• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Tak som postupovala aj ja len s tým rozdielom že mám inú poisťovňu ako vy ja mám Union ja som to cele všetko spolu poslala poštou na adresu ktorá bola na papieroch.A asi o dva až tri týždne bola schválená.
25. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuliatko
gratulujem, my sme sa zdrzali,kedze manzel musel rano bezat do prace, nechat sa odfotit na rakvu takze sme prisle do Ke az okolo 12-tej a na ceste spat sme skocili do METRA,kde sme sa dost zdrzali a odtial odniest cast nakupu k svokre do Dubravky, takze nakoniec sme sa vratili okolo 16.15
25. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weronika - nechat sa odfotit na rakvu??? :confused: :sweat_smile:
25. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa tiež na tom pozastavila :grinning:
25. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik
manzel je vojak, od januara maju certifikaciu, takze potom budu 6mesiacov v pohotovosti pre celuEU
A suska sa, ze ich chcu poslat v lete do Sudanu, takze im robili diplomaticke pasy, odoberali vzorku DNA, otlacok chrupu atd..... na neskorsiu identifikaciu tela v pripade potreby a preto maju mat pripravene aj foto na nahrobok a truhlu....je toho vela......ale aj tak sa este ziadnemu slovakovi nikdy nic nestalo pocas pohotovosti, ci na misii. Aj manzel bol pred rokom v Afganistane........a vratil sa v pohode
25. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedavá
trošku vám šmírujem :sweat_smile:
Ani veľmi nemám čím prispieť v podstate. Nemám furt 2. mrchu a v podstate ani nemôžem pokračovať ďalej, aby som si zbytočne neublížila. Človek by mal do takých vecí ísť v totálnej pohode a nie v zlomovom stresovom období.
25. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne za pomoc a sprijemnenie dna, ale pomalicky Vas musim opustit..........no bolo tu prijemne, takze pravdepodobne moja dnesna premiera sa nekonci....
Este sem skocim
Dobru noc
25. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima tato druha mrcha po IVF zvykne poriadne meskat, mne prisla na 64.DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Weronika to je neprijemne ze musi podstupovat take veci pre pribad ze by sa nahodou nieco stalo... tak len nech je zdravy a zivy :slight_smile: Ja by som bola asi v riadnom strese keby mi muz mal ist niekde na misiu :fearful:
25. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik
dakujem, aj ja by som bola rada keby bol zivy, este ho potrebujem :grinning:
Ale nie,ani mne to nieje prijemne, ale zvykla som si..........stale ich trenuju na misie a pichaju im vseliake svinstvo, tzv. ockovanie na misie, no slovaci tam chodia len ako pracovna sila, nikdy neopustaju tabor a to som rada, lebo ten je dobre zabezpeceny
25. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik, pánečku tak to sa ešte načakám :fearful:
Je mi trošku smiešno ako som si rátala, či stihnem ísť do 3. dňa na uzv do SPLNU po dovolenke :sweat_smile:
25. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozdravujem vas splniecka a krasny vikend prajem :slight_smile:

my budeme zas edoma, lebo Samko je opat chory , bol v skolke iba 3 dni a uz vcera mal horucku 39 :confounded: , takze uz nam dr predpisala ATB, nastupujem od pondelka na OCR :unamused:

Zajko, predstav si , ja som 2. mrsku tiez dostala po 64 dnoch :grinning: ....mimka, takze dufam, ze nepojdes v nasich slapajach :sweat_smile:
25. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, my planujeme a panbozko meni :grinning: Ale neboj, dockas sa tej mrchani. Sranda je v tom, ze ked chceme aby prisla tak sa jej nechce, a ked nechceme aby prisla tak sa objavi presne na cas, potvora jedna :sweat_smile:
25. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik tak to je nahoda :grinning: A Kukulik malicky nech sa rychlo vylieci, chudatko male :zipper_mouth:
25. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko ty si teda odbehla na riadne dlhu chvilku :grinning: Kde si?
25. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa na dnes s vami lucim, dobru nocku a pekny vikend :dizzy_face:
25. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik nech ste skoro zdraví :wink:
vyzerá to tak, že idem vo Vašich šľapajách. Ale nech to príde prirodzene, nech sa to tam dá všetko do poriadku a nabehne normálny cyklus. A ostatné sa možno do tej ďalšej mršky utrasie.
Som zvedavá, čo napíše ixi, možno niečo ultra pozitívne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdicky
:sweat_smile:
25. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu som,ale vidím, že asi sama :sweat_smile:
Weronika, tak to je sila, aké opatrenia, keby sa mu niečo stalo :confused: A nechcem aby to vyznelo necitlivo, ale to musí byť fakt úsmev na tej foto, keď vie pri akej príležitosti sa fotí :sweat_smile: Bŕŕŕ Hlavne, že mu nič vážne nehrozí. A jasné, zastav sa kedykoľvek, čím viac nás je, tým lepšie :wink:
Kukulik, nech sa Samko rýchlo uzdraví :slight_smile:
Zajačik pá :slight_smile:
Aj ja sa lúčim, ešte mám robotku nejakú a potom spinkať. Pekný víkend, dobre sa mi s vami pokecalo :wink:
25. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, dobré ránko,.... prepáčte mi, potrebujem poradiť,...... na 19 DC som mala v SPLNE pichunutý dekáč, potom som čakala na mršku, prišla ako mala,..... na 6 DC - 24. 9. som šla do SPLNU - urobili mi ultrazvuk a zobrali krv, poobede som volala sestričke o výsledky - všetko OKI- takže od 25. 9. do 29. 9. si mám pichať gonal 225,... lenže keď som prišla toho 24. 9. domov - večer som mal mierne krvácanie - nie také ako pri mrške - myslela som si že možno z ultrazvuku,..... a potom 25. 9. celý deň nič,.... a príde večer a toto isté - mierne krvácanie, ale len trošku - podľa pokynov sestričky som si včera 25. 9. pichla gonal,...... prežila som to,.. a dnes ráno vstanem a zase mám to mierne krvácanie,.. vôbec tomu nerozumiem,,, stretli ste sa s tým???? Dnes je sobota, do splnu volať nemôžem, nemám sa koho opýtať,..... smola,..
Dlhšie som tu nebola a snažila som všetko čo ste popísali dočítať - všetkým vám držím place, nech sa nám splnia aj tie najtajnejšie sníčky,..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lenuliatko: ten pregnyl musí sa dzžať v chladničke?lebo mne v lekárni povedala, že tie veľké krabice - ukazovala na gonal držíte v chladničke,.. tak som urobila, lenže ma nenapadlo si prečítať o pregnyl,.. budem musieť požiadať o nový? koho? Hredziho? ďakujem,.....

všetkým prajem pekný deň,......
26. sep 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matulka, neboj sa, to urcite este doznieva mrska, po tom dekaci je to vraj bezne, ze trva dlhsie a je intenzivnejsia, mne sa to tiez stavalo, uz so pichala, a rano alebo vecer este zo mna vytiehlo troska krvi :wink: takze je to ok
26. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tusim takto zakrvacala 3 dni, co som uz pichala Gonal a potom to preslo a v pohode :slight_smile:
26. sep 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky SPLNiečka, prajem vám príjemný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdicky :dizzy_face:
26. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dobré ránko všetkým. Pridala som do albumu fotky. Zdá sa mi, že príliš rastieme. Poraďte mi.
26. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka ahojjjjj...si pekna s brusko .....ved chodis na poradne keby bolo nie nad normu tak by ti to doki povedal....
26. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatka ... chcem len nieco ....berem Utrogestan zo spodu, potom estrimax a duphaston....
mozem brat popri tom aj vitaminy? dostala som GS Mamavit :confused:
26. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mracelka, velmi ti to pristane, nebojkaj, urcite je vsetko ok, dr by ta upozornil, si stihlucka, tak preto to je viac vidiet, ide to do bruska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zdeja, ja myslim, ze tym nic nepokazis :slight_smile: ved su to iba vitaminy :wink:
26. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som chcela vediet ci nahodou v liekoch nie s neake latky co by sa s vitam. neako nemali radi :dizzy_face:
26. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
marcelka, si nadherna tehulka :wink: :dizzy_face:
zdeja, aj ja som brala vitaminy uz od zaciatku stimulky.... :wink: drzim palce :slight_smile:
pozdravujem vsetky a kazdej drzim palce :slight_smile:
26. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám. V piatok sa chystám na prvú poradňu. Dúfam, že donesiem aj obrázok drobčeka. Chcem aby ho videli všetci čo ho majú radi už od teraz.
26. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok