• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
aj mne treba zehlit ale neste sa mi pozehlim ked budem sama :sunglasses:
17. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby kde ste vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som tu ako inventar :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ixi - netráp sa,.. aj hádky musia byť,.. my sa tiež hasteríme, ale teraz kvôli tomu že nemám chytať vysávač, nemám umývať riad, nemám otvárať okno bo zmrznem, musím mať dvoje ponožky,... aby som neprechladla,... a také veci,.... :grinning: :grinning: :grinning:
Kukulik - nebojaj, uvidíš zajtra bude pozitívny kuk, ked nie tak v stredu určite,... Ja sa citímtak, ani neviem, či si namýšľam, ale ako tehotná,... chute do bludu, kríže poboľujú,.. a tak,.... uvidíme, len neviem, či sa toho pondelka 26.10. dožijem, lebo asi z čakania :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pondelok idem do práce, rovno na školenie,.... takže tak,..
Leni ako?
Všetkým kočkám držím place,.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre popoludnie, kocendy. :slight_smile: Som tu iba na skok. Lazkam este v nemocnici. :unamused: Ja blba... :unamused: ale co uz... Hcg mi kontrolovalai vo stvrtok. Kleslo na 36,7 :frowning2: Kontrolne bude v pondelok... Beriem este tabletocky a riadim sa pokynmi lekarov a nasej super sestricky zo Splnu. Vydrzim... Ved nadej zomiera posledna, no nie???
Vsetkym drzim palceky. Nech ste uspesnejsie ako ja.
17. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matulka tej krvi sa dockame a dufam ze bude pozitivna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka silno Ti držím palce. Prajem Ti, aby si bola šťastnou maminou. A to už o 8 mesiacov.
17. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dalidka drz sa zlaticko nech to hcg zasa pekne stupne mozu mat aj ine stroje kt.vysetruju to hcg :wink:
17. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj marcelka ako?
noo, konecne pozehleneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dalidka...myslim na vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka super tabulky len so m ti chcela povedat ze kuspitka chodi do heliosu :wink:
17. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ixi. Dnes ma bolí podbruško. Neviem, keď to neprejde, tak večer asi zájdem do nemocnice na vyšetrenie. Zatiaľ nepanikárim. Možno si robí iba priestor. :slight_smile:
17. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to opravím.
17. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka babulik si isto roztahuje svoj priestor pretoze krasne rastie :slight_smile:
17. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja si to myslím. Len sa všetkého bojím. To je moje jediné šťastie na ktoré verím.
17. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj hlavne bud kludna babulik je stebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V piatok idem na poradňu. Dochádzajú mi lieky. Bojím sa, že ma dá na rizikové. To už asi peniažky neušetrím pre môjho drobčeka. Snažím sa, aby som mu mohla dať všetko a nebrať nič od nikoho (myslím tým obnosené veci od švagrín).
17. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka ake lieky papkas? ja viem ze pre drobca spravis maximum ale v prvom rade je najdolezitejsie aby ste spolu stastne prezili do porodu :slight_smile: dajake vecicky si kupis a vela dostanes ked sa drobcek narodi ajtak babetko velmi rychlo rastie tak na zaciatok ti toho velmi vela netreba a vzdy si daco kupis ked bude dobra akcia ty to zvladnes :slight_smile:
17. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
....aj ja by som sla na taku poradnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dostanes aj porodne tak to ti trosku pomoze....si silna ty to zvladnes
17. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi papam Duphaston a Calibrum. Nič iné. A nechcem spoliehať nato čo dostanem. Mne treba aj niečo do pôrodnice. A dokonca, všetky akcie boli teraz. A pre detičky sú raz do roka. Ale ja ešte nechcem nič skupovať.
17. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem ale akcie budu neboj sak neexistuje len tesco :grinning:
17. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi prajem Ti to z celého srdiečka a úprimne. A peniažky po pôrode kto vie kedy ku mne dôjdu. Ale my dovtedy musíme fungovať.
17. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a max sa ma ako?
17. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detské akcie teraz obehli všetky obchody. To som len tak pozrela letáky a nič s tým nespavila. Veď čo som aj mohla? :sweat_smile:
17. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem tie peniazky dostanes az ked drobec bude mat 28 dni :unamused: tak by som ti rada pomohla
17. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre. Vo štvrtok som mu kúpila vetrovku a dnes sveter. Konečne je zdravý ale stále veľa spinká. No čo? Už dospel.
17. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nakupujem synovcovi a vzdy kupim daco v akcii :wink: na 50percent zlavu :wink:
17. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musi byt chutnucky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ten tvoj chlop co?
17. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok