• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
len ci ked spinim?
20. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik silno Ti držím palce. Nech sa to už konečne podarí.
20. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru kukulik nech ma samusko sestricku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej viem, ale naco ...tie lieky uz mi idu hore krkom...a bola som si ista, ze z toho nic nie je, bublinky uz tam neboli, aj to brucho ma prestalo naraz boliet, akoby utalo...zaujimave, ako telo reaguje....
20. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi priznám sa, v takej situácií som ešte nebola. Takže presne neviem. Skús veriť. Veľmi Ťa chcem povzbudiť, ale neviem presne ako. Prepáč. Iba ver.
20. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje zas začalo rýchlo reagovať na tehu. Len ja som si myslela, že to ms sa hlási. Som ja ale. :grinning:
20. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja........hlavne vam uz by som dopriala kazdej jednej krasne zdrave vonave babatko :pensive:tak velmi a potom mozno pride rad aj na mna a mozno nepride, mozno je nam sudene len jedno..ktovie, co bude...
20. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem s Maxom vonku tak sa majte.
20. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale pride kukulik nakazdeho na mna musi aspon3x :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,..
Kukulik - ja som dnes ráno neodolala, testla som a nič,... len / :confounded: :confounded: :confounded: potom som sa rozplakala,... dala magnézium a vyrazila do roboty, tam som prešla na iné myšlienky,... ja nechápem,.. prečo,....
20. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj k mojim chlapom :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matulka neboj o dva dni budu// :sunglasses:
20. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi - veď aj ty tak dnes dopadla,... akokeby sme si čítali myšlienky,....
20. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj bude dobre :slight_smile:
20. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako keby sme sa dohodli?
20. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, neviem čo ma to dnes ráno pochytilo, asi preto že som včera kúpila 6 testov, neviem načo,.. chytol ma ošiaľ,.. kedy budeš teraz najskôr testovať?
20. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky, tak vy už testujete?
Úplne Vás chápem.
Aj ja som si dnes kúpila test, či sa náhodou nestal zázrak :sweat_smile:
20. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krásky :slight_smile:
Katy, ďakujem, opatrujem drobcov, ako sa dá, dúfam, že to ocenia a ostanú so mnou :wink:
Kukulik, no s tebou tu dnes prišla vlna pozitívnej energie, obdivujem ťa za tvoj prístup. Vyriešila si to najlepšie ako si mohla, žiadne depky ale s vierou do ďalšieho boja :wink:
Zajačik ahoj, ako sa máš?
Matulka, tak aj teba svrbeli ruky? :wink: Baby nedočkavé :grinning: Trpezlivosť // prináša :wink:
Marcelka, drobček je krásny a verím, že magne pomôže. mala by si sa tešiť, nie vyplakávať. Hormóny sú hormóny, treba vydržať...
Mimka ahoj, a čo nestal sa zázrak? Ovulku si zrejme mala, takže možné je všetko. A ak nie teraz tak nabudúci cyklus, ten už nebude taký nekonečný... :slight_smile:
Ixi a ty sa už vôbec neboj, si mladučká, ešte budeš mať 5 detí a budeš s nostalgiou spomínať na časy, keď si mala kľud a vedela, čo je spánok :grinning:
20. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte k testovaniu. Bola som v meste a rozmýšľam, či kúpim už testy (doma mám 1 mamatest). A že ešte nie, lebo isto by ma lámalo a neviem neviem, či by som odolala. A ten mamatest si šetrím, lebo u nás nedostať a je to ten drahší, cca 4€, tak nebudem míňať. Ten si odkladám na 10.-11. deň po a očakávam // :slight_smile:
20. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko - správny a pozitívny prístup,..... páčiš sa mi,... :slight_smile:
20. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matulka, myslíš s testovaním? Vieš, to som ešte frajerka, lebo viem, že je strašne skoro, ale ešte pár dní a prepadnem nejakú lekáreň a budem testovať ako zmyslov zbavená :grinning: Keď ja tak chcem vidieť pekné jasné //, nie skúmať proti svetlu, otáčať test, aby som tam "videla" to čo chcem :sweat_smile:
20. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuliatko no ja som netestila, len som kúpila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
testujem zo zvyku, nedá mi to.
Sranda je, že keď zadám poslednú ms - ukazuje mi to 11 tt - to by bolo príjemné :sunglasses:
20. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matulka neviem kedy ma to zase chiti :wink:
baby mama testy sa daju objednat aj cez net :sunglasses:
20. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka a teda kedy budeš testiť? A tiež sa neponáhľaj :wink: A fakt, pri tvojom dlhočiznom cykle byť rovno 11t :sweat_smile: To by bola paráda, prvý trimester fuč :grinning:
Ixi, ja viem, že sa dajú objednať, ale keď sa už aj chystám, tak si poviem, že keď mám byť tehu, ukáže to hocaký test. A v poslednom čase som už len zriedka kupovala, už ma nebavilo pozerať na negatívny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len po dekáči sa mi čosi nepozdávalo, tak som kúpila testy, že už budem mať aj po ET a vytiahla na mňa lekárnička mamatest, tak som brala.
20. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer :slight_smile:
Kukulik urcite bude mat Samko aj sestricku, ver tomu :dizzy_face:
Lenuliatko no mam sa celkom dobre, zatial som plna optimizmu... :sweat_smile:
Mima veru to by bolo nadherne keby si bola 11tt. Tak zajtra ocikaj ten test co si kupila a zelam // :dizzy_face:
Matulka ty si kolky den po ET? Nebolo na testik este skoro? Idem ku,nut do Marcelkinich tabuliek :sunglasses:
Ahojze ostatne SPLNiecka :slight_smile:
20. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik, tak nech ti optimizmus vydrží :slight_smile: Lebo tie hormóny dávajú zabrať a aj keď nechcem, občas mám kvalitné výkyvy nálad :sweat_smile:
20. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni no ja sa snazim byt zatial len v dobrej nalade, len neviem dokedy :sweat_smile: A zajkovia pozdravuju tvojich lenuliacikov :dizzy_face:
20. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby bodaj sme vsetky tehu a stretneme sa v jednej porodnici s atam z nas osalia :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni mladucka hej lebo ty si 100 rocna raketka :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, zrejme sa všetky v tej pôrodnici naraz nestretneme, ale raz tam určite pôjdeme.
Práve mi napadlo, ako by sa rátalo tehotenstvo z takom dlhokánskeho cyklu ako mám ja. Veď 11 tt by bol od veci :sweat_smile:. Iste by to brali podľa veľkosti plodu.
Bolo by super, keby sme zaspali ako také šípkové ruženky a zobudili by sme sa v 13 tt. :grinning:
20. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok