Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
11. okt 2009

Caute babulky, ake smutne spravicky som si este z piatku precitala - Zdeja, Kika, drzim palce do dalsieho boja, dufam ze taku spravu aku ste si vypoculi v piatok uz nikdy pocut nebudete, drzte sa a nech to cim skor preboli 😔

Feja vitaj tu na fore.

Melisska jeej to je krasne ze si to s drahym pekne uzivate, len tak dalej 😉

Mimuska mas krasneho synceka, a ako sa mraci na niektorych fotkach, asi mu bolo lepsie v mamkinom brusku nez na tomto svete, ale on si zvykne, ved dostane tolko lasky ze az 😵

Ixi, Matulka, na zajtra drzim palceky!!!

Lenuliatko ty dnes pichas Pregnyl, ze? Pichas ho sama ci ides na pohotovost?

Zdravim zvysok SPLNiecok 🙂

marcelka82
11. okt 2009

Ahojte. Nejako sme sa prepadli na druhú stranu.
Prajem vám všetkým úspešný začiatok týždňa. Ja zajtra už konečne idem do práce. Tak uvidíme.

ixi
autor
11. okt 2009

ahojky kocky pozeram superstar ajtak vobec nevnimam rozmyslam nad mojimi babulkami ktore sa rozmrzaju samucicke v splne 😉 dufam ze sa aj rozmrznu... 😀

mirus25
11. okt 2009

ahoj ixi. určite sa rozmrazia. neboj 😀 veď sú to malý bojovníci. 😀 a všetko dopadne dobre. Moje sú na rade zajtra. Tiež im verím a verím že nám prinesú veľa radosti.

mirus25
11. okt 2009

a teraz je tu veľmi veľa čakateliek na dobré správy. a navzájom si držíme palce. Tak dúfam že nám to všetkým fakt vyjde. Veď si to veľmi prajeme. 🙂

tomka12
12. okt 2009

Ixi, myslim na teba a drzim palce 😉

kukulik30
12. okt 2009

dobre ranko 🙂
ixi , matulka drzte sa dnes 😵 😵 😵

petronelka77
12. okt 2009

Ahojte Splniecka 🙂
Posielam Vam tehu virusiky a prajem Vam, aby sa tu konecne zacalo darit a boli z Vas stastne tehulky.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

My sme boli v piatok u Dr. Dankovcika, uzasny lekar, mame uz skoro 1200 g 😉 .

ixi
autor
12. okt 2009

petronelka chytam 😀 😀 😀 babulky dakujem idem sa uz obliest a vyrazame tak sa strasne tesim na babulecky musim ich zohriat v brusku ked boli tolko zamrazene 😀 😀 😀 papa

kika79
12. okt 2009

Ahojte dievčatá,
ixi a matulka drzim palečky 😉 myslim na vas siiiiiiiiiiiiiilnooooooooooo 🙂 papa 😵

zajacik...
12. okt 2009

Ixi, Matulka, drzim palceky!!!
Petronelka dik za virusiky 😵 A to uz mate krasnu vahu 🙂

lenuliatko
12. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Ixi, Matulka držím palce, nech sú za necelé dva týždne // ako hrom 😉
Zdeja, KIka, už som v piatok nestihla, je mi ľúto, ale vidím, že ste dobre naladené, a zmrzlinky čakajú 😉
Mimusa, Mirko je krásny chlapček, pôrod super.
Mirus, tebe držím palce na zajtra.
Kukulik, čo trojčiatka? 😉
Zajačik, držím palce na kontrolu, čakám super správy 😉
Ja som včera pichala pregnyl, sama, nechcelo sa mi nikam chodiť, a teraz len tŕpnem, aby vajká do zajtra ráno vydržali a nepopraskali, adrenalín, ako sa patrí. Len sa pozorujem, či necítim pichanie... Zatiaľ nie, ale brucho ma už bolí tak, že chodím ohnutá, už aby bolo zajtra 😅
A ešte sa chcem spýtať, kedy sa platí za zákrok pri OPU, či až pri vklade? Myslela som, že pri OPU, ale doki nespomínal, že treba doniesť peniaze a na to by isto nezabudol 😀

zajacik...
12. okt 2009

Babule ja som sa prave vratila zo SPLNu, endometrium A/B 12mm, foliky na pravom vajecniku 15,16,17,19,20 mm, na lavom nediktoval, tak neviem ci tam ziadny nebol alebo co... ☹ ... dnes posledna davka, zajtra pregnyl a vo stvrtok odber...

lenuliatko
12. okt 2009

Zajačik, tak ako???

lenuliatko
12. okt 2009

Zajačik, neboj, určite sa ešte niečo do štvrtku nájde a možno nediktoval všetko. A máš krásne endometrium, to je na uhniezdenie najdôležitejšie. Ja som mala v piatok len 8mm a dúfam, že do OPU bude aspoň 10-11mm a do vkladu s liekmi ešte narastie. Tebe potom vyjde ET až na pondelok?

ixi
autor
12. okt 2009

zajacik neboj isto tam dajake su aj na lavam 😉 dufam ze ma doki dobru naladicku 😀 😀 😀 babulky uz naozaj odchadzam poapapapapappapa pak se vam ozvu 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Ixi, ty si ešte tu? 😨 Utekaj po drobce 😵

katy2
12. okt 2009

ahojte 🙂
drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 VSETKYM 😵 😵 😵 😵 uz to ani nejdem vypisovat, komu, tolko vas je 😵 😵 😵
leni, my sme platili az pri ET

lenuliatko
12. okt 2009

Ďakujem Katy 🙂
Veru, je nás, aj ja strácam prehľad, hlavne, aby to každej vyšlo...

feja22
12. okt 2009

Dievčatá držím palce. Neviete mi poradiť aké silné embriá Hredz vkladá? Myslíte, že by vložil aj slabšie, ktoré nemá šancu? Do ET mi prežili len tri a všetky sme vložili na jeho odporúčanie.....
Prosím, poraďte... Stále na to myslím

katy2
12. okt 2009

feja, teraz neviem, aky mas problem... ze ti vlozil tri silne, alebo tri slabe? ked su tri, nepolati sa davat mrazit, a zasa znicit ho len preto, ze je slabsie.... myslim, ze dava tie silnejsie ale ak su len tri, tak da vsetky....

lenuliatko
12. okt 2009

Feja, Hredzák nehovorí o tom, aké embryá vkladá 😒 V niektorých centrách povedia ohľadne toho všetko do detailov, v SPLNE nie. Ťažko povedať, či by vložil aj slabé. Ide o to, aké slabé... Neviem, teraz to už nerieš, netráp sa, ver tým drobcom, čo máš v sebe a mysli pozitívne 😉

zajacik...
12. okt 2009

Lenuliatko tak sa na zajtra drzkaj 🙂 Si sikulka ze si si pichla pregnyl sama, ja pojdem radsej na pohotovost... Co sa tyka transferu, aj ja si myslim ze bude az pondelok, snad mi nieco dovtedy prezije... Normalne sa bojim ze mam len tych 5 folikov 😕 To mi veru ta vyssia davka velmi nepomohla 😨

zajacik...
12. okt 2009

Feja podla mna kazde embryo ktore vydrzi do ET ma sancu, niekedy prave to najslabsie moze zabojovat. A ako pisala Katy, podla mna by vlozil aj slabsie, radsej ako keby ho mal zlikvidovat. A ty sa bojis ze budes mat trojicky? Toho sa neobavaj, to by si bola velmi ojedinely pripad 🙂

zajacik...
12. okt 2009

Lenuliatko a teba boli brusko? Ja ho necitim skoro vobec. Zo zaciatku stimulky som trosku citila vajecniky, ale ozaj len trosku, teraz ich necitim vobec...

feja22
12. okt 2009

Ďakujem baby, nechávam sa dosť ovplyvniť jeho mimikou. Moja pracovná deformácia. Veľmi túžim, aby sa ujali - nezáleží mi koľko. Len som mala z neho zvláštny pocit. Nechcel absolútne na nič odpovedať. Preto tie otázniky v mojej hlave. Teoreticky viem, že 4-kové a 5-kové by sa nemali vkladať. Ale mate pravdu nemá to význam riešiť. Veľmi som rada, že ste zareagovali.

lenuliatko
12. okt 2009

Zajačik, chápem tvoje obavy. A do pondelka to budeš mať skoro ako s PK. Ale doki určite vie, čo robí. Ale ty si ovulovala každý mesiac, tvoje telo len vyzerá byť šetrné a myslí aj na budúcnosť. Keď sa budete snažiť prirodzene o súrodencov 😉
A brucho ma bolí veru dosť 😒 Najlepšie je, keď sa ani nehýbem a to mi treba ísť do mesta čosi vybaviť. Ale ja cítim aj každú ovulku, aj po dekáči bolelo veľmi, ja som asi taká citlivka 😅 Čo už, každé telo je iné a aj reaguje inak. Teraz ho mám aj väčšie, folikuly tam tlačia, tak bodaj by nebolelo.

lenuliatko
12. okt 2009

Feja, aj ja by som chcela vedieť, aké budú moje embryjká. Nie, žeby to pre mňa bolo nevyhnutné, ale prečo neoznámiť pacientkam, aké kvalitné bolo oplodnenie? Ty si sa ho aj pýtala a neodpovedal ti?

zajacik...
12. okt 2009

Feja Hredziho mimikou sa prosim ta neriad, lebo to by si bola stale v neistote. Ja som sa ho tiez dnes pytala na pregnyl, ze kolko vodiciek a kolko praskov, a on len sucho odpovedal... tiez by uz trosku mohol zmenit vyraz v tvari, takto mi pride strasne chladny... esteze je tam sestricka 😵 Inak mne pri 1.IVF povedal ze boli 3 vajka, oplodnili ich ICSi a oplodnili sa dve a su z nich krasne embryjka. Tak aspon vtedy ma trochu povzbudil 🙂 Ale o kvalite, ci su jednotkove, dvojkove, resp. kolko bunkove, to nehovoril. Viem ze v niektorych CAR je aj pohovor s embryologickou...

feja22
12. okt 2009

Keď som sa pýtala vycúval. Jeho odpoveď bola: Urobíme transfer a prídete o štrnásť dní. Vyčerpávajúce, však. Už som aj zvažovala iné centrum. Viem, že je dobrý, ale myslím si, že ak je komunikácia pre neho takou záťažou, mal by si zabezpečiť náhradu - psychológa a tak, ktorý by nám informácie sprostredkoval.
Dokonca som sa pýtala, či z toho ako sledovali vývoj em. sa nedá zistiť niečo, v čom by mohla byť príčina nášho dlhodobého snaženia bez výsledku. Oficiálne sme s manželom OK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre