• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Hneď som volala sestričke do SPLNu, čo ona na to a že sa nemám báť, že jedno predáme :grinning: Ono, to číslo 728 nie je rozhodujúce, lebo mali baby aj okolo 1000 a bolo len jedno, skôr ten nárast ma prekvapil. Keď chcem vedieť skoro, koľko bubliniek máme, tak môžem prísť na UZV budúci štvrtok-piatok, alebo im dáme pokoj, nebudeme vŕtať a potom až po 9.11.
30. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko naaaaadherneeeee!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mas krasne 5tt v pase :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to ti stuplo trojnasobne, ze? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem, aj ja chcem!!!
30. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stúplo to dosť :sweat_smile: Neboj, aj ty budeš mať krásne čísla a chceš dvojičky?
30. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko, jeeeeeeeeeeeej. :dizzy_face: Aj ja chcem, aj ja chcem. :wink:
30. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: krasne vysledocky :grinning: leni, sak to malo stupnut 3 nasobne, takze super cisielko :slight_smile: to si dnes 14-ty den? alebo viac?
zajacik, aj ty budes mat coskoro :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko mne je jedno ci jedno alebo dve, ale hlavne aby boli zdravucke :dizzy_face: Ale ja by som brala aj tie dvojky, aspon by sme uz nemuseli na dalsie IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, čo ja viem, tak by malo stúpnuť dvojnásobne každé 2-3dni. A dnes je 14. deň. Ja som radšej chcela detičky postupne, nech si ich vychutnám, ale nebudem sa ani tomuto brániť, nejak to zvládneme :slight_smile:
Dalida, aj ty sa dočkáš, všetky budeme mamičky :dizzy_face:
30. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nebojaj, bude ako ma byt :slight_smile: pojdes na utz a uvidis :slight_smile: ja som celkom rada, ze len jedno, niezeby som nechcela dvojky, ale mala by som strach... kamoska cakala 2 dievcatka po IVF a porodila v 23TT a jedno umrelo a druhe to tiez nema lahke...tak ja sa bojim :frowning2: ale su aj stastnejsie pripady :wink:
30. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus ak sa ma nieco skomplikovat tak sa moze aj pri jednom... ale urcite by som sa aj ja viac bala keby boli 2 babulky nez 1, ale podla mna ten strach o babiku, aby bolo vsetko ok, tam je vzdy...
30. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lyndus, nalilala si mi optimizmu :zipper_mouth: :sweat_smile: Veď tých komplikácií sa bojím najviac. Môže sa stať jednému niečo, nezvládne to aj druhé, narodia sa priskoro... Nehovoriac o tom, že zbohom spánok, s jedným je starostí, ale keď sputia rev stereo :astonished: A keď si predstavím, aký pupok mi narastie... budem jak slon :sweat_smile: No, nejak bude, snáď všetko dobre dopadne, nech už bude jedno alebo dve, sú to moje najväčšie pokladíky, moji bojovníci :dizzy_face:
30. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ešte do mesta na chvíľu, neskôr prídem.
30. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze ano, urcite bude secko oki doki babulky, sak mi si to secko zasluzime v najkrajsom baleni, za to, co secko sme si vytrpeli :wink:
30. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej lenuliatko, krasne cislo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :grinning:
leni...vau, tak to je vazne super cislo...dvojickove, to je jasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie tt, ani nehovorim, ako krasne svietia :zipper_mouth:
30. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj,
leni, niet pochyb :grinning: :grinning: a zajacik tiez, mam pocit ze sa teraz podarili dvojickovske tehulkovstva :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
kukulik ahoj, co robkas? ja mam nervy uz z tej kuchyneeeeeeeeeeeeee :zipper_mouth: stale nieco nesediiiiiiiiiiiii
30. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ved to je krasne dvojicky, ja by som brala ja triiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: ano su to komplikacie, ale na tie teraz nebudeme mysliet, lebo bude vseeeeeeeeeetucko OK :wink: :sunglasses:
30. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vcera mi nahodou po 7 rokoch zavolala sestra...to je o inom, ale chcem vam napisat, ze ma potesila, ze uz v mojom veku nemam nadej na babo:((( a ja sa bojiiiiiiiiiim, tak pekne to tu otehulkava
30. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prave som dovysavala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no ale vydrz a potom uz budes mat kuchynu ako lusk :grinning:

a ze sestru pozdravujem :angry:
30. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik dakujem, odkazem :unamused: len neviem ci mi je este sestra :pensive: a ta kuchtna mam uz naozaj nervy, ale musim to vydrzat, idem si dat fernet :wink:
30. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tehuľkám blahoželám :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kuchyna.. :grinning:
30. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska, ahooooj. :wink: Aj ja by som si dala fernet... :wink: s tonicom. :wink: A sestru pozdravujem aj ja :angry:
Inac.., vcera som rozpravala so sestrickou... Podla nej by som to mala skusit hned na dalsiu mrsku, ale bojkam :unamused: Je to hrozny tlak na psychiku :unamused: Melisska, a ty neskusis zase KETKO?
30. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne dnes povedala že to nemám vzdávať a mám skúsiť tiež hned na dalšiu mršku Ket že telo je napumpované vitamínmi hormonmi.Sestrička bola strašne zlatá :slight_smile:
30. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka dakujem :slight_smile: aj mne sestricka hovorila zaradom a ja som to robila a bolo to pre mna zle bola som v zlom psychickom stave a tak to aj skoncilo, akoby som to nasilu tlacila :unamused: pojdem na KETko ale mame poslednych 5 algidiek tak pojdem az na buduci rok: maj-jun.
dam vam par fotiek kuchyne ako ju robia
30. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulocka, myslim, ze doki vie, preco ju tam ma :wink: Je uzasna a ma v sebe empatiu, ktoru aj prejavi, za seba aj za Hredziho :wink: Aj mne dodala pozitivnu energiu... :slight_smile: Lulockka, budem ti drzkat palce, nech sa to podari :wink: Bolo by skvele, ak by sme obidve otehulkovali... tak ako Zajacik a Lenuliatko :dizzy_face:
30. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka aj ja tebe budem silno držať prsty a naozaj by to bolo skvelé keby sa nám to naozaj podarilo :slight_smile: A sestrička je naozaj úžasná aj som jej to dnes povedala že ju všetky chválime aká je skvela potešilo ju to :wink:
30. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska k sestre som sa vyjadrila uz na bab@tku...
A idem pozriet este tu vasu kuchynu :slight_smile:
30. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska ale aspoň ju máš doma ja mám ešte len holé steny a strašne veľa prachu :unamused:
30. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok