• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Caute babulky :dizzy_face:
Lenuliatko, Lulockka, na zajtra vam zelam krasne //, drzte sa!!!
Marcelka tebe prajem vela sily zdolat toto tazke obdobie :fearful:
Gisel tak ako si vcera dopadla na odbere? Kolko bolo vajok a kedy mas transfer?
Ahojte ostatne SPLNiecka :dizzy_face:
24. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky drzim palce na testik :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem aj keď mám s toho zmiešané pocity :unamused:
24. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka to by mala kazda z nas zmiesane pocity, ale ja verim ze aspon tienik tam uz bude :dizzy_face:
24. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dúfam ale nechcem prebiehať lebo minule som bola veľmi sklamaná :frowning2:
24. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ahoj zajacik, no velmi som sa bala, ale nic hrozne to nebolo. odobrali mi 11vajok a transfer budem mat v pondelok. chcem sa opytat, ci to je dost 11vajok a kolko ste si vkladali emb
24. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajačik a ty sa ako cítiš?
24. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gisel 11 vajok je pekne cislo, ani vela, ani malo, tak akurat. Doki vklada po 2 embryjka, vynimocne vlozi 3 ale to len vtedy ked by ostali 3, tak aby nemuseli jedno vyhodit. Drzim palce na pondelok :wink:

Lulockka ja sa citim nejaka stastna, strasne si prajem aby mi to tentokrat vyslo, strasne tomu verim. Citim trochu vajecniky a sem-tam aj brusko, ale ozaj len miernucko... ja sa chystam testovat vo stvrtok, tak uvidime :wink:
24. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky pekny zvysok soboty, idem pozerat telku :sunglasses:
24. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe pekný večer a budem ti silno držať prsty. :slight_smile:
24. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym dievcatam drzim palce a prajem vsetkym cakatelkam // :wink: :wink: :wink:
24. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako ste testikovali kocky? verim ze same // :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. okt 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslime na vas a drzime palce na krasne // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky kde ste?
25. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja čakám :wink:
dnes to určite príde
25. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz dne musi............ :grinning:
25. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som len teraz vstala a hned utekam k PC a tu nic??? Tak cakam na krasne //, aj slniecko svieti, tak to musi vyjst :dizzy_face:
25. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
// sú taaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toľko vás tu je? Moje zlaté, tak ste čakali? :dizzy_face: ďákujem za držanie palcov, ešte je veľa "ale" cestou ale začiatok je dobrý. Zachvíľu pridám fotky. Robila som dva druhy testov, aj ten mamatest padol za obeť. paličky sú krásne ružové, v limite.
25. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kde ste sa podeli :grinning:
25. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vravela som :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však bolo načase, nie? A teraz všetky opakujte po mne, jasné. Snáď sa to ozaj podarilo, nič sa nepokazí a prelomili sme smolu :dizzy_face:
25. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne smola prelomená :slight_smile: lenuliatko gratulujeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :zipper_mouth:
a osem mesiacov si to "užívaj" :grinning:
25. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru už bolo načase, už len aby niekto zahlásil // z KET
25. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatkooooooooooooo, ja som to vedelaaa, teskaaaaam sa s tebou a idem kuk do albumu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujem lenusiatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daj foto :wink:
25. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ešte opatrne, nič nie je isté, kadečo sa môže stať, ale ďakujem :dizzy_face:
Zajačik, v albume ešte nič nie je, zachvíľu..
Som zvedavá na Lulockku.
25. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko ved som zistila ze este v albume nic nieje, ja si pockam :dizzy_face: Musim to dobre okukat, aby som vedela co mam vo stvrtok "vycikat" :grinning:
25. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem stiahnuť z mobilu, len to trošku potrvá, lebo to je nejaké komplikované a ruky sa mi ešte teraz trasú... :sweat_smile:
25. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok