Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
zajacik...
23. okt 2009
Tak nieco dobre navar deturencom, aby sa ta drzali zubami-nechtami 😃 😃 😃
lenuliatko
23. okt 2009
😃 papá
zajacik...
23. okt 2009
Feja dufam ze o chvilocku sa dozvies tu najkrajsiu spravu v zivote x-) x-) x-) Vela stastia!!!
lenuliatko
23. okt 2009
Aj ja som už nazad, sladko mi je až za ušami 😃
Feja, strááášne držím palce, dúfam, že to bude tá najkrajšia správa, aká len môže byť x-)
lyndus
23. okt 2009
feja, mno ako? dufam ze iba pozitivne 😉
lenuliatko
23. okt 2009
Len, či vie, že už môže volať. Sestrička asi hovorí volať o 13.30, nie? Bože, takto o týždeň sa ja dozviem verdikt :-N
lenuliatko
23. okt 2009
Feja, kde si????? 🙂
lyndus
23. okt 2009
ale hadam vie, ak citala, tak tu sme vzdy uz otravovali o jednej s tym, ze chceme vediet vysledky 🙂 inac ja som bola uz 13 den na krv, som nechcela cakat 😃 leni pfuj pfuj aby boli pozitivus spravicky 😉
lenuliatko
23. okt 2009
Lyndus, ja by som išla najradšej aj hneď 😃 Tá neistota ubíja, raz veríš, raz zúfaš... :-p
lenuliatko
23. okt 2009
Lyndus, ty si mala nejaké príznaky ešte pred krvou? A ak, kedy začali?
zajacik...
23. okt 2009
Aj Mimusa bola na krvicke o den skor :-N
zajacik...
23. okt 2009
Inak ja som rozmyslala, ze ak by som mala na 10.den pozitivny testik (ach ja optimistka 😃 ), tak ze by som na druhy den isla na krvicku, teda v piatok. Nechce sa mi cakat do ponelka... No ale to predbieham, uvidime ako bude... :-x
lenuliatko
23. okt 2009
No, veď keby som mala pozitívne testíky, aj mňa by tam hnalo 😃
lenuliatko
23. okt 2009
Zajačik, už na 11. deň by si šla? Bodaj by ti tie plány vyšli, držím palce x-)
lenuliatko
23. okt 2009
Až teraz mi došlo, že to by sme šli spolu na krv x-) To by sa mi páčilo 😉
zajacik...
23. okt 2009
No najprv by som zavolala sestricke ci mozem prist tak skoro, ale hadam by nemala nic proti :-N A my dve by sme sa konecne stretli 😃
lenuliatko
23. okt 2009
Ok, tak sa posnaž, než sú // čím skôr, jasné? 😉
zajacik...
23. okt 2009
Leni snazim sa ako mozem, aj zajkovia sa snazia 😃
lenuliatko
23. okt 2009
Neboj, tá snaha bude ocenená x-)
zajacik...
23. okt 2009
Hrozne im verim, zajkom mojim malickym x-)
zajacik...
23. okt 2009
Nejako mi blbne konik, nejaka chyba servera ci co to tu vypisuje, aj vam?
lenuliatko
23. okt 2009
Blbne mi koňo 8-( Zajkovia môžu byť hrdí na maminu, ako im verí x-)
Feja zavolá asi až o pol a či vôbec vie, že ju tu tak túžobne očakávame :-N
zajacik...
23. okt 2009
Mamina je hrda na zajkov, lebo su to velki bojovnickovia x-) x-) x-) (Babulky mne uz asi sibe, ked tu vypisujem o tych zajkoch, no ale tak nech mam radost aspon do krvicky, nie? :-N Najlepsie by bolo keby aj potom, no ale to je v rukach Bozich... x-) )
zajacik...
23. okt 2009
Myslim ze Feja vie ze ju tu cakame a drzime jej palce!!!
lenuliatko
23. okt 2009
Zajačik, pozor, nech sa ti aj nenarodia zajačiky 😃 Že to tie drobce vezmu príliš vážne 😃
Feja..... 🙂
lyndus
23. okt 2009
leni, verim, ta neistota je najhorsia...ja som bola unavena poobede asi od 10 dna a pobolievalo ma brusko ako na mrchu, ale vacsinou v noci, alebo ked som mala nejaky stres... mali sme akurat vtedy na navsteve sesternicinu malu, mala rocik a stvrt a dostala siestu chorobu...vyrus, nic deculu nieje, len strasne horucky ma...nevedeli sme jej ich nijako zrazit, o druhej rano som volala na 112, ze co s tym a leteli sme na pohotovost...to ma vtedy brucho riadne bolelo... kolo 10-11-teho dna
lenuliatko
23. okt 2009
Lyndus, ukľudnila si ma, tak to mám ešte čas :-N
zajacik...
23. okt 2009
Inak na tejto strane si piseme len my styria - Lenuliatko, ja, Lyndus a Kubko x-)
lenuliatko
23. okt 2009
No Zajko, teraz si sa pekne sekla :-o
Lyndus, Kubko, Ty, malé zajčiky, ja a moje lenuliatka 😉
zajacik...
23. okt 2009
Ja sommyslela aj na nase bublinky, ale oni maju teraz inu robotu ako si tu pisat s nami 😃 Musia sa pekne zahryzkavat 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli