Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
8. nov 2009

ano kuchyna je otova, nie este uuuuuuuuuuplne este take malickosti ako na linku bodove svetla, dekor... 😉
piskotka, mam sa dobre a skusame snazilkovat prirodzene, uz nemam co stratit 😉 len ziskat 😵

melisska
8. nov 2009

nie otova 😀 😀 😀 ale hotovaaaaaaaaaaaa 😉

ixi
autor
8. nov 2009

veru melissecka len sa snazilkujte a uzivajte si ja to tiez teraz tak propagujem 😀

zajacik...
8. nov 2009

Piskotka dakujeeem a prajem ti aby aj tvoje piskotky boli cim skor v brusku a na dlhooo 😵 😵 😵
Cavik zajtra drzim palceky 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 😉

lenuliatko
9. nov 2009

Dobré ránko, nikde nikto... 🙂
Gisel, Rebeka, drží palce, snáď ešte krvička prekvapí 😉
Melisska, tak ste sa dočkali a kuchyňa je hotová 😉 Potom hodˇfoto hotovej.
Cavik, už si asi ideš po detičky, tak prajem // za pár dní 😵
Piskota, verím, že kotrolné stery už budú negatívne a budete si môcť ísť pre zmrzlinky. Alebo sa podarí samo 😉
Zajačik, ešte stále si bezpríznaková? 🙂
Ixi ahoj, ako sa máš? Už je lepšie?

zajacik...
9. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Leni veru este stale bezpriznakova, len vynimocne citim brusko... dufam ze je vsetko OK 🤐
No co, kedy ides na UZV, zajtra? Ci to nechavas este na neskor?
Gisel, Rebeka, drzkajte sa...

feja22
9. nov 2009

Pekny den bojovnicky! A zase som tu sama. Siroko daleko nikoho.
Nebola som tu asi styri dni a nestacim sa cudovat, ako ste pokrocili.
Zajacik, Leni nemáte uz ist na UTZ?
Cakam na vase dvojicky 😉 😉 😉 😉 😉
Nemohla som som pisat, mam za sebou strasne muky. Som rada, ze mi to konecne polavilo. Neprajem nikomu.
Tak sa na vas tesim ................. Kde ste?

marcelka82
9. nov 2009

Ahojte. Prajem vám krásny začiatok týždňa.

Práve som prišla od lekára. Schudla som 1,5kg za týždeň. Bábo je v poriadku, ale keď budem takto chudnuť ďalej, tak ho budem ohrozovať. Pichli mi ďalšiu injekciu. 23-ho mi budú brať krv. Tak dúfam, že bábo bude naďalej ok.

feja22
9. nov 2009

Marcelka a chudla si už aj skôr počas tehotenstva?

lenuliatko
9. nov 2009

Feja ahoj, ako to, že stále nemáš tt pri mene??? 😉 Čo s tebou bolo, posťažuj sa? Zajačik ide zajtra na UZV a ja ešte neviem. Asi už počkám až do bud. týždňa a malo by byť srdiečko/a.

Marcelka a ty dávaj na seba pozor, nech tomu malému neublížiš. Jedz aj nasilu, keď ti nechutí. Ja viem, že sa mi ľahko hovorí, ale premôž sa. A nerozčuľuj sa.

mima263
9. nov 2009

Ahojte žienky,
chcem poprosiť niekoho kto bol po transfere na PN-ke, nech mi napíše IP.
Ďakujem.

lenuliatko
9. nov 2009

Mimuš ahoj a čo chceš vedieť? Asi každá bola na PN.

feja22
9. nov 2009

Čakám na srdiečko a potom už budem spokojnejšia. A bude aj tt.
V práci sa si hovoríme, že rozprávaj a preháňaj. Pripomenulo mi to, to tvoje posťažuj sa.
Mala som hrozné bolesti žalúdka, tri dni som takmer nič nejedla a aj voda bola pre mňa utrpením. Ťažko opísať. Taká bezvýchodisková situácia. Myslím, že to má za následok OHSS v kombinácií s liekmi. Ja za bežných okolností neberiem nič, ani pri bolestiach a pod. A ak mi niečo predpíšu, do troch dní zvraciam.

lenuliatko
9. nov 2009

Fúha, hlavne, že už ti je lepšie. Bola si aj u lekára, či si sa trápila doma? Chcem sa spýtať, keď si bola na UZV, bol to taký bleskový, ako doki vždy robil, alebo pozeral poriadne? A kedy máš ísť zas, 2 týždne po prvom?

mima263
9. nov 2009

lenka chcela by som vedieť na akú dg. Vás vypísali

feja22
9. nov 2009

Idem 18.-teho. Trvalo to dlhšie a samozrejme bez jeho komentára, myslím pre mňa. Potom mi sestrička povedala, že aby som sa nebála keď budem cítiť bolesti, bodanie a pod, že mám príliš zväčšené vaječníky a k tomu dve cysty.
Preto ani nemám typické príznaky, telo sa zbláznilo z hormónov a správa sa ako pri ovulácií. Akurát o čosi extrémnejšie.

lenuliatko
9. nov 2009

Mimka, už som ti odpísala. Ja na PN nie som, ale snáď ti baby poradia. A to ti dával tvoj gyndoš PN, nie Hredzák, nie?

feja22
9. nov 2009

Mimka mne dali ako vždy " nešpecifická neplodnosť"

feja22
9. nov 2009

Leni ty si normálka v robote? To ti trošku závidím. A kde pracuješ (stačí všeobecne, ak nechceš konkretizovať)?

lenuliatko
9. nov 2009

Tak toto je sila, že doki sa neunúva ti ani také veci oznámiť pri vyšetrení, že to musí sestrička 😠 Tak žena konečne otehotnie, príde tam s malou dušičkou a ani pri UZV na potvrdenie tehotenstva a sa nezmôže na nejaký komentár a pár slov... Takže vieš len to, čo diktoval sestričke, predpokladám? A čo hovoril? Videl len dutinku, či už dnu bolo aj bábo, diktoval veľkosť dutinky?

lenuliatko
9. nov 2009

Feja, nie som v robote, som doma. Ale firma je naša, takže tam byť nemusím. Čo treba si urobím doma a keď treba, tak vybehnem. Ale akonáhle sa potvrdí, že je všetko ok, idem dať výpoveď a nazad sa zamestnať s čo najvyššou mzdou a idem na PN. Kôli odvodom sme si nedali vysoké platy a kôli materskej a tak sa s tým musíme trochu pohrať.

feja22
9. nov 2009

Videl dutinku a embrionálne štruktúry. Takto to diktoval, ale usmial sa aspoň o 2mm viac ako má zvykom. To je už pokrok. A tie cysty ma zarazili. Nikdy nič som nemala a teraz... Ani neviem, či to môže byť problém. Teda už viem lebo som si to zistila, ale nie od neho.

feja22
9. nov 2009

No veď jasné! Treba si pomôcť ako sa dá a hlavne v dnešnej dobe. Múdro robíš, múdro. 😀

lenuliatko
9. nov 2009

Takže už videl aj drobátko 😵 Hm, úspech, že sa usmial o 2mm viac, čo by sme ešte chceli 😝 Tie cysty vznikli asi po stimulke. Ani ja som nikdy žiadne nemala, uvidíme, čo nájde na UZV mne. A čo, môže to byť problém? Mali by sa asi vstrebať, nie?

feja22
9. nov 2009

Áno vstrebú sa, horší prípad je ak budú rásť a prasknú. Ale to nepripadá do úvahy. On videl, ale mne nič neukázal a ani obrázok mi nedal. Aj manžel chcel ísť dnu a vidieť, tak poslal sestričku aby ho taktne uzemnila.

mima263
9. nov 2009

Baby ako sa dnes pri tom počasí máte? Netočí sa Vám hlava?
Mne je hrozne divne 😕

A som hrozne zvedavá na uzv lenuliatka a zajačika 😝

lenuliatko
9. nov 2009

Och Feja, ťažko na toto reagovať. Už keď mu je ťažko otočiť monitor... A muža nepustí dnú... Moja dokina bežne pustí, veď je to aj ich dieťa, aj oni ho chcú vidieť. A vždy mi všetko ukazovala na monitore, folikuly, aj predtým dutinku. Všetko vysvetľovala... A čo povedala manželovi, prečo nemôže ísť?
Mimka, tak to som aj ja zvedavá 😀 A mne je divne už dlhšie. Občas si pripadám ako nadrogovaná, ledva držím oči otvorené 😅

feja22
9. nov 2009

Mimka ja to nemôžem porovnávať, pretože dnešný deň je pre mňa ako rozprávkový oproti tým predchádzajúcim.
A dokonca som už zjedla vývar a som v siedmom nebi.

feja22
9. nov 2009

Pán .... ešte vydržte, to ešte nevieme, či bude niečo vidieť. Ešte sa napozeráte... Povedala to milo, ale na ňu sme sa nehnevali, lebo ona sa šla dnu spýtať a vyšla s takouto správou. Čo narobíme. A ešte k tomu nabudúce bude manžel mimo republiky, takže keď mi nedá obrázok, tak zas nič. 😝

lenuliatko
9. nov 2009

Feja, v SPLNe bábätko sotva uvidí. To skôr myslela, keď už pôjdeš k svojmu gyn, že tam mu ukážu. Ešte som ani jediný raz nevidela ísť chlapa k žene, keď robili UZV.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre