Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
2. nov 2009

zajacik GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
2. nov 2009

Melisska, Kukulik, Ixinka, Tina dakujem vam 😵 😵 😵

zajacik...
2. nov 2009

Tina a tebe strasne silno drzim palce, aby ste mali tie najkrajsie Vianoce 😵 😵
A samozrejme aj ostatnym babulkam drzim palceky!!!

gisel22
2. nov 2009

Zajacik, blahozelam, tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , prajem ti krasne, bezstarostne tehulkovanie
😉 😉

tina1
2. nov 2009

zajačik, nie tá tvoja fotka robená v Tunisku v Sousse
? Ja mám tiež takú pri ťave 😀

zajacik...
2. nov 2009

Gisel dakujem 🙂 🙂 🙂 Ze nas budes nasledovat 😵
Tina teda ty mas postreh 😅 Ano je to ta ista tava 😀 😀 😀

marcelka82
2. nov 2009

Ahojte.

zajacik blahoželám. Už som Ťa aj posunula v tabuľke.

Ja som od dnes pn. 😢 Do kedy ešte neviem. Bábo je v poriadku. 😵 Iba ja som mala celú noc bolesti v podbrušku a mám ich aj celý deň. Cez deň mi spadlo bruško a za 2 týždne som schudla 2,5kg bez nevoľností. Stále mi nechutí jesť. Zatiaľ mi budú raz do týždňa pichať B12. ☹ Tak dúfam, že sa to konečne zlepší.

zajacik...
2. nov 2009

Marcelka dakujem 🙂 A nebud smutna, hlavne ze babika je v poriadku, aspon si na PN oddychnes viac ako v robote... a dufam ze bude manzel posluchat a nebude ta stresovat... drzkajte sa, myslim na vas 😉 A dakujem za posunutie do 3.levelu 😵

marcelka82
2. nov 2009

zajacik Ty si podarená. Nazvať to levelom. 😀

K manželovi som sa zatiaľ vrátila s istými podmienkami, ale asi som dobre nespravila. Môj stres stále neustupuje. Stále som v práci kľudnejšia.

walle
2. nov 2009

Ahojte dievčatá....môžem k Vám prísť? 😨 nechce sa mi všetko čítať, ale je téma založená na centre v KE? SPLN? Či sa mýlim?

marcelka82
2. nov 2009

Ahoj walle. Môžeš sa pridať. Vitaj. Chodíš do splnu?

walle
2. nov 2009

práve že nie...GYNCARE, preto chcela som vedieť viac o tomto SPLNE...pretože ja som počula, že GYNCARE je lepší...nemá niekto skúsenosti to porovnať?

walle
2. nov 2009

priipravujem sa na vklad mrazáčika...prvý deň menz.

zajacik...
2. nov 2009

Walle jasne ze sa mozes pridat, hoci tu su babulky co chodia do SPLNu, ale nevadi 😉 Vacsinou sme sa tu zhodli na tom ze obe centra, aj gyncare aj SPLN su na tom podobne...

walle
2. nov 2009

to som rada... 😉

walle
2. nov 2009

zajko blahoželám!!! 🙂 dúfam, že sa pridám čoskoro...

walle
2. nov 2009

idem niečo uvariť a potom sa vrátim... 🙂 pa zatiaľ

zajacik...
2. nov 2009

Walle dakujem 🙂 Chystas sa na IVF? Drzim palce!!! 😵

lenuliatko
2. nov 2009

Ahojte 🙂
Tinka, ďakujem za prianie a už teraz ti prajem z celého srdca ŠŤASTNÉ A VESELÉ 😵
Marcelka, ahoj, to zrejme zo stresu chudneš, papáš dosť? Bábo potrebuje veľa zdravej výživy, tak ak aj tebe nechutí, kôli malému sa premôž. A skús na ten život pozerať inak, nenechaj sa vyprovokovať, nerozčuľuj sa. Aj keď viem, že tehu hormóny robia svoje. Mňa občas chytá taká zúrivosť pre nič za nič, že sa nespoznávam 😅 Zatiaľ si to ešte nik neodniesol 😀
walle vitaj.

zajacik...
2. nov 2009

Lenuliatko to ta hormoniky rozculuju 😅

melisska
2. nov 2009

Marcelka, ty musis vsetko urobit teraz pre babetko 😉 a byt pokojna, moja skus to.
walle vitaj 😉

lenuliatko
2. nov 2009

Zajačik, ja viem, ešte, že sa mám na čo vyhovoriť 😀 Ty si v pohode, tehu hormóny tebou nelomcujú?
Melisska ahoj, tak čo, kuchyňa je konečne hotova? 😉

melisska
2. nov 2009

lenuliatko ahoj, no nieje, lebo cez vikend som bola doma v Lucenci, tak sme si trosku oddychli, ale dnes sa tam zase pracuje-elektrika je hotova, je to trosku nanervy, dlho to trva, ale robia len od 15:00h. ked prideme domov z prace 😉

zajacik...
2. nov 2009

Leni niekedy som trochu citlivejsia nez zvycajne, ale zatial pohodicka 🙂 A dnes mam krasny den, tak si to uzivam 😵 😵 😵

lenuliatko
2. nov 2009

Melisska, tak trochu oddych a zas kolotoč 😝 Ale hádam koniec je už v dohľadne 🙂
Zajačik, veru dnes je pamätný deň. No a aj precitlivelá som. Len sa mi trošku čosi nepáči a už mám slzy v očiach 😀 často teraz spätne spomínam, čo všetko sme preskákali, aby sme sa dopracovali až sem. A aj keď mi bolo občas ťažko, aj to snaženie bolo pekné obdobie, aj s vyšetreniami, aj samotné IVF. Na zlé som už skoro zabudla, ostali len pekné spomienky...

cavik
2. nov 2009

Pekný večer

teraz som prišla z práce....tak som sa šup-šup chcela dostať k výsledku HCG a zajačik....téééda, paráda 😵 😵 😵 ....gratulujem 😵 😵 😵

mima....ja som dnes bola v SPLN-e, došla som až pred 8.00 a mala som červenú vetrovku a na hlave veľké rozvliate háro 😅 😅

mima263
2. nov 2009

a to háro bolo blond a mala si okuliare? 😉

walle
2. nov 2009

dievčatá ďakujem za privítanie... 🙂 zajko, na mňa už čakajú mrazáčikovia...v septembri som si prešla peklom v nemocnici OHSS!!! takže vklad embrya mi odložili...no a teraz sa už pripravujem ...ak bude všetko ok,do dvoch týždňov by mal byť vklad...

matulka7
2. nov 2009

Ahojte dievčatá,...
Lenuliatko, Zajačik, Feja - gratulujem a teším sa s vami,... 🙂 držkajte sa,..

walle
2. nov 2009

zajko a lenuliatko...pochopila som dobre? obidve čakáte bábo v ten istý termín i dátum? 😕 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre