Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
22. sep 2009

Zdeja a oplodnuju ich klasicky alebo ICSI?

vevericka80
22. sep 2009

Ahojte splniecka 🙂 ...vitam nove tvare 😉
mimusa1....ja mam tiez spolocnu a sestricka mi este v auguste vravela,ze tento rok by som nestihla 2.ivf, lebo uz maju vycerpany limit....takze aj ja si pockam na dalsi rok....ked sa nam do vtedy nezadari prirodzene, co by bol zazrak

zdeja
22. sep 2009

no to nam Hredzi neprezradil ....myslim ze my by sme to ani neovplivnili
ale asi icsi

vevericka80
22. sep 2009

zdeja gratulujem ti k urodicke a prajem stastny koniec 🙂

zajacik...
22. sep 2009

ICSI je zrejme lepsie, ked je mensi pocet vajok, pre istotu 😉 A preco vam nedal vklad uz vo stvrtok?

zajacik...
22. sep 2009

Vevericka ahoj 🙂

vevericka80
22. sep 2009

davno som tu uz nebola, ale vas poctivo citam 🙂 a dozvedam sa radostne spravy 😉

zajacik...
22. sep 2009

Lenuliatko a inak aj ja som mala predtym po decapeptyle silne a bolestive kramy, tak uz sa tesim na tieto 😝

zdeja
22. sep 2009

zajacik...asi preto lebo neako je v SPLNe husto je tam uz prilis vela ludi a v piatok ma toho asi menej
holka co bola dnes tiez na odber ide tiez v piatok
vevericka dakujem 😅

vevericka80
22. sep 2009

aj ja som mala v utorok odber a v piatok vklad

zajacik...
22. sep 2009

Hej teraz je tam riadny natresk. Som sa rozpravala so sestrickou, ze ako je tam vela ludi, ja som myslela ze preto ze bol pondelok, ale ona mi povedala ze v poslednej dobe tam maju stale tak vela... No a mozno je to aj kvoli tomu ze mali dovolenku, tak sa to nakopilo... Vcera boli tiez 2 baby na odber vajok.

zajacik...
22. sep 2009

A ja som mala v pondelok odber a v stredu vklad, doki to zrejme nechcel riskovat, ked som mala len 3 vajka 😅

zdeja
22. sep 2009

zajacik a vevericka- co vysledok ....vidim ze stale ste medzi snazilkami

cavik
22. sep 2009

Ahoj žienky

tak koľké ste to boli v tom SPLN-e...koľko bambuliek sa narodí v máji či júni ? 🙂 🙂
Zase si tam niet kam sadnúť ? 🙂 ufff

ja pôjdem najskôr 6.10. 😉 , kto sa pridá ? 🙂

zajacik...
22. sep 2009

Zdeja nevyslo nam to. Ja som mala 3 vajka, oplodnili sa len 2, ale doki vravel ze su to krasne embryjka, ale nevyslo... takze teraz sme v druhom kole 🙂

vevericka80
22. sep 2009

zdeja......bohuzial nam nevyslo ani 1.ivf ani KET, ale idem dalej.......sice to bolo zo zaciatku velmi tazke, ale nevzdavam sa, len som si dala pauzu, aby som sa psychicky neznicila...teraz sa venujem hlavne praci

zajacik...
22. sep 2009

Cavik no ja by som brala junovu babiku, ale ak to vyjde, tak asi skor na zaciatku jula... ale to je jedno, hlavne nech vsetky otehulkujeme 😵

cavik
22. sep 2009

ja by som brala zase koniec júla...z podobného dôvodu ako Ty 🙂 🙂 ...ale budem rada, keď voľačo bude 🙂 🙂 ....

zajacik...
22. sep 2009

Inak ja som si povedala po 1.IVF ze uz nikdy viac... ale clovek mieni, Pan Boh meni 🙂

vevericka80
22. sep 2009

inac sme mali 11 vajok, z nich sa oplodnilo 5...... 2 sme vlozili hned a na KEt sa nam rozmrazilo 1

cavik ahoj 🙂 Misko sa ako ma...citala som tu,ze uz chodi do skolky 😉 to jhe uz potom velky chlap

zdeja
22. sep 2009

zajacik, vevericka jooj to mi je luuuto a velmi
cavik ahooj

zajacik...
22. sep 2009

Cavik ty ides toho 6.10. na decapeptyl, ze? Mozno sa stretneme, to uz budem asi stimulovat 🙂 Inak mne este stale nejako nedochadza, ze uz sa to tak blizi 🙂

vevericka80
22. sep 2009

zajacik aj ja som mala jedno obdobie ked som si vravela,ze uz nikdy viac....potom som si to rozmyslela,ze si dam len pauzu, minimalne pol roka

cavik
22. sep 2009

vevericka...ahoj....áno, Miško už je veľký chlap, aspoň teda on to tvrdí 😉 a musel už ísťdo škôlky a ja do práce....ale ja dúfam, že sa tam dlho neohrejem 🙂 🙂 ...ani sa nesnažím sa tam moc rozkukávať, ešte by som bola nervózna 😉 🙂

zajacik...
22. sep 2009

Zdeja teraz je to uz v pohode, beriem to ze to tak malo byt.... radsej nech sa to nepodari vobec ako by sa to skoncilo potratom, ja sa vzdy snazim aj z negativneho najst to dobre 😉

zajacik...
22. sep 2009

Ozaj babulky s ami zda ze tu uz dlho nebola Deny, neviete co je s nou? Pozerala som starsie prispevky, teraz je v 37tt 🙂 Tiez sa jej to krati, ako Mimuske 🙂

cavik
22. sep 2009

ja som si ešte nepovedala, že nikdy viac 😉 ...až teraz, keď už máme Miška, tak sa mi do toho moc nechce, ale on je taký úžasný a ešte by sme chceli takého malého čerta, parádne si to s ním užívame 🙂 🙂

zdeja...ja som mala pri 1. IVF 32 vajok a 20 oplodnených a z nich len jedno jedinké sa uchytilo a to mimomternicovo
a pri 2. IVF 12 zrelých vajok a 10 oplodnených a z nich je Miško
a teraz ideme do 3. IVF a celkovo 8. prenosu

zajačik....áno v októbri na "dekáč"

vevericka80
22. sep 2009

cavik tak to ti prajem z celeho srdca 😉
ja som sa do tej prace vrhla len preto, aby som enmala cas rozmyslat nad dietatom, ale je to obcas tazke....najma teraz ked sa susedke narodila dcerka .....ja im to prajem, len by som bola rada keby sa uz konecne aj nam zadarilo

cavik
22. sep 2009

a tu vám pripájam nášho Bona:

https://www.youtube.com/watch?v=jLvEUY1hJRg
zajacik...
22. sep 2009

Tak babulky na dnes sa s vami lucim, dobru nocku, idem este kuknut Ordinaciu... 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre