• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
No mam dve prve hodiny volne tak si tu pisem sama, nevadi,ved vy sem pridete, ale ja tu nebudem :wink:

zajacik neviem ale sa mi zda ze lenuliatko mala ist na laparku :confused: neviem nechcem to popliest
23. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik uz si volala do Splnu ci az zajtra :wink:
23. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska ahoj :slight_smile: No Lenuliatko ma laparku uz za sebou, myslim ze take 2-3 tyzdne urcite :dizzy_face:
23. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky no ja som bola v splne a stretla som sa s piskotku super kocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam ket 28.4.2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa tesim a uz som absolvovala aj zubara-horor strasne v ke mi to na pohotovosti zle spravili :angry: :angry: :angry: tak mi to dal kus dokopi ale to vrtanie do bolaveho zuba :cry: :cry: :cry: neprajem to nikomu odteraz pocivo budem chodit do zubara :sunglasses:
23. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska aj ja som mala fostimon :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem do nocnej tak sa majte papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?
23. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....dnes je to tu nejak vymrete :slight_smile:
23. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu aj ja...
Vevericka - uz zeby bol o tyzden taky cas... :slight_smile: Ake mas zatial pocity - co myslis bude z toho nieco?
23. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jespera....ani neviem, mam take cudne pocity...ale anjhorsie je, ze ked vela chodim,tak citim v podbrusi zvlastny tlak, a neviem comu to mam pripisat
23. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevericka ja to iste - nejaky tlak ci co,,,mam pocit - akoby som mala zapal vajecnikov, boli ma to tam , casto chodim na wc...kto vie cim to je...
23. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tazke cakanie :slight_smile: neviem na to nemysliet, hoci sa snazim stale s niecim zamestnat
23. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uplne nemysliet sa na to neda - pravdupovediac - v kutiku srdca dufam ze to vyjde, ale na druhej strane tomu neverim...budes skusat testy - ci nie?
23. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mohla by som trošku povyzvedať?

navrhol Vám Dr. na začiatku IUI, či rovno IVF?
23. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mima,
mne osobne najprv IUI, ktore bolo neuspesne, chcel skusit dalsie, no ja som chcela uz rovno IVF. Ale to asi zavisi aj od diagnozy aku par ma - ci sa vobec oplati robit IUI - neviem, moj nazor.
23. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mima....nam hned navrhol ivf, totiz sme mali hrozny spermiogram
23. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Melisska budem volat az zajtra, som zvedav, ci uz tam bude ta ziadost :wink:
23. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulkyyyyyyyy :dizzy_face: ako sa drzkate?

kukulik, peknyyyyyyyy kočiiiiiiiik, no uz sa teším na ten moj prvy :dizzy_face: :grinning: zajtra tam uz misi byt :wink:
23. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze tehulky - Melisska - to bolo dobre. Nikdy som si nemyslela ze to raz budem brat ako vzacny kompliment.
23. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka, tak dúfam, že sa Vám to podarí :dizzy_face:
Fakt som zvedavá a hlavne nedočkavá, ako výjde ďalší spg - lebo keď som videla pri akých hodnotách sa zvykne robiť IUI, tak to nevyzeralo sľubne. Aj keď v Heliose už robili aj IUI páru, kde mal muž len 0,5 % dobrých spermošiek :confused:
23. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melisska, kukulik :wink: pekny kompliment :grinning:
23. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, vsak ste tehulky :sweat_smile: co si to neuvedomujes, ci co????? :grinning:
23. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima dakujeme - a vela stastia aj Vam...Moj osobny nazor na IUI - mne sa zda ze malokomu to vyjde - aspon co citam.., napr. u nas ma manzel - doki povedal ze ukazkovy spermiog. a nevyslo to. Ale zas na druhej strane je to ovela jednoduchsia forma a z casti aj musi byt uspesna , inac by to nerobili
23. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vevericka, to nie je kompliment, ste tehulky, mate v bruskach deticky :dizzy_face:
23. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, ja v podstate ani neviem co si mam mysliet...len tajne dufam,ze to vyslo
23. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam otazocku :slight_smile: neublizi mi ked sa v sobotu pojdem trochu bicyklovat? Len tak po rovinke a dala by som pomale tempo
23. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska - ano mame, - normalne ma dnes napadlo ake je to embryo velke, ci tam este je - ci sa vyvija ci nie....
23. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera ja nad tym stale rozmyslam, ked mam volno :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevericka - netusim, ale ja osobne hovorim nie. Neviem ci bicyklovanie patri k telesnemu setreniu...A na druhej strane bude v sobotu urcite prsat :grinning:
23. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyviiiiiiiiiiiiiija :wink:

vevericka kolki den si po ET? ja by som asi nesla ale teoreticky by si mohla kludne, jedna baba lyzovala a bola tehu :wink:
23. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok