• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
zajko, presne tak :dizzy_face:

joj, aky pekny dnik ste mi urobili dievcence...hend je tu lepsia nalada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme stavat autodrahu , Samko dostal na narodky :grinning: :grinning: :grinning: tak mame o zabavu postarane :grinning: papa zatial
25. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik vy oslavujete však? Samkovi všetko naj, naj k narodeninám, Hlavne toho súrodenca čím skôr :wink:
25. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko, gratulujeeeeeeeem :slight_smile: .
Je to uzasne, az mi vyhrkli slzy do oci, drzim palce este najblizsich osem mesiacov :wink: ...a samozrejme aj ostatnym snazilkam a cakatelkam :slight_smile: .
My sme dnes zacali 30-y tyzden :wink:
25. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka, ďakujem :dizzy_face: To je také zlaté, ako sa vieme spolu tešiť. Aj ja som sa vždy tešila s každou a aj budem ďalej, tak sa baby posnažte, nech sa je vždy prečo tešiť :wink: Idem do brlôžku ešte trošku, prídem neskôr.
25. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mám iba jednu hnusnú /.Ale Lenuliatko tebe úprimne blahoželám :slight_smile:
25. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka :frowning2: Nechcem ta utesovat, viem ako ti je, ale do krvicky este nieje nic stratene. Kamoska testovala na 10.den a bola iba jedna / a nakoniec su z toho krasne dvojicky, takze este nevesaj hlavku. Drzkaj sa!
25. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka gratulujem k 30tt :dizzy_face: Uz len 10 a ste za vodou :wink:
25. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajačik nerobím si plané nádeje radšej sa zmierim že to nevyšlo život vie byť veľmi krutý :frowning2: Tebe držim silno prsty aby si si vycikala krásne dve čiaročky :wink:
25. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka ja vime robit si plane nadeje nieje dobre, ale nadej zomiera posledna... tak drzim palce aby krvicka prekvapila... a ak by to aj tentoraz nevyslo, tak drzim palce na buduce. Mate este zmrzlinky?
25. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mame ešte 5 zmrzliniek.zajačik nevieš mi povedať aka musí byť prestávka aby som mohla mať ďalší pokus
25. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka, je mi to ľúto :frowning2: Ale ešte je čas, aby sa objavili //. A ak by aj nie, tak pôjdeš na KET, myslím, že musíš počkať kým príde mrška a na ďalšiu už môžeš ísť k dokimu a začne to. takže v podstate o mesiac môže začať ďalšia stimulka. Držím palce, veľmi, veľmi :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuliatko ďakujem za informácie
25. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lulockk je mi to luto ale este sa nevzdavaj :wink: na ket vynechas 1 cyklus a mozes ist...

baby pozdravuje vas marcelka :sunglasses:
25. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, tak od teba to vedela :wink: Už som dostala sms :dizzy_face:
25. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka dufam ze zmrzlinky ti pripravia vianocne prekvapko v podobe // :slight_smile: A inak ty si bola teraz po KET, ze?
Ixi aj my pozdravujeme Marcelku :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulockka, hmm dúfala som, že budú // :frowning2:

baby a ako je to vlastne s mrškou po KET-ku, tiež zvykne takto meškať?
25. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima ja som sice na KET nikdy nebola, ale myslim ze po KET tak nemeska, len po IVF, aj to len ta druha...
25. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima a planujes ist na dalsi cyklus na KET?
25. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda už žiadnu mrchu nečakám, ale čo ak náhodou ....
pri tomto "plodení" by som ju mala asi tak 4 x do roka
zajačik, dúfam, že si dobre naštudovala lenkin album :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už beriem estrimax , pijem alchemilkový čajík :sunglasses:
tipujem, že okolo 5 - 6. to bude
25. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lenuliatko... tak vidíš... :slight_smile: tešíme sa aj my s Tebou a držíme prsty :zipper_mouth:
...a zopár tehu vírusikov
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Leni zo srdca blahoželám !!! :grinning:
Lulockka ešte to môže prísť, nevzdávaj sa. :wink:
25. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kkatty z tvojich virusikov som si aj ja uchmatla :slight_smile:
Mima hej, poriadne som Lenkin album nastudovala, tak snad sa dockam aj ja :dizzy_face:
25. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a matulka sa tiež neozvala však. neviete niečo ? tiež má ísť zajtra na krvičku, či testovala alebo nie.
25. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus mne sa vidí, že testovala a nega
25. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej aj mne sa zda ze testovala a nic :pensive:
25. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dufam ze sa s matulkou stretneme mirus ona robila tiez test vtedy ked ja a bol negat ale nikdy nevies?
25. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem si asi trosku lahnut, ale spat nebudem, lebo potom v noci neviem spat, aj dnes som nevedela zaspat a potom som sa este okolo stvrtej zobudila a asi hodinu som nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak idem len vylozit labky :slight_smile: Zatial ahojte :wink:
25. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko dúfam že ty tiež budeš pokračovať v lenkiných šľapajách. :grinning: A dvihneš tu náladu.

ixi ideš zajtra na krv však ?
25. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok