Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

gisel22
26. okt 2009

ano dve a mrazaciky 5 🙂

zajacik...
26. okt 2009

No tak to je super ze ostalo aj na surodenca 😉

gisel22
26. okt 2009

Zajacik, ktory den si po ET?

zajacik...
26. okt 2009

Dnes som 7. den, presne pred tyzdnom mi vkladali zajkov do bruska 😵

lenuliatko
26. okt 2009

Musela som odbehnúť, prišla návšteva.
Gisel, tak prajem len pozitívny výsledok 😵 Bude to dlhé čakanie, ale dá sa...
zajačik, Mimka máva dobré predtuchy... 😉

zajacik...
26. okt 2009

Ahoj Lenuliatko, dobre ze si prisla 🙂

lenuliatko
26. okt 2009

Teraz pre zmenu mne padá kôň 😠
Zvláštne, ako sa tu striedajú nálady. Občas veľké sklamania a potom zas veľká radosť. Bodaj by sme sa všetky už len tešili 🙂

lenuliatko
26. okt 2009

Ja som prišla a ty išla? 😀

zajacik...
26. okt 2009

Nie, tu som este 🙂

zajacik...
26. okt 2009

Veru to by bolo najlepsie keby bola medicina tak pokrokova ze by vedela pomoct vsetkym neplodnym parom 😵

lenuliatko
26. okt 2009

Veru, keby každý kto túži po dieťatku ho proste mohol mať... Idem sa najesť, lebo mi začína byť divne a zaľahnúť. Dobrú noc moja, aj zajačikom a zajtra držím palce na test, ak ho urobíš. Odvahu 😉

zajacik...
26. okt 2009

Lenuliatko dakujem 🙂 A dobru chut, nakrm bambulky a potom dobru nocku 🙂

gisel22
26. okt 2009

Dievcata velmi pekne dakujem za povzbudenie, je to lahsie, ked viem, ze nie som s touto neistotou sama. Prajem vam dobru nocku 🙂 🙂

melisska
26. okt 2009

ahojte 😵
ixi, matulka....viem ako vas boli srdiecko,aj mna ale nie stale ☹
ake dobre spravicky 😉 potisku blahozelaaaaaaaaaaaaam aj feji 🙂 HCG ukazkove 😵
zajacik tak uz len nastupit na vlak 😉 🙂

xeroma
26. okt 2009

Ahojte, doteraz som Vás iba čítala, ale ste tu fakt super partia 🙂 🙂 🙂 Tak som neodolala a idem sa pridať ku vám. Blahoželám všetkým, ktoré sú //, a my ostatné sa určite raz dočkáme. Ja mám problém s tým, že hredzi má vyčerpané limity zo spoločnej poisťovne, tak čakám už od septembra, či sa niečo nezmení. Neviete niektorá, či sa niečo nové neudialo? Vy aspoň skúšate, ale ja len čakám, kým sa niečo vôbec začne......a prirodzenou cestou nie je šanca. Celý systém je na dve veci. A to ste fakt všetky iba vo všeobecnej a v dôvere?

melisska
26. okt 2009

ahoj xeroma 🙂 vitaj medzi nami splnieckami 😵 co sa tyka poistovne neviem poradit ja mam vseobecnu, ale na ostatne ti odpoviem 😉

melisska
26. okt 2009

tak dobru nocku a snicky o nasich babetkach 😵 😵 😵

zajacik...
27. okt 2009

Dobre ranko 😵 Babulky tak odvahu som nazbierala a zajkovia nesklamali 🙂 Vycikala som si // 😵 😵 😵 Len ta druha ciarocka je velmi slabucka, ani ju neviem odfotit, ale vidim ju (ak nemam takto z rana halucinacie) 😀 Tak zatial negratulujte, len drzte palceky aby silnela, dufam ze bude 😉 Potom ju este skusim odfotit na dennom svetle, ci to nebude vidno 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Xeroma vitaj medzi nami SPLNieckami 🙂 Som rada ze si neodolala a prisla medzi nas 😉 Len skoda ze nemozes uz ist na IVF, je to na porazenie s tymi limitmi... 🙄 ... v tomto ti ani ja neporadim, som v Dovere.

dalida
27. okt 2009

Zajacik, 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵

dalida
27. okt 2009

Testovala si dost skoro... 🙂 To vyzera na dvojky 🤐 😵

zajacik...
27. okt 2009

Dalidka to nemyslim ze dvojky, je to ozaj slaba ciarocka... Ale uvidime ako sa bude vyvijat dalej 😅

dalida
27. okt 2009

Zajacik, prajem ti z celeho srdiecka, aby zajkovia s tebou ostali... obidvaja az do porodu 😵 🤐 Mam z vas radost dievcence. Len tak dalej. Dufam, ze sa k vam coskoro pridam aj ja 🙂 Teraz by som bola v 8 tt 😔

zajacik...
27. okt 2009

Dalidka dakujem 🙂 A aj ja ti z celeho srdiecka prajem aby si coskoro bola znovu tehulka, ale tentoraz s uspesnym koncom 🙂 Cmuk 😵

feja22
27. okt 2009

Zajačik 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Skvelé! Na to, že si to urobila tak skoro je úžasný aj taký malý dušík.

katy2
27. okt 2009

Dobre ranko 🙂
ixi, matulka, je mi to naozaj luto 😔 😔 prajem vam vela sil ist dalej....
a opat dalsie dobre spravicky 😵
feja, oficialne gratulujem... prajem prijemne tehulkovanie.... 😵 😵 😵 preco si nedas tehotenske tyzdne k menu? povzbudilo by to ostatne babulky, ze aj v SPLNe sa dari 😉
zajacik 😵 to vyzera na dvojky 😉 ja som mala uplne slaby dusik na 6.den, ten som ani nefotila a na 7. den bol uz fotitelny ale tiez slaby a boli to dvojky 😉 strasne sa s tebou tesim a prajem ti, nech to takto vydrzi dalsich 8 mesiacov 😵 😵 😵 😵 drzim palce nadalej 🙂 to je super....

steva
27. okt 2009

ahojte Splniecka.
aj my potichu gratulujeme a tesime sa s vami.konecne dobre spravy. 😵
Ixi, Matulka je nam luto ,ako Katy pise,prajeme vela sil ist dalej aj ked je to tazke ale ja verim ze raz to musi prist a vsetky budeme mat svoje babenka.

lyndus
27. okt 2009

ahojte babulienky 🙂))
Ixinka, Matulka, je mi to velmi luto moje, je to velmi tazke 😔 😔 😔
Jake krasne spravy tu ja citam na rano 😀 😀 😀 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, hned mam krajsi den 🙂
Feja, ty potvorka, sak 317 HCG je paradne, ja som mala 13 den 340 a uz som ani nesla na kontrolny odber, sestricka hovorila, ze netreba 🙂))
Veru, najhorsie je to stale cakanie, od vkladu do krvicky 2 tyzdne, 1. UTZ, ci je male na spravnom mieste dalsie 2. tyzdne, akcia srdiecka dalsie 2. tyzdne... strasne 😀 a najhorsie je, ze Hredzi nist nepovie, len cuci na monitor 😀 tak ja som vzdy kukala na sestricku a ona mi hned ukazala, ze je to ako ma byt 🙂 zlatino nase 😀
Zajacik mno vidis, ja som ti pisala, ze to mas paradne tehu priznaky 😀 😀 😀 juuuuuuuuuuuuuuuj dievcence, ako sa z vas tesim 😀 😀 😀 aj my sme boli tri, vas by mohlo byt viac, ale zakladny pocet je teraz splneny 😀

lenuliatko
27. okt 2009

Zajačik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je supéééééééér. Nemám slov ako sa tešíííím. Cmuk. Moja zlatá, tak vidíš, zajačiky zabojovali, možno aj oba. Teším sa, ako zo seba 😀 Idem dočítať, lebo keď som videla //, hneď som písala.
😵 Ahojte všetky splniečka

lenuliatko
27. okt 2009

Matulka, Ixi, Dalidka, Meliska, Kukulik, Kika, Zdeja, nebuďte smutné, každá sa dočkáte malého pokladíka. Odo mňa to znie možno divne, ale ja vám to všetkým z celého srdca prajem a vidíte, že to ide.
Xeroma, vitaj u nás 🙂
Lulockka, a čo ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre