• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Dobrý plán máš :wink: Hlavne, že je s čím testovať a už len nech palička tmavne a bude dobre :dizzy_face:
29. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved jasne, ani ja nebudem zavreta stale doma, cerstvy vzduch je cerstvy vzduch a taka prechadzka urcite len prospeje :wink: A s tym uradovanim, mne by sa niekedy hodilo pracovat vecer, niekedy sa mi cez den nechce. Ale proste musim rano nacupitat do prace a odsediet tam 8 hodim ci sa mi paci alebo nie... ale nestazujem sa, som rada ze vobec pracu mam, co by ini za to dali keby mali robotu...
29. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak, buďme radi, že máme čo robiť. Idem mojka, zverinec pýta jesť, tak im idem dať, kým zožerú mňa. Možno sa ešte ukážem a keby nie, tak silno na teba myslím a zajtra prajem krásne viditeľné paličky :wink:
29. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahoj a dakujem :slight_smile:
29. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Chcem sa vsetkym podakovat co mi poradili mamatest :slight_smile:
30. okt 2009 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zajko...krasa krasa krasa...z celeho srdiecka blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , vcera som sa sem vobec nedostala, narocny den za nami...tak som zapla aspon teraz net, kym som este doma, ale uz o chvilku idem budit maleho a sup do prace
30. okt 2009 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mamatest je naj ...ja to vzdy hovorim :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. okt 2009 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, konecne som nasla, ako si dopadla na krvicke, tak to mas krasne cisielko...dnes uz bude paradna hodnota, tomu verim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

joj, babulky, ani nevuete , ako mam z vas radost :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: posielam cmuky vsetkym :grinning:
30. okt 2009 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik dakujeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aj ja ti posielam cmuk :dizzy_face:
30. okt 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krása dievčatá..a je to taaaam aj s palicamiii..takže predsa na každú dôjde, teším sa s vami jáááááj :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zajko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co som vravela, mamatest je mamatest :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz to tehu neodtajis :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa strasne s tebou, s vami..... :slight_smile:
30. okt 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik krasne//,velmi sa tesime :dizzy_face:
30. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
zajko, nadherna dialnica, ukazkova, si jasna tehula :grinning: :grinning: :grinning: tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, cmuqi :grinning: :grinning: :grinning:
ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:
My sme doma z utz, Dankovcik bol zlaty, riadne nam toho nasho chlapiska vyobracal, maly je krasny, len sa zas nechcel ukazat, zaboril xichtik do maternice a bolo, tvrdohlavy od mala :grinning: :grinning: :grinning: takze fotocku zas nemame :frowning2: co uz... ma secko co ma mat, len je o 3 tyzden vacsi, cos ma dost prekvapilo, vazi 1604-1838g, predpokladana vaha pri porode 3750g, tak som zvedava... len ten TP podla velkosti 20. 12. 2009 sa mi vobec nepaci hehe :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, ahojky, ani nasa hanka sa nam v 30tt nechcela ukazat... stale si drzala rucicky cez tvaricku... mohol dankovcik robit co chcel, ani ju to nehlo.... :grinning:
takze malinky rastie ako z vody... no co, na Vianoce budete styria :wink: dostanete nadheryn vianocny darcek pod stromcek.... hlavne nech je malinky v poriadku.... uz sa ti to teda riadne krati.... :dizzy_face:
30. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no vidim, ze su tu same pozitivne spravicky...ved uz bolo nacase!!! :wink:
Gratulujem novym tehulkam :slight_smile:
Deny, nevsimaj si ziadne normy na priberanie babatka...len pekne koj a nestresuj sa...nas maly tiez pribera rozdielne...teraz zasa pribral za posledny tyzden dost vela...to su tie vahove sprinty...ci ako sa to vola...som na tom podobne...s malym cele dni sama...obcas idem k rodicom...len tam mam sancu si trocha oddychnut...cez den vela toho nenaspim a noci su lepsie a horsie...maly asi 3x hore...a potom tazsie zaspava...musim ho celeho zabalit aj s rucickami...lebo ked nimi rozhadzuje, tak sa zobudi...a len mrnci a bol by cely cas na dide...a na to nemam v noci energiu...ale ked sa rano zobudime a on sa na mna krasne zacne usmievat, tak vsetko je prec a ja mam zase enrgie na cely den...je to nadhera...aj ked obcas padam z noh :unamused:
Zdravim vsetky ostatne... :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
zajacik, velmi sa tesiiim s tebou, nech ciarocky len silneju...si proste tehulka :wink: .
Lyndus, aj ja som bola vcera u Dankovcika a ani nas maly sa nechcel ukazat, nech s nim robil Dankovcik co chcel, mal rucicky pred tvarou a aj nozicky, hotovy akrobat :slight_smile: . Sme vyvojovo dopredu, termin vychadza na zaciatok januara :wink: ...tentokrat ani foto nemam, esteze som bola v 27tt na komercnom, tam mame aj DVD :wink: .
Maly sa asi nebude rad asi fotit, cely tatino :wink: .
30. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte,
Lyndus super - takze vianoce, pamatam si dobre ze si planovala na troch kralov ? Ja som strasne zvedava na vahu mojej slecny - v utorok idem na prietoky, dufam ze mi to tam povedia...
Zdravim vsetky Splniecka :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky dakujem ze sa tesite so mnou, ja tomu nejakonemozem uverit, je to ako nadherny sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdravim vsetky mamicky s babatkami, tehulky s bruskami, vsetky snazilky, no proste vsetky SPLNiecka :dizzy_face:
30. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus no Vidis aky je Jakubko zlaty, hadam by si nenechal ujst najkrajsie sviatky v rooku :dizzy_face:
Lyndus, Petronelka, som rada ze UZV dobre dopadol :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy :slight_smile: budeme len traja, ale aj tak super, nejak zacat musime .-) ja by som radsej novorocniatko :slight_smile:)) hlavne nech je v poriadku, to je najdolezitejsie teraz :slight_smile:
petronelka nas sice nemal rucicky ani nozicky, len si zaboril xichtik a neukazal sa ani za svet :slight_smile: ale zlaty je, take liciska ma ze az :slight_smile:)) mno nam tiez robil teraz prietoky Dankovcik a vyzera byt secko oki :slight_smile: maly je pekne dolu hlavickou, uz by tak mohol ostat :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik :wink: :grinning:
30. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik, nááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Júúúj, viem ako sa tešíš, krásne palice. je to jasné, si tehula a zajačikovia sa majú dobre :wink:
Aj ja som testovala, stále to tmavne, už sú palice skoro rovnaké. Idem vás dočítať.
Ahojte splniečka :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka....som velmi rada, ze tu citam take dobre spravy :slight_smile: , hned mam lepsiu naladu :wink:
gratulujem vsetkym co nasli //
30. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, velmi dobre sa citaju tieto pozitivne spravicky, dodavaju mi energiu v tomto niekedy neznesitelnom cakani na vysledok. Zajacik, ta ciara je krasna :slight_smile: , lenuliatko cakam, ze dnesne hodnoty budu minimalne raz take ako minule :wink: Velmi sa s vami tesim, pretoze viem, / vsetky z nas/ ako tuzobne tuzime mat konecne pozitivny vysledok a tesit sa z babatka. :slight_smile:
Drzim prsteky vsetkym snazilkam, tehulkam a mamickam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deny, tak drobec je hanblivec? :grinning: On sa vám chce ukázať až naživo, nech je prekvapko :wink:
Kukulik, aj ja dúfam, že bude pekné číslo :slight_smile:
Ako ste sa tu pekne zišli vy tri spolubojovníčky, ste len nejakých 25tt vopred, ale nevadí :wink: Čochvíľa rodíte kočky.
30. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gisel, že budeš nasledovať :wink:
30. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam lenuliatko, velmi po tom tuzim, ale co ma byt, bude. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teraz mam radost aspon z vas :wink:
30. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ani nie hamblivec, jak tvrdohlavec hehehe :slight_smile: pindika ukazoval jak na povel, len xichtik nie :grinning: :grinning: :grinning:
nebojaj, tych 25TT zbehne jak nist a budete na tom rovnako :grinning:
30. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, az teraz pozeram, co som napisala, ze styria :grinning: :grinning: jasne, ze som ymslela, za traja :grinning: :grinning: :grinning: to uz asi ta moja tuzba po surodnecovi hanicky sa prejavila :wink:
30. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ved jasne, mile to bolo, snad aj my budeme coskoro 4 :slight_smile: najneskor do 2 rokov :grinning:
30. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok