Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
5. okt 2009

lyndus..hej? no dobre, zda sa mi , ze som si to stale zavadzala, ale vies hlupy pocit mam, ked mi robi transfer 😅 ze to tam vsetko tecie 😝 ...uz aj tam mam blby pocit z toho transferu..normalne sa hanbim ..neviem, kde mam pozerat 😔

kukulik30
5. okt 2009

no lyndus, my sme sice mensie mesto, ale porodnicu mame fakt na urovni...teda odborne 😵 🙂 ale presne, zavisi to aj od inych faktorov, ake je nedonosenecne, novorodenecke atd.....
ale zase aj vo velkych mestach su niekedy naprd nemocnice 😒

dalida
5. okt 2009

Dobry den, splnieckovo. Koho to tu uz nahovarate na testovanie, Zdejku?
Kukulicek, ty si od kedy zacala testikovat? Aj ja som mala PK a dnes som 6 den po vklade.

lyndus
5. okt 2009

kukulik jasne ze ano, ale zas Spisska neni take male mesto jak Trebisov...a v Gelnici bola za sociku takmer najlepsia nemocnica v republike, len doba je teraz taka, ze do tych malich nemocnic sa tolko neinvestuje, ako do tych vo vacsich mestach...a jasne, ze su aj vo velkych mestach naprd nemocnice, asik zato su tu rovno tri hehe 😀 aspon mame na vyber...kazdopadne, mne tam robi vela znamich v starej a vravim, bola som tam na laparku a aj tak si myslim, ze po porode sa budem cim skor hrabat domov, nech budem kdekolvek 😀
a s tym utrosom, aj ja som mala z toho blby pocit, ale zrejme je doki na to zvyknuty...ja kukam furt do stropu, pripadne zavriem oci, to sa mi osvadcilo najviac 😀 njahorsie je, kym ti tam zavedie ten kateter...este potom pockat na to ze embriologicka zakrici ze dobre a je to 😀 potom si uz len manzel robil srandu, ked ma hore dole spustal na kresle...jak male decko 😀

lyndus
5. okt 2009

dalidka este vydrz aspon dva dni, davali ti aj dekac, alebo si bola na KET? nejako stracam prehlad 😅

dalida
5. okt 2009

Lyndusik, ja som mala ET.

kukulik30
5. okt 2009

dalidka od 4 dna po ET a uz som mala tienik a 5 . den bol silnejsi 😉

kukulik30
5. okt 2009

lyndus 😀 😀 😀 haha, tak mm robi to iste, ze ma pusta hore dole..a ja sa zlostim, ze nech si nerobi srandu, co ak pokazi a este nam to daju na uhradu 😀 😀 😀
ja tiez kukam do stropu.no ale i tak si nemozem zvyknut, najme ked uz mam tie zeleza a dr sedi na stolicke a caka 😒 tak to som strasne nervozna..ale jasne, ze on je profik, o tom nepochybujem..len je to neprijemne 😅

kukulik30
5. okt 2009

dalidka, hodila som ti to do albumu, tak mrkni 😉

lenuliatko
5. okt 2009

Ahojte, bola som v SPLNe. Doki akurát diktoval sliznicu A/B 6mm a že vaječníky v štarte, tak viem figu. Že v piatok mi už povie 😅 Pichám naďalej rovnako. A som chorá jak pes 😠 Teraz som to potrebovala! Prechladená, hlava mi treští, hrdlo bolí ☹ Idem zaľahnúť a potiť sa.
Cavik, pred dekáčom neberú krv, len UZV 😉

dalida
5. okt 2009

Kukulik, dakujem. Ja som tiez neodolala a dnes som si testik urobila. Je tam taky slabucky tienik, ale vidno ho len na svetle. Vyzera asi tak ako u teba na ten 4 -5 den. Moc sa mi uz testikovat nechce, aby som nestratila nadej... Aj tak sa mi zda, ze je to skor nie ako ano...

kukulik30
5. okt 2009

leni, tak sa pekne vyliec, este mas na to casu,aby si do odberu bola fit 😉

dalida
5. okt 2009

Dnes som prvy den v praci po ET. Mam sa fajn, ale straaaaaasne ma zacal boliet chrbat.

kukulik30
5. okt 2009

dalidak,ale to je dobre znamenie, ved ak sa uchytilo jedno, tak nemusi byt hend silny tienik...ja si myslim, ze mne kvoli tomu ukazalo tak skoro, ze to boli dvojky 😔 no ale sa to na prd skoncilo..ved vies...
uz by som takto skoro asi netestovala,skus pockat este 2-3 dni a uz by to mala byt jasna ciarocka, ja som mala ozaj velmi peknu na 8. den po Et 🙂

kukulik30
5. okt 2009

ups, dalidka...opravujem 🙂

dalida
5. okt 2009

Kukulik, ja bojiiiiiiiiiimmmmmmmmmm. A chcela by som dvojky.

kukulik30
5. okt 2009

dalidka, neboooooj...urcite to dobre dopadne, ak je tam tienik, tak tam nie len tak pre nic za nic..predpokladam, ze mas mamatesty 😉 tym verim, aj tienikom na nich 😵
u mna to sice nedopadlo dobre, ale to bosla skor vynimka....

dalida
5. okt 2009

Kukulicek, mala som rapidclear - citlivost 10. Tak dufam, ze neklame. Mozno hodim do albumika, ked pridem domov. V praci mam odstaveny skener...

kukulik30
5. okt 2009

ok dalidka...tak hod a uvidime 😉
a neviete, v lekarni pri Splne maju mamatesty...chcela som si kupit..lebo u nas je problem zohnat 🙄

lyndus
5. okt 2009

dalidka, aj ja som mala rapidclear, na 9. den po KET slabucky tienik, mam v albume, ale ja som nemala PK 😉 podla mna je to dobre znamenie, takze pfuj pfuj, skus v stredu a piatok, urcite uz budu pekne ciarocky 😉

zajacik...
5. okt 2009

Cavik, ako pisala Lenuliatko, pred dekacom sa krv neberie, tak dufam ze ten dekac stihnes v pohode, lebo UZV ti doki urobi aj neskor, nielen rano 🙂
Lenuliatko tak sa cim skor vyliec, nech si na transfer OK.
Dalidka ty si uz v praci? Nechcela si ostat dlhsie na PN? Ja som predtym bola az do krvicky, aj teraz tak planujem. A ten tienik je podla mna velmi dobre znamenie, strasne silno ti drzkam palceky!!!
Stevi ak Jakubkovi staci mliecko, tak mu prikrmy este davat nemusis. Ja sa sice do toho nevyznam, ale pocula som ze cim neskor tym lepsie, teda pokial mliecko staci. Lebo prikrmy mozu vyvolat rozne alergie, ktore sa hned nemusia prejavit, ale prejavia sa neskorsie... Ale ty mas urcite nastudovane toho viac ohladom prikrmov, ja hovorim len co som pocula.
Ahojte SPLNiecka 😵

dalida
5. okt 2009

Zajacik, citim sa v pohode. Myslim, ze ak babiky sa rozhodnu byt so mnou tak moja praca im teraz urcite neuskodi. Nenarobim sa. Akurat som teraz dost unavena. Hajkala by som.

Ak mi budem tehotna pojdem na PN aspon do 20 tt, potom sa uvidi.

jespera
5. okt 2009

Lyndus - ten trebisov - cisto iba kvoli vode, kvoli nicomu inemu..aj ked je to male mesto - jedine na vychode , ale asi si to hodim do Sace 🙂 ale dik za nazory vsetkym zucastnenym 🙂

steva
5. okt 2009

Kukulik ,Zajacik dakujeme.o tych alergiach som nepocula.ja viem ze malemu staci mliecko,ja mu nedavam vela zeleniny,len tak malinko s kvapkou olivoveho oleja,lebo jakubko kym bol len kojeny mal stolicu raz za osem dni a to uz po piatich dnoch sa celu noc len prevaloval a kopal nozickami.lekarka mi poradila dat trochu zeleninky medzi jedlom s kvapkou olivoveho oleja,alebo nejaku rektalnu rurku,ale to si ja neviem predstavit.ale nanahradila som mu ani jednu davku mliecka zeleninou,ma tolko ako predtym a uz aj kakame.
Pozdravujeme vsetkych 😵

ixi
autor
5. okt 2009

ahojte
steva mas kvalitne mliecko ked jakubko tak malo kaka lebo ho stravy bezz zvysku 😉
dalidka 😉 🤐

ixi
autor
5. okt 2009

zajtra idem do splnu tak som zvedava kedy bude ket 😉 lenuliatko bolo vela ludi?

ixi
autor
5. okt 2009

kukulik len si daj pekne utros 🙂 aj ja si dam 😀 😀 😀

ixi
autor
5. okt 2009

kukulik jednoducho nahod dajaku temu so sestrickou 😉 ja som minule ani nevedela ze amam babulky v brusku lebo taka debata so sestricku ze som si len vsimla ze doktor uz odchadza 😀 😀

eva7780
5. okt 2009

ahojte 🙂 marcelka82 vás pozdravuje,blbne jej internet,momentálne je chorá,tak sa lieči ovocím a čajom,kedže jej odmietli dať aj homeopatika 🤐bojí sa o bábo,hlavne teraz ked je chorá

dalida
5. okt 2009

Bambulky, na tom testiku po preskenovani nic nevidno ☹ Kuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre