Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
8. okt 2009

no nazdarek 😵 😵 😵

lenuliatko
8. okt 2009

Ja tak 3 dni rátam, že nám povedia. Aj pred IUI asi tak bolo.

ixi
autor
8. okt 2009

ja zajtra uz zacinam utros 😝 😀

mirus25
8. okt 2009

konečne vás viem chytiť. poslednú dobu sa stávalo že keď som tu bola ja, neboli ste vy. 😀

ixi
autor
8. okt 2009

mirus no to sa stava 😀 😀 😀 poznam to dakedy som tu prilepena neviem kolko ze by som dakoho zastihla 😀 😀 😀 😀

mirus25
8. okt 2009

ja v sobotu. neviem prečo nás nedali na rovnaký deň. dúfala som v to.

ixi
autor
8. okt 2009

aj ja som dufala kolky dc si bola na 1 usg? ja 4 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Ahoj Mirus 🙂
Ixi, zajtra sa možno dozviem, kedy OPU. Ak teda bude všetko ok. Tipujem tak pondelok-utorok. dnes pichám 9. dávku.

mirus25
8. okt 2009

ja 3

mirus25
8. okt 2009

tak tu bude pes zakopaný. 😀

mirus25
8. okt 2009

ahoj leni. 🙂

ixi
autor
8. okt 2009

no asi hej 😀 😀 😀 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Budete čakať na výsledky po KETe spolu 😉 A my so zajkom chvíľu po vás na výsledky ET.

ixi
autor
8. okt 2009

ja uz stem tehulkovat musi to byt krasnucke 😵 😵 😵

ixi
autor
8. okt 2009

mirus papas aj dajake vitaminky?

lenuliatko
8. okt 2009

Ixi, aj bude 😵 Ja sa už vidím ako bruškatá tehuľka, vizualizujem 😀

ixi
autor
8. okt 2009

tak ja budem ako taky tank 😀 😀 😀

lenuliatko
8. okt 2009

No a čo? 😎 Ale šťastný tank 😀 ja papám Ečko a listovku a od včera chilli a dnes som ráno mala "rýchly krok" 😅 Ja to chilli pchám do seba nasilu, rýchlo s niečim požujem a zapijem. Štípe to až hrôza 😝 Ale prekonám sa...

mirus25
8. okt 2009

beriem kyselinu listovú, maternu, a to kajanske korenie.

lenuliatko
8. okt 2009

A ja ešte čajík gynastan. Keby sa aspoň snaha cenila tak sme dávno tehule, čo? 😒

mirus25
8. okt 2009

no leni ty fakt robíš maximum. 😀 myslím na to chilli. 😀

ixi
autor
8. okt 2009

ja som sa rozhodla ze teraz nebudem brat nic papala som akurat to kajanske ale ale mne ajtak z toho sliznica nenarastla

lenuliatko
8. okt 2009

Mirus aspoň pre môj dobrý pocit, že som urobila, čo som len mohla 😉 Ďalej je to v rukách božích...

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko hej predoperacne uz mam, dnes som bola, aj puregon uz mam. Lekarnicka vravela ze uz v piatok by ho mali distributeri doviezt z belgicka, tak snad uz nebudu s tym problemy... A ty ako predoperacne, nic ti doki nevravel ked si chora?

zajacik...
8. okt 2009

A inak ta abstinencia pred OPU 3-5 dni 😎 To je dobre ze oplodnovatel je uz doma 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Ja úplne chápem že hlavne prvýkrát do toho šla každá s maximálnym úsilím a vierou a že pri x-tom KETe to už človek berie úplne inak. Ale treba veriť. A tiež si myslím, že vôbec nezávisí od nás či sa to podarí, ani od vitamínov, ale je to taká barlička, čo nám dodáva silu veriť viac, a hoc by to malo len placebo efekt, aj ten vie robiť zázraky 🙂

zajacik...
8. okt 2009

Baby a ja neberiem nic, chcela som brat chilli aj anopyrin, ale neberiem. Len kyselinu listovu. Chilli mame doma korenie, tak by som si aj dala, ale podla mna mam sliznicu OK. A chili-nechili, aj tak je to v rukach Bozich 😵

katy2
8. okt 2009

ahojte, stimulantky, aj vy, co opatrujete babuliatka v brusku....
strasne drzim palce 😵 😵 😵 😵

zajacik...
8. okt 2009

Inak sranda, ja som nebola ani na IUI, ani na KET, ja to beriem rovno len IVF-ka 😀 😀 😀

zajacik...
8. okt 2009

Katy dakujeme, CMUK 🙂 aj Hanke CMUK 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre