• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
a nebola si na wc?daj dajaku foto bitte :dizzy_face:
29. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi...Bola som sama, pretože mangel pestunkoval náš prírastok do rodiny. Máme psíka, tak bol s ním vonku.
29. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ..moja kmotra, uz ma babo.... moja naj kamoska... ma dvojky, teraz pred tyzdnom cca sa narodili ...moja spoluziacka z vysky , nedavno sajej narodilo babo...znama ,ma takeho chlapca ako ja samka, iba o 6 tyzdnov mladsieho, a teraz tam isli dalsi znami...noooo dost
29. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty si nesla nahodou pomne na usg?
a vsetci chodili do Splnu, chodia
autor
to je super aspon vieme kukulik ze aj splnu sa dari :wink:
29. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola až deviata. takže až dlho po tebe som išla. A Leni bola ešte za mnou.
29. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zeny ja idem pozerat ordinaciu sladke snicky vam prajem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a mirus ty dozajtra dajaku fotecku daj ok zlatik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.....lebo ja mam teraz chaos kt. si bola :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari dari, koho som tam znavigovala, tak otehotnel a zabudla som este manzelova byvala kolegynka , teiz kamosi, aj ti su uz cakatelia, vsetkym sa podarilo hned na prvy krat :dizzy_face:
ja tiez pojdem ordinovat do ruzovej :grinning:
autor
a preco ja musim ist uz 4 krat :frowning2:
29. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papapapapapapapapapapapapapapapap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik tak uz len dufam ze sa podari aj nam :sunglasses:
Ixi aj ja idem na Ordinaciu... :confused:
29. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinka...to keby sme vedeli, preco je to tak, iba sefko HORE to vie :pensive:
ani mne sa nepodarilo na prvy krat a pozri kolko uz ketov bolo, a tiez nic a dvakrat to vyzeralo nadejne...ja neviem, tazke otazky davas :frowning2:
ale ja vam to tak prajem babulky moje zlate, ani neviete ako :zipper_mouth:
29. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby. dobrú nocku.
29. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky.... :dizzy_face:
29. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, už ste zdrhli? :slight_smile:
Mirus ahoj, čo si sa k nám nepriznala? Tak si hlavu lámem, ktorá si bola ty, mám jeden typ ale neviem. Také blond dlhšie vlasy, trošku zvlnené? Trošku nižšia? Ja som tam stále pri tom wc-ku dosť dlho, všteky ste šli vedľa mňa, takže určite som si ťa všimla, len teraz ktoráááá :sweat_smile: Hoď foto do albumu a je to vybavené. Držím palce na KET, nech to vyjde :wink:
Zdeja ako, fazuľky poslúchajú?
29. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuliatko- ahooj zatial vsetko ok...dnes mame 5 den po ET , este 9 :sweat_smile:
som zvedava ako to dopadne :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeja a chystas sa aj testovat?
29. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukulik no prve dni som bola presvedcena ze na 100%..teraz nad tym ani velmi nedumem, este uvidim.
co by si robila??? neviem ci by som nestresovala keby bol neg. svagrina je tehotna a si predstav ze test jej ukazal opak. mozno sa len bojim .....dufam ze niako inak sa pruser neprejavi len krvou??? :fearful:
29. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepitas sa tej pravej zdejka, lebo ja som testovala od 4 dva po ET :grinning: ale mala som predlzenu kultivaciu...takze ak sa na to necitis, tak netestuj, popravde su to riadne nervy :unamused: ..som si ich uzila, takze teraz ziadne testovanie, uz som rozhodnuta, iab ak, tak v den krvi..
29. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepytas...joooj, teraz som si vsimla ten preklep :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz kludna skor som o testovanie bojovala prve dni ....uvidime ....moja polovicka je spracovana ze mozno cez vikend
kuky pokial sa neobjavi neaka krv alebo spina zo spodu tak je vsetko ok???? :confounded: som cista len chcem vediet
29. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer dievcata.
:slight_smile: Ja len tak kratko. Som nova na forume, som povodom z Kosic ale uz 11 rokov zijem v Parizi. Uz asi 5 rokov sa snazime s manzelom o babatko ale nedari sa. Vyzera to tak ze asi budeme potrebovat dar spermii - ze vraj na \slovensku to ide dost rychlo.Je to pravda? Viete ci sa to robi aj v SPLNE? Ste tam spokojne? Dakijeme krasne za vasu radu.
29. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morrigan 77 ahoj ...ja o tom neviem nic mozno je toho viac popisane na ich stranke....
29. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, ale u niekoho moze spinenie znamenat aj uhniezdovanie....ale najlepsie, je ,ak nie je krv ani spinenie :wink: dobrych 9 mesiacov :slight_smile:
29. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morrigan pokial viem, tak v Splne robia IVF aj pomocou darcovskych spermii,ale najlepsie bude, ak sa nakontaktujes priamo na dr. Hredzaka...a ste si isti, ze budete potrebovat darcovske spermie?
29. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom som spokojna...mam cistucko...len som chcela vediet ciii ...ved vies clovek sa pozoruje a stale kontrolka po pisani ci je vsetko biele :slight_smile:
29. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok diky Zdeja a drzim palce/
:slight_smile:
29. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok