• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
jasné, ja som po Kete / včera som bola/ a mám v brušku 2 bambuľky, ale ináč už mám za sebou 2 IUI a 1 IVF
7. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som po tom co citam len zaciatocnik 1.IVF a v mrazaku mame 3 babulky.....co ti povedal doki???inac kolko sa plati za KET?? nie som si ista, sestricka mi aj vravela ale neviem ci 60 al. 90 e.
7. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ostali po IVF 4 bambuľky, všetky mi rozmrazili a prežili 2 a tie mi včera vložili :dizzy_face: , a platila som 90 e a myslím, že nejakých 15 e. stáli lieky a doktor mi dokopy nepovedal nič :angry:
7. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem povinne ležkať, tak pa :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no heeej ten nas HRedzi je hrooozne ukacany....len ho treba stihat pocuvat lebo on spusti a my sme mimo :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babenky idem do sprchy.pekny vecer
7. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievky

kuku....držím prsty

matulku som potom asi aj ja videla, podľa toho manžela....ja som tam bola do 9.15 a iba jeden pár išiel na odber, taká vyššia blondína s kučeravými vlasmi

zajačik....áno, videli sme sa :slight_smile: :slight_smile: ...ja som dobehla ( behala som celé mesto, zo Nám. Osl. do SPLN-u, pretože mi manžel zabudol doniesť načas auto ) okolo 8.30 a po polminúte si Ty vstala a išla si na UTZ, že ? :wink: :slight_smile: ....podľa minulých popisov som si pamätala tmavé dlhé vlasy a zlatú kabelku :wink: :slight_smile:

idem vybrať dieťa z vane a hajde spať :slight_smile:
potom sa ešte ozvem, ak tu niekto bude :wink:
7. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavik hej to som bola ja :grinning: Si symposka :wink:
A ta kucerava blondinka, tak ja som myslela inu co isla na odber, ta mala tmave vlasy, tak to nebola ona.
7. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem si dat dalsiu davku do bruska, xixi :sweat_smile: Ako nejaka zavislacka :grinning:
7. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata, ja som sa dnes vrátila zo splnu s negatívnou odpoveďou a môj manžel akurát nie je doma tak to musím stráviť sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobik to mi je ľúto, drž sa
7. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobik ty si dnes bola na krvicku? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Drzkaj sa... poplac si... :frowning2:
7. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajulko ahoj moja, vidím, že vo veľkom včeličkuješ - tak pevnú ruku a moooc veľa šťastíčka prajem :wink:
7. okt 2009 o 19:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobik :cry: :cry: :cry: jaaaaaaj, drz sa moja..no skoda, ze si teraz sama :pensive:
7. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik mas IP :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik...dikes...napodobne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobik a to si mala ET ci KET? Kludne sa tu vyrozpravaj ak ti to pomoze, aspon trosku ti pohladkame dusicku... joj to je take smutne, preco je to take nespravodlive :frowning2:
7. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som KET
7. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mate este zmrzlinky?
7. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobik a este ti ostali mrazaciky, ci uz nie?
Mala som vraj dve uplne nádherné morulky...a predsa nič...ja tomu nerozumiem...nerobila som si veľke nádeje, lebo mne v živote nič nejde ľahko ale preda som len dúfala...ale keď ani 7 test mi nič neukázal tak už vedela načom som :angry:
Jo joj, ja ich mám šak som vďaka tomu skoro umrela na OHSS!!! Odobrali mi 35 vajíčok a zamrazili nakoniec 20 embryjok a teraz po prvom KET ešte ostalo 14
7. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobik je vela veci ktorym nerozumieme :frowning2: Ja sa potom vzdy utesujem, ze tak to malo byt a ze je to lepsie ako keby sa malo stat nieco s babatkom neskor... ja viem ze je to slaba utecha, ale aspon trochu mi to pomaha...
7. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, práve čítam že tam máš tri bublinky..to si si dala vložiť 3 kúsky??? Lebo ja o tom rozmýšľam, aby som sa nemusela dlho napchávať tými hnusnými hormónmi
7. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobik teda ty si rekordmanka s tolkymi vajickami :confused:
7. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm....šak áno, čo nám iné ostáva. A ty tiež chodíš do SPLNU?
7. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ďakujem pekne za taký rekord, ktorý ma stal život a kopu bolestííííííí :unamused: :unamused: ...ale už som nato zabudla. Preto by som bola šťastná ak by to chcela vyjsť.....lebo na ďalšiu stimulku si už predchádzajúcich skúsenostiach netrúfam :frowning2:
7. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...uz si spominam..veru ty si mala rekord tusim :sweat_smile: ..tak to mas este sancu...ja tiez nechapem, ako je mozne, ked vlozia take krasne morulky alebo blastocysty, ze sa neuchytia :frowning2: ...no neovplyvnime to a urcite si netreba nic vycitat...kazda robi preto maximum..vyssia moc...musime ist dalej, aj ked tie pady tak bolia :pensive: :cry:

ja som bola z mojho Et straaaaasne sklamana, isla som do toho s tolkym optimizmom, neuspech som si vobec nepripustala a dopadlo to ako to dopadlo :pensive: ..ale stale mam neskutocnu chut ist znova do toho, aj napriek tej bolesti...ta tuzba ma zenie vpred, ja neviem, kde sa ta sila stale najde, ...ale najde sa :dizzy_face:

bobik, ja ty ju najdes :zipper_mouth:
7. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik nevieš náhodou či Kukulíkovi vkladali tri embryjka?
7. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten OHSS je strasiak riadny :pensive: :pensive: :pensive:
7. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok