Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulockka
28. okt 2009

No tak to mi hovor mne sa kvôli tomu úplne sprotivil môj gyn ale aj kvôli svojmu prístupu

zajacik...
28. okt 2009

A mozno mala len blby sveter a vobec nieje tehu... A ja zase s gyn.vysetrenim problem nemam, beriem to ako kazde ine zdravotne vysetrenie, beriem to cisto z medicinskeho hladiska a nehladam za tym nieco intimne, myslim ze ani gynekologovia to tak neberu... neviem 😕

zajacik...
28. okt 2009

Lenuliatko a o tom chemickom hatchingu tiez doki povedal ze to nema preukazanu vyssiu uspesnost?

lenuliatko
28. okt 2009

Viem si predstaviť 😒
Moja je zas super, prístup skvelý... Nikdy som nechcela ženu doktorku, vraj muži sú lepší a potom sa môj gyndoš (u ktorého som stihla byť až raz 😀 ) stal riaditeľom nemocnice a zrazu miesto neho ordinovala ona. Ale neľutujem. Nemám chuť si hľadať iného lekára 😒

lulockka
28. okt 2009

Zajacik je tehotná už som to počula od viacerých

zajacik...
28. okt 2009

Lulockka, Lenuliatko, vy chodite k tej istej gyndoske? 😅

lenuliatko
28. okt 2009

Zajačik, jasné, že aj ja sa to tak snažím brať, veď inak by to ani nešlo, ale príjemné to nie je. Lekár nie je stroj, je to človek ako každý iný, akurát že je zvyknutý na svoju prácu. A o tom hatchingu sme sa bavili všeobecne, takže neviem.

dalida
28. okt 2009

Lenuliatko, aj ja viem, ze Dicinka mala lepidlo, ale netusila som, ze to robia aj v Splne. 😕 Na druhej strane sa spolieham na to, ze ak by doki vedel, ze to napomoze k uspesnemu tehotenstvu, tak by nam to odporucil... Ved nas pozna... Pozna nas zdravotny stav a vie kolko krat to uz podstupujeme...

lulockka
28. okt 2009

Nie len môjho manžela sesternica chodí k nej.

lulockka
28. okt 2009

dalidka a ty sa kedy chystáš na KEt

dalida
28. okt 2009

Lulocka, pravdepodobne na dalsi cyklus... vychadza to na december. Moc sa mi, ale do toho nechce... Citim, ze potrebujem pauzu

lenuliatko
28. okt 2009

Hm, tak je to pravda, je tehula. Aj ja som myslela, že máme spoločnú doktorku.
Dalida, preto ma to trošku odradilo, lebo, keby sa vedelo, že to ozaj pomáha, tak by to asi aj sám odporúčal. Ja som sa o tom, že to robia v SPLNe dočítala na ich stránke a aj osobne to potvrdil. Možno nemá takú dokonalú techniku na to, alebo prípravky, preto to neponúka. Vraj sa to môže robiť mechanicky, alserom (ktovie, či ho má), alebo chemicky. Mne šlo o to, embryjko prilepiť k maternici a hotovo, nezdrhne 😀

zajacik...
28. okt 2009

Dalidka mozno to je na tom dobre ze sa ti do toho nechce. Mne sa do tohoto IVF vobec nechcelo ist, ani neviem ako som to vlastne cele absolvovala, cele to islo nejako mimo mna. Este aj pred OPU ked som lezala na izbe a prisla sestricka s usmevom a otazkou "Tak uz sa tesite, co?" tak som jej odpovedala ze ani nie, ze sa netesim... Viem ze este nemam ani teraz nic vyhrate, vlastne mam len jeden slaby tienik ciarky, ale verim ze to dobre dopadne 😵 A urcite to dobre dopadne aj u teba, silno drzim vsetky prsteky!!! Si mi hrozne sympaticka osobka a velmi ti zelam tehulkovstvo cim skor, aby si uz Vianocovala s bruskom 🙂

lenuliatko
28. okt 2009

Tak zajačik, už som júlovka 😉 Ešte nech feja pribudne a potom gisel, cavik, leto a všetky babule po KET.

zajacik...
28. okt 2009

Ozaj a co je s cavik, ved ta by uz mala stimulovat, nie? Aj leto tu dlho nebolo, teda nebola 😅

lenuliatko
28. okt 2009

Aj ja som mala pocit, že si to IVF ani neuvedomujem. Mechanicky som robila, čo povedali, chvíľami radosť, chvíľami pochybnosti a zrazu boli // 😅

lulockka
28. okt 2009

A ja som chcela pauzu ale manžel hovorí že nech to skúsime ešte raz teraz a že ak to teraz nebude úspešné tak nový rok začneme aj s novým ET.Tak neviem možno sa Dalidka pridám k tebe

lenuliatko
28. okt 2009

No, leto tu dlho nebolo aj nebola 😀 Ale je s nami, číta nás. A Cavik sa neukázala odkedy sme naposledy kritizovali Hredzáka, neviem, či sa nehnevá... Dúfam, že sa ukáže a príde pochváliť.

katy2
28. okt 2009

teda, julovky 😵 😵 😵 😉
ako sa s vami tesim 🙂 🙂 🙂 a drzim palce nadalej....
ostatne sa urcite postupne pridame..... 🙂 ---
.,>>>>

lenuliatko
28. okt 2009

Lulockka, skús to, telo je ešte zburcované hormónmi, treba skúsiť. Možno dostanete krásny darček pod stromček 😉

katy2
28. okt 2009

-ô§.úúúp
§§§ä-
s nj nmu knnj,jjjjjjjjjjjjjjm, n nnnnnnnnn oo§ô-*-§





,.>>m, jghhhhnhnhb tttttttbbbbbbbbbbbbbbbbbb

katy2
28. okt 2009

hanicka tiez drzi palce 😀 ale to si mozete ptecitat aj samy 😉

zajacik...
28. okt 2009

Ale hadam sa cavik nehneva, nemyslim si... Teraz zrejme ma toho vela v robote...
Lulockka tak drzim palce v novom roku! 😵
Leni no ja ked si pomyslim na svoje prve IVF, tak to som bola taka nadsena, optimisticka, vsetko som tak intenzivne prezivala a zo vsetkeho sa tak tesila.... a teraz pravy opak, este sa to od zaciatku aj komplikovalo s tou poistovnou... ale ja viem ze vsetko v zivote ma svoj zmysel a ze vsetko je tak ako ma byt...

zajacik...
28. okt 2009

Katy to je uzasne, ako Hanicka uz takto odmalicka ma vztah ku klavesnici 😀

lulockka
28. okt 2009

Ešte sa rozhodnem.Stále len tak špiním neviem prečo a rozmýšľam či mám isť v piatok na krv

lenuliatko
28. okt 2009

Katy veru, hrdé júlovky 😵 Už len dúfať, že tam ostaneme do konca 😅
A nepochybuj onedlho budeš tehuľka zas 😉

katy2
28. okt 2009

zajko, vycvicena je 😀 v postielke byt nechce, tak sme chvilu tu, ale uz pojdeme papat

zajacik...
28. okt 2009

Lulockka ale to spinenie moze byt dobre znamenie, jasne ze chod v piatok na krv. A najlepsie by bolo keby si este predtym skusila testik, mozno budes velmi milo prekvapena 🙂 Ako sa citis? Strasne silno drzim palce!!!!

lenuliatko
28. okt 2009

Ja som to IUI tak prežívala 😝 Aj keď som vedela, že sa spravilo neskoro, že vajká popraskali, aj tak som verila. Tentokrát to bolo úplne iné, už ma to ani nevzrušovalo. A viem, že neúspech by ma síce bolel, ale vpohode by som to prežila, ešte keď som videla, ako sa tu nedarí, keď mi zmizli príznaky... Chvalabohu, že to skončilo inak 😵

hanka - jgfv .,judbfd jhfg.ew 😉 A nikomu to nepovedz 😎
Lulockka, skús ísť na krv a keď nie do KE, tak aspoň k svojmu lekárovi, pre istotu.

katy2
28. okt 2009

leni, co to mate za tajnosti 😉 ved pockaj, ked sa ti drobec narodi, tak si ja budem takto tajne dopisovat s nim 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre