Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Deny, super, gratulujem 😵 😵 Veľa šťastia Jakubkovi v živote. Keď bude viac času, napíš, aký bol pôrod, fotečky...

ixi
autor
8. okt 2009

juliett no ja som mala ivf bola som tehu ale som potratila potom som bola 2x na ket a teraz v pondelok idem na dalsi ket 😉

deny3
8. okt 2009

v nemocnici som sa ocitla kvôly tlaku, Kubko prišiel na svet neočakavane, o 17 dní skôr. Ráno mi odišla plodová voda a keďže som bola v nemocnici, tak to išlo rýchlo.

zajacik...
8. okt 2009

A kde si rodila? Mimus sa tu neukazala par dni, myslim ze ona isla do novej, tak ci ste sa nahodou nestretli 😅

ixi
autor
8. okt 2009

a mala si normalny porod ci sekciu? tak som rada ze ste v poriadku 😵 😵 😵

jajica
8. okt 2009

kočky poviem vám, že zdeju a dalidku obdivujeeeeeem, ja som 2 dni po prenose a už by som to najradšeeeeeeeeeeej testla 😀 😀 😀

zajacik...
8. okt 2009

Deny a ako sa citis ako maminka?

zajacik...
8. okt 2009

Jajica 😀 Este par dni vydrz a potom ti zelam nadherne // 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Zajačik, ja pichám medzi 19.30-20.00. Fakt to bude prekvapko, kde sa zaradím ja. Či budem niečo, čo veľa, alebo taký priemer.
Deny a ako si na seba zvykáte? Nemusím sa pýtať, aký je to pocit byť mamou, čo? 😵

zajacik...
8. okt 2009

Leni aj ja som zvedava kolko budem mat vajok teraz. Neocakavam nejaku poriadnu znasku, ale takych 10ks by mohlo byt, som skromna 😀

deny3
8. okt 2009

Bola som na Rastislavke, ale o nej neskôr.
Ešte mi to nedochádza, mám depku, muž je chorý, musel odísť, tak som sam, ale bojujem.

lenuliatko
8. okt 2009

No ja píšem... 🙄 či bude niečo, či veľa, alebo priemer... 😀
Jajica vydrž 😉 . Myslím, že aj Zdeja najprv chcela tak skoro testovať a teraz chce čakať až na krv.

ixi
autor
8. okt 2009

deny nemaj depku vsetko bude dobre uzivaj si jakubka

zajacik...
8. okt 2009

Deny to je skoda ze muz ochorel. Tak vezmi Kubka blizko k sebe a popismenkuj tu trosku s nami, aby sme depku odohnali 😉

jajica
8. okt 2009

deny tak ti držíme šecky palce 😵 😵 😵

zajacik...
8. okt 2009

Inak teraz sa tu roztrhlo vrece s KET-kami a ET-kami 🙂

lenuliatko
8. okt 2009

Aj ja by som brala takých 10, dobrých kvalitných 10 vajíčok. Keď si predstavím ako Matulka 40, tak to by sa pri normálnych cykloch minulo za cca tri a pol roka 😲 A ona to vytvorila naraz.
Ja už pomaly prestávam mať prehľad kto kedy na čo stimuluje, kto je aký čas po... 😅

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko som zvedava co ti povie doki zajtra na kontrole, ze kedy OPU. Ak by si sla uz v pondelok, tak sa stretneme, lebo ja idem na kontrolu 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Deny, to sú hormóny, prejde to. Máš svoje slniečko tak sa usmej 🙂

zajacik...
8. okt 2009

Ved ja aj prave preto nechcem vela vajok, lebo to su vajka ktore by mi uz potom v buducnosti mohli chybat, keby som nahodou chcela otehotniet prirodzene 😀 🤐

lenuliatko
8. okt 2009

Asi nestretneme, lebo OPU sa robí neskôr, nie? Ale možno terba prísť skôr. Treba mi aj župan, či stačí nočná košeľa? Ja som tiež zvedavá, čo mi povie, hlavne mám stre, aby som mala vôbec nejaké vajká a aby boli dostatočne veľké, aj sliznica vysoká. začína mi lepiť 😒

ixi
autor
8. okt 2009

leni staci ti kosielka a nezabudni ponozky lebo ti bude zimka

lenuliatko
8. okt 2009

A neviete, budú robiť automaticky ICSI, alebo mi dá možnosť vybrať? Ja by som to chcela mať poistené, ale zas by som chcela vedieť, či sa moje vajká dokážu samé oplodniť spermiami.

ixi
autor
8. okt 2009

leni nestresuj to ti nepomoze 😉 vsetko bude ok 🙂

lenuliatko
8. okt 2009

Ponožky viem. Beriem ružové, aj papučky 😵

zajacik...
8. okt 2009

Na OPU sa chodi okolo 8,30, od 9,00 robia OPU. Niekedy ked je vela ludi v SPLNe, tak robia ultrazvuuky, potom odbehnu robit OPU a potom pokracuju v UZV. Zupan ti netreba, ale ked si velmi zimomrava tak si vezmi. Ja si beriem aj ponozky na nohy, to mozes mat rovno aj na operacke 🙂 A neboj, zajtra ti povie kolko kuskov asi mas v brusku 🙂

ixi
autor
8. okt 2009

lenuliatko tak to rozhodnu oni ci icsi ale v ziadosti si to podpisovala 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Ixi, viem, že mi stres nepomôže, ale tohto UZV sa budem báť asi najviac doteraz 😅 Hlavne toho verdiktu.

jajka27
8. okt 2009

Ďakujem vám všetkým za podporu,takisto aj vám držím prsty a prajem len to najlepšie....aj keď som tu dlho nebola,ale myslela som na vás 😉
zajacik..bodaj by si mala pravdu,aj vtedy,keď som opisovala príznaky po ET si ju mala,lebo som bola tehu,ale nakoniec to neskončilo dobre.Kukulik som nestretla,ja som bola včera posledná o 12h,tak musela byť predomnou,ale asi som ju videla,ak sa nemýlim minulú stredu ráno na usg.
Kukulik...nech sa tá tvoja trojka poriadne zahryzne a drží do úspešného konca 😉
Zajacik,lenuliatko....veľa šťastia pri OPU,nech je tých vajok dosť,čo do počtu,ale hlavne do kvality 🙂
Deny....blahoželám k synčekovi,nech je zdravý a rastie vám do krásy a pre radosť 😉
Katy...hoci sú to už 4 mesiace,tiež Ti prajem to isté,nech je Hanička zdravučká a čoskoro má súrodenca 🙂
Ixi...ako sa máš,ako pokračuješ?poriešilo sa to špinenie?

zajacik...
8. okt 2009

Aj ja som mala minule ruzove aj ruzove papucky 😀 A aj ruzovy prezervativ co vonal ako jahody, sestricka sa nad nim rozplyvala ze aky vonavy, no bola sranda 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre