normalne citim ze dnes na mna nieco lezie, keby sa dalo tak ju nakopem do zadku.. :angry:

Prajem pekny vecer
18. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaspera ahojky :dizzy_face: tak to je hrozne dufam ze to na teba nevylezie :wink:
18. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Je tu este niekto?
18. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky tomka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi ahoj a ahoj Tomka :slight_smile:
18. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co porabias ja sa chystam bubat len napalujem este dvd
18. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako baby? :grinning:
18. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ja nic...v telke nedavaju nic zaujimave, tak sa tulam po nete... :slight_smile:
18. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco uz ides bubat? zajtra vstavas do prace?
18. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby sme na tretej strane :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :astonished: :astonished: :astonished:
19. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tomka uz som s tej prace aj doma :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som tu ako kol v plote :frowning2:
19. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ixi :slight_smile: , aj ja som tu :slight_smile:
19. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je dnes nuda
19. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuda? Aj v praci si sa nudila?
19. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v praci nie ale teraz popratane mam vonku je zima :grinning:
19. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem asi daco spapuskat :grinning: :grinning: :grinning: sak zle vyzeram :grinning: :grinning: :grinning: cakam mrchu ani tej sa nechce :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to z toho mas take chute...ale ved si daj...tu je krasne teplo a stale svieti slnko...
19. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tu je zimka brrrrrrrrrrrrrrrrr :fearful:
19. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu uz ochladzuje, zapada uz slniecko :sweat_smile:
19. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok