• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
katy, jasne , ze vydrzi, ved ma este cas..v brusku je jej lepsie a ked dozrie cas, uzrie svetlo sveta :dizzy_face:
20. apr 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
konečne sa po dlhom prehováraní prepracovala k prvej návšteve (na zajtra).
Tak som zvedavá, kam to povedie :sweat_smile:
katy len nech je este v maickinom brusku, uz jej tak fajne nebude, bude ale nie tak :slight_smile: a predsa pocka na postielku :wink:
katy onedlho budes menit tabulku, ako tak pozeram :grinning:
20. apr 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, parada, takze ides do toho...blahozelam :slight_smile:

melisska, no dufam, ze v piatok tam bude, skusim tam v piatok zavolat :wink:
20. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Melisska nebola som na Ket. Ja este len stimulujem 6 den. Dnes som bola na kontrolu.
20. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
tak ja som dnes zacala spinit a beriem lieky.
a spodok ma boli poriadne
20. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, kupila som si dalsie dve flasticky chilli papricky, takze pojedam toto, dufam, ze to ma taky isty ucinok, ako to korenie :sweat_smile: mne celkom chutia a uz si aj idem dat aspon 6 ks :grinning: akurat ma stipe ritka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale vydrzim
kuspit.. :confused: neblazni..tak len pekne papaj lieciky a bude dobre, musis tomu verit :zipper_mouth:
kukulik a na co su tie chili papricky
20. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf kuspi a čo povedal doktor? nechceli si Ťa nechať v nemocnici?
20. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, super, ze ste sa odhodlali... uz ste len krok k babenku :dizzy_face:
jaanka, drzim palce :dizzy_face:
kuspitka, ahoj.... hlavne sa setri, lez a nestresuj..... spinenie byva casto.... aj ja som s nim bola v nemocke, ale ja som krvacala... pokial to nie je cerstva krv, tak by to nemuselo byt nic zle... drzim palce :dizzy_face:
20. apr 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam ascorutim a duphaston....to mi dal mam lezat a nic nerobit len na wc...
ale som dnes ich videla su pekne rastu
ritka :grinning: :grinning: :grinning: aj mna, ale to len zo zaciatku :wink: :grinning:

kuspi citala som na inaj teme, pekne lezkaj, choj k dokimu nech ti pichnu inj, a daju lieky avsetko je vporiadku :wink: a mozno je to len zahniezdovanie, ved zo mna vysla aj krv a svetlaaaaaa a babo bolo vporiadku :dizzy_face:
Chilli a anopyrin.... cesta k vytuzenym // ??? :slight_smile: Po viacerých skúsenostiach u dlhodobých neúspešných snažiliek práve po tejto kombinácii sa dostavili veľmi dobré výsledky v úspešnosti. Je to kombinácia anopyrinu a chilli... CHILLI...môže sa užívať samostatne aj vtedy keď nie ste práve v procese ivf alebo ket... dobré skúsenosti máme práve s „kajanským korením“ .. je to čisté pomleté chilli v kapsulách dobrá alternatíva náhrady chilli omáčky...je to čisto prírodný produkt kúpiť si ho môžete napr. TU -Kajanske korenie dávkovanie: pred začiatkom stimulácie (IVF -KET): ...stačí 2-3 týždne pred záleží od vás...možete začať aj skôr....1-2*tabl. denne... treba jesť(zapiť vodou) celé kapsule počas jedla !! pretože budete(môžete) pociťovať pálenie v žalúdku počas stimulácie: najlepšie je 2*denne ak to Váš žalúdok zvláda;).. ak nie stačí 1*denne po et: 1*denne postačí po potrvdrení // : postupne vysadiť...napr. dať si už len každý 2-3den alebo vysadiť úplne (chilli prekrvuje maternicu) takže sa vysadí kôli prípadnému špineniu ANOPYRIN...používa sa na riedenie krvi, zabezpečuje lepší prísun živín k embriu, prišlo sa na to že priaznivo pôsobí na alergiu na partnerove spermie dávkovanie: pri IVF.... sa začína užívať až PO ODBERE oocytov !!!! ..100mg 1*denne až do 10tt tie ktoré máte problém so zrážanlivosťou krvi opatrne alebo vôbec!! pri KET....postačí preventívne 1-2 týždne pred et ….pretože účinok anopyrinu nastáva okamžite Tak dúfam kočky, že to naozaj funguje a prinesie vytúžený výsledok ;)
20. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi tak je to somnov.snazim sa byt pohode nechcem prist one
20. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ty mi citas myslienky????? :grinning: :grinning: :grinning:

janulienka a ktora si boal ved ja som tam bola tiez :grinning:
20. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, neboj neprides, klud je teraz najlepsi liek :slight_smile:
20. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik viem uz sa davam doporiadku....aby som bola pohode a ziaden stres
20. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, hlavne sa teraz velmi setri a keby to neprestavalo, tak chod na pohotovost....
20. apr 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola u lekara.....tak som zevda kedy zaberu lieky
20. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem byt pesimistka ale si myslim, ze ak to ma skoncit s // tak to skonci aj ked nic nebudes jest a ak tam nemaju byt // tak sa mozeme postavit aj na hlavu a nebude to. Ja som sa naladila na taku vlnu ze to vyjde na 100% lebo velmi chcem a vsetci v mojom okoli mi to praju. A ak to nevyjde tak len preto lebo to nebol to spravny cas. Tak sa nechame prekvapit ako to dopadne.
20. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tolko pozit. energie a priprav...tesim sa s vami...
Kuspitka, drz sa a oddychuj...vsetko bude dobre...
20. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska - ja som ako prva na UTZ, modra vesticka
dakujem zuzanka juj ved hej snazim sa byt pohode ako sa len da byt
jaanulienka, ja som tak naladena tiez, ale chcem preto urobit este viac, nic za to nedam :slight_smile: ked sa nam podaril samko, nebrala som nic a bol to KEt...ale tentokrat nenecham nic na nahodu :grinning: a chilli milujem
20. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ano. Ja uzivam Fyto mineral s Energy a Calimbrum baby plan. Pijem caj z alchamilky, zihlavy a repika. Dufam ze aj to bude mat pozitivny vplyv.
20. apr 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, ked uz tak bobaci zabojovali , ze sa zahryzli naraz obaja, tak isto sa len tak nevzdaju :wink:
20. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaanulienka, no vidis, tak sa tiez nejako pripravujes..ked uz nic, aspon dobry pocit, ze robime maximum :wink:
20. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri stimulacii ste si pichali injekcie striedavo na kazdu stranu?

Neviete to to znamena endometrium B - 7? Ovaria v starte?
20. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok