Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
7. nov 2009

Ahojte 🙂
leto, už som ti odpísala 😉 A neboj, každú to bolelo a keby si aj mala OHSS, aj to zvládneš. Ak chceš istotu, zabehni na pohotovosť na krv, nech ti skontrolujú leukocyty a zrážanlivosť. Len aby si ťa tam potom nasilu nenechali 😒
Melisska, to čo za hieroglify si popísala? 😀 Ešte stále sa babrete s kuchyňou? Juj, ale aká bude pekná a s tapetami 😵
Zajačik, veru treba si jeden testík uroiť taký maximálny na pamiatku 😉
Mimka, cavik, nezávidím vám to pichanie navyše, ale pre detičky všetko... 😉

zajacik...
7. nov 2009

Melisska pisala hieroglify, lebo to kopirovala z bab@tka, a tie hieroglify tam znamenaju roznych smajlikov 🙂 Melisska ked uz bude kuchyna hotova, to sa v nej budu vyvarat a vypekat same dobroty 😉
Leto ako ti pisali babulky, vela pi a papaj slane... ja som taketo stavy nemala ani po laparke, ani po OPU, takze inak ti poradit neviem...
Lenuliatko vsetky su na pamiatku, kazdy jeden testik je pre mna vzacny 😵

rebeka33
7. nov 2009

Ahojte bambuľky,
melliska dnes som práve hromžila v svojej kuchyni, že potrebuje rekonštrukciu. Tak hoď potom nejaké foto ako inšpiráciu.V mojej kuchyni niekto totiž urobil 3 dvere a 2 okná. 🙄 🙄 🙄 .jeden hrniec a už sa nepohneš. 😀 leto dúfam, že to prechádza, ale klľudne daj ibalgin. Kým tam nie sú bublinky nepoškodí. O hyperstimulačnom syndróme je tu samostatná podrobná téma, ale radšej ju nečítaj, ja som po nej ešte viac znervóznela a všetko bolo OK. Pri toľkých vajkach je to normálne, nejaká tá tekutina z folikulov končí v brušku a robí lokálny zápal. Ale nepodceň to. Ak to neusúpi choď určite na pohotovosť.
Prajem všetkým pekný večer.

melisska
7. nov 2009

ake hieroglifi? 😕 mne to aj na konikovi ukazuje dobre 🙂 co to mate za PC 😀 😀 😀 😀 😀 😀
rebeka foto bude a nieco uz aj mam v albume zo zaciatkov prace 😉

zajacik...
7. nov 2009

Melisska tieto hieroglify: :yes: :IoI: :yawn: :ZZ: :roll: :blink: len mi nehovor ze na MK mas namiesto toho smajliky, lebo neuverim 😀

leto79
8. nov 2009

Ahojte baby,
dakujem vam za rady a povzbudive slova, ale stavy sa troska zmiernili, snad je to na ustupe. Vajecniky az tak nebolia, tlaky vbruchu este su, ale je to lepsie ako vcera, tak to asi nebol OHSS, alebo mozno mierny. Budem nadalej vela pit a sledovat sa. Dnes uz musim nieco robit, doma je nenormalny binec, tri dni som nebola schopna robit nic...

kukulik30
8. nov 2009

ahojte a peknu nedelu 😵

leto, tak to je fajn, ze to ustupuje 🙂 tlaky budu dlhsie, ale da sa to vydrzat...

ixi
autor
8. nov 2009

ahojte splniecka krasnu nedelicku 😀 😀 😀 😀

cizana
8. nov 2009

ahojte!!! Opäť po dlhšom čase, ale každý deň som mala nejakú akciu - samé oslavy a posedenia 🙂 🙂 🙂 Nemala som čas ani myslieť na smútok, ktorý nejeko neprechádza, ale dnes som vo svojej tradičnej "depke".
Tehuľky - držte sa a dávajte na seba pozor!!! 😉
My - snažilky - len nádej a vieru - iné nám nezostáva... ☹
Sobka, je mi to ľúto, viem, čo prežívaš, ale vidím, že si odhodlaná na ďalšie IVF. Opäť k Hredzákovi?

juliett7
8. nov 2009

Ahojte baby a kolko to IVF stoji? Manzel ma malo spermii a su aj malo pohyblive, ja som v poiadku, tak si myslim, ze nam rovno navrhne to IVF. Dnes som dostala MS tak v utorok tam pojdme. Ale neozumiem tomu utz, to sa obi cez posvu aj ked mam menzes?

cizana
8. nov 2009

juliett, áno - cez pošvu - je to nepríjemné, ale dá sa to 😒 Len si so sebou zober aj prezervatív (potom aj pri každom ďalšom UTZ - prezervatív)

cizana
8. nov 2009

IVF nás stálo cca 25.000 sk , ale závisí to od liekov aké Ti dá a od množstva

juliett7
8. nov 2009

Dakujem za info, uz sa neviem dockat, konecne sa niekam na nasej ceste za mimim pohneme ☹

cizana
8. nov 2009

po 1. návšteve v SPLNe sa to veľmi rýchlo rozbehne, ani sa nenazdáš a máš vklad -ET.

katy2
8. nov 2009

Ahojte 🙂
Drzim palce vsetkym...
cavik, zajtra sa drz na ET, drzim palce 😵

sobka
8. nov 2009

Ahojte dievcence, peknu aj ked upršanu nedelu prajem vsetkým🙂 Dnes konecne dorazila MS, dost dlho ma nechalo moje telo trápiť sa, nemala som také bolesti ako teraz asi este nikdy, no možno 2x v živote...hm, čojaviem kedy...inokedy vysadím lieky a na druhý den je tu, ale tentokrát jej to trvalo 3 dni, ale konečne aj prsia prestali bolieť, co mna nikdy ani pri stimul. neboleli, tak už je dobré...no, každopádne som presvedčená, že nabuduce to vyjde..každou stimulkou konečne cítim viac reakciu svojho tela, tak možno do tretice fakt to bude dobré! Cizana, pravdupovediac asi som sa už nechala nahovoriť skusiť niečo iné, takže zatial sa do splnu nechystám, ale s vami budem stále, oki? pa

piskota80
8. nov 2009

Ahojte bambuľky,
strašne dlho som tu nebola a vidím, že sa tu opäť splnil jede veľkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý sen - ZAJAČIK, z úprimného srdca gratulujem 😉 😉 😉
Ja momentálne trávim všetok svoj čas v práci, ako hovorí cavik, bežne do pol desiatej večer 😠 😠 😠 😠 Takže na bábo momentálne ani nepomyslím, veď ani nemám kedy na ňom pracovať 🙂 😒 😖
V pondelok sme konečne po dvadsiatich dňoch prestali brať antibiotiká na tú ureoplazmu, takže o mesiac na kontrolu a potom sa uvidí, či ešte budeme skúšať prirodzene, alebo si pôjdeme po naše posledné piškotky.Všetkým vám držím silno palce, nech sa vám čo najskôr splní najväčší sen na svete 😀 😀 😵 😵
Pekný zvyšok nedele
Cavik, zajtra Ti silno držím palce na ET 😵

ixi
autor
8. nov 2009

ahoj piskota 20 dni? ja som brala len 3

piskota80
8. nov 2009

ahoj ixinka - tak vidíš, my sme brali doxyhexal, bolo mi z neho veľmi zle na žalúdok a zvýšenú teplotu, ale už je dobre
Ako sa máš?

melisska
8. nov 2009

ahojte 🙂 konecne sme doupratovali 😝 😀
piskotka ajoooooooooj, no nielen zajacikovi sa splnil sen ale aj lenuliatku 😉 a feji-tu asi este napoznas 🙂
vidim ze to mas pracne 😝 kedy oddychujes??? ja si domka robim a teraz budem oddychovat, z prace domov nedonesiem nic, nas novy riaditel si nevazi pracu druhych 😠 berie to ako samozrejmost, je kubo 😎
ixi furt si tu ked ja nie 🤐

piskota80
8. nov 2009

ahoj melliska, lenuliatku som už gratulovala, je super, že sú tu konečne opäť pozitivne správičky.
A tebe sa ako darí, ak odmyslíme prácu?

ixi
autor
8. nov 2009

piskota ja som brala sumamed ale ved to je jedno hlavna vec ze ste to dobrali...mam sa asi tak ze nemam vobec hlas pichali mi dnes calcjovku tak kus lepsie...melissecka uz mas kuchnu 😀 😀 😀

piskota80
8. nov 2009

tak vidím, že chrípka fakt hýbe svetom... mne je jedno, že ako dlho som to brala, len nech mi to zaberie, pozerať sa na manžela skoro mesiac ....... veď sa človek išiel zblázniť 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
8. nov 2009

a ty si ako vlastne prisla na tu uraplazmu na preventivke?

ixi
autor
8. nov 2009

no to ani nie chripka skor mi to pripada ako obarene hlasivky ci co lebo inak mi nieje nic...neboj teraz si to s mangelom uzijete 😵 😵 😵

ixi
autor
8. nov 2009

melisska no kde si zasa zmyzla 😀 😀 😀

melisska
8. nov 2009

tu sooooooooooooom 😀

ixi
autor
8. nov 2009

no uz som sa zlakla 😕 😀 😀 😀

ixi
autor
8. nov 2009

ako mas moja?

piskota80
8. nov 2009

zmenila som gynekologičku .- chodím tam kde cavik, a požiadala som o celkovú kontrolu - a z výteru mi zistili, že som mala opäť mikózu a aj ureoplazmu- tak sme sa museli s manželom preliečiť. Pýtala som sa lekárky, či ureoplazma nemohla mať vplyv na moje MA a ona, že päťdesiat na päťdesiat. Tak ja už fakt neviem, uvidíme, čo bude.
Idem sa dať do poriadku, prajem vám pekný vikend, uvidíme sa asi až v nedeľu.
pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre