• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
melisska ty budes mat4 :grinning: a vazne :sunglasses: a chystas sa na ket :confused: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, citis sa ako ked je mrska, nie? ke ti uz dosla..ale nabuduce nepride :wink:
14. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, chystaaaaaam, ale len v maji alebo juni :grinning: :grinning: :grinning: skor ani nahodou, nechcem injekcie a lieky ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ja cakam kedy skonci :wink: :grinning:
14. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked ma doki oplodnoval tak som tak na vas vsetky myslela a pozerala na fotky kukulika,oliho,karolinky,misenka.....
melisska, tak to pojdeme spolu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
my si tu zasluzime byt tehulky jak lusk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ahoj katy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
katy, tak sa tesiiiiiiiiiiiiim :wink: :dizzy_face:
ixi, ja si pozeram fotky pred oplodnenim :grinning: a mam ich uz aj v albe, ale mm to nie velmi dobre pofotil, nabuduce si to sfotim sama :grinning:
hej aj ja som hladala, Karolinku a Olinka, a som ich aj nasla....taki si zlatunki :dizzy_face: a nazivo este krajsi :dizzy_face:
autor
no.............uz su tam aj nove foto :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mali by nas oplodnovat tak zeby nas normalne hospytalizovali a to keby sme sa tam stretliu mi tak toby mali pochlebe :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a na cele dva tyzdne..to by bolo super, mali by sme to ako rekreaciu :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kukulik ty si ich bola pozriet domka :grinning: mne pri KEte hovori sestricka, uz asi je tu aj Tinuska s Filipkom(ona ma chogdila podporit) -plakalo dietatko na chodbe a ja je ze nie lebo som to nikomu nepovedala.
ja som pisala este na predchadzajucej strane, len ste si to nevsimli :wink:
hanicka na nastenke este nie je, ale ukazat sme sa uz boli :wink:
olinka a karolinku stretavame skoro kazdu nedelu v kostoliku, stojime spolu v zadu... su zlatunki :wink:
autor
kukulik veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dalidka isla do tej nemocnice?
hej bola som u nich, lebo sme dosli v predstihu do KE, a lacko mal este vybvovacky, tak aby som sa s nim nevlacila zbytocne v aute, tak mi taella ponukla, nech dojdem k nim..tak a slovo dalo slovo a ja som tam na chvilinku posedela, a zabavila som sa s malymi, taki zlati, som ich vybozkala o 106 :grinning:
14. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skoda ze nebyvam dakde pri splne aspon by ste vzdy u mna dali cajik alebo kafe :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, myslim ze isla, ked sa neozyva, dufam, ze vsetko bude ok a urcite je to lepsie, takto na zaciatku ju budu aspon viac kontrolovat a potom, ked sa to utrasie, tak pojde domov vegetit:slight_smile:
14. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, hej hladala som Hanku, ale nenasla som, tak ma napadlo, ze asi si foto neposielala.. :wink: takze som si dobre myslela..lebo ju by som isto nasla, oci som si sla vyocit, ako som ostrila :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim :wink:
katy nevadi my vidime hanicku tu :wink: :dizzy_face:
no najlepsie by bolo, keby nas zo Splnu nepustili az vtedy keby sme boli uz tehotne :grinning:
14. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, hej to by nas uz hnali domov, co by z nas boli mimo.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak daktore by sme tam uz boli asi dost dlho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mali by nas pokrk :grinning: :grinning: :grinning: ale isli by sme domov s pozitivnym vysledkom :grinning:
14. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved najhorsie je toto nekonecne cakanie :dizzy_face:
14. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ale bez prestavok :grinning: :grinning: :grinning: mali by sme oplodnenie predpisane ako liecbu :grinning:
14. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz aby bolo 26 ze idem na krv :wink:
14. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to by bolo meliska my dve by sme boli ako inventar :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takto pred rokom vcera bola na krv a zajtra na druhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to som riadne chaosila :wink:
14. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa len modlim ze som tehu :sunglasses:
14. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok