Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

feja22
9. nov 2009

To máš asi bohužiaľ pravdu. Ale by mu z nosa odletelo. 😅

lenuliatko
9. nov 2009

Práve som volala do SPLNu, tak mám prísť na UZV zajtra alebo pozajtra, vo štvrtok-piatok tam doki nie je a bud. týždeň je už vraj neskoro 😒
A Gisel a Rebeka už asi majú výsledky, ale akosi tu je ticho... 😒

feja22
9. nov 2009

Tak sa teším na tvoj UTZ. Držím prsty.
Možno, že ešte váhajú zavolať. 😅 Snáď to dopadne dobre.

lenuliatko
9. nov 2009

Ja sa tiež teším, ale viac bojím 😔 Nie z toho, čo náje, ale aby to drobcom neublížilo 😒
Aj ja dúfam, že budú dobré správy.

feja22
9. nov 2009

Ja mám tiež obavu, ako dopadne ten druhý UTZ. Aj mne vrtá hlavou, či to niečo neovplyvní.... ☹

lenuliatko
9. nov 2009

Ja by som najradšej teraz ešte nešla. Čo už, len verme, že všetko bude ok.

marcelka82
9. nov 2009

Ahojte. Babuľky feja, mne nechutí jesť už viac ako 3 mesiace. Chudnúť som začala pred 3 týždňami.

Leni všetko čo jem a pijem je iba nasilu pre drobca. Premáham sa koľko môžem. Ale nejde to. 😢 😢 😢
Doki mi dnes povedal, že sú také prípady, kedy žene celé tehotenstvo nechutí jesť. No a ja som ten prípad. Len chudnúť by som už nemusela. Som z toho hrozne nervózna. Chcem aby bolo všetko ok.

feja22
9. nov 2009

S jedením mám aj ja starosti. Od ET mi vôbec nechutí jesť. Až dnes už mám v sebe vývar a zeleninu z polievky. Ale to je takmer po štvordňovej hladovke.

marcelka82
9. nov 2009

feja snaž sa. Nemôžeš dópadnúť ako ja.

zajacik...
9. nov 2009

Feja a pytaôla si si fotku z UZV? Lebo on fotky nedava automaticky, len ked si vypytas, aspon si myslim... A som rada ze ti je uz lepsie 🙂
Lenuliatko no tak si sa tomu UZV nevyhla... ale neboj, podla mna to drobcom neublizi, treba mysliet pozitivne 🙂
Marcelka moja je mi luto ze mas taketo starosti s papanim, ale treba sa premahat ako sa da...
Mima idem ti poslat IP.

katy2
9. nov 2009

ahojte 🙂
nedepkujte zbytocne, budete mat este vela prilezitosti na depku. uzv urcite neublizi... ja som kvoli krvacaniu chodila na uzv velmi casto a mala je v pohode.... hredzi vie, preco vola na uzv v 6 tt.... ma to svoj dovod, hlavne, aby bolo jasne ako sa tehu vyvija a ci su drobci tam, kde maju byt....
podla mna stresujes lenka zbytocne. ale nechcem ti brat tvoj nazor na uzv....

gisel22
9. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂 ,
tak bohuzial mne to nevyslo, krv negativna, tehulkovsky vlacik teraz nestiham dobehnut ☹ ☹ ☹

mima263
9. nov 2009

ďakujem za IP 🙂

gisel - aj my raz naskočíme
katy - práve som si pozrela fotky, tv. Hanička už parádne narástla 🙂

kkatty
9. nov 2009

Ahojte, všetky 🙂 Dvíham nás hore... a prajem pekný jesenný večer 😉

lenuliatko
9. nov 2009

Zajačik, veru nevyhnem sa tomu. Asi pôjdem zajtra, tak keby si sa veľmi neponáhľala, veď tam nemusíš byť prvá 😉 Len ja asi prídem busom, auto mám v servise a drahý bude preč, tak super 😒
Gisel, je mi to ľúto, ale neboj, podarí sa 😉
Katy, každý lekár vie, že UZV hlavne v takom skorom štádiu nie je práve najzdravší, ale robia sa. Povedali mi to viacerí lekári nezávisle od seba. Ale pôjdem, snáď to bude ok.
marcelka,feja a vy sa pekne vykŕmte 😉 Keby ste videli koľko toho ja zošrotujem 😀 Ja zas musím jesť, lebo inak mi je zle. Ale ktovie, čo bude o týždeň... 😅 Aspoň si urobím tukové zásoby, pre prípad núdze.

kukulik30
9. nov 2009

ahojte 🙂
tak ako dopadla cavik , dufam, ze uz oddychuje sa babatkami v brusku 😵
zajtra sa prida leto 😉 ...dnes sme sa stretli v obchode, tak sme pokecali troska, zajtra uz o takomto case bude spolu s bublinkami 😵
gisel ☹ hmmm...to ma mrzi...my si musime pockat, verim, ze nie dlho 🤐

ixi
autor
9. nov 2009

ahojky splniecka cavik ako?co ja by som dala zato ist na taky usg 😉 nebojte vsetko bude ok 😵
gisel 😢 😢 😢 😢

zajacik...
9. nov 2009

Gisel ☹ ☹ ☹ ale neboj, urcite pride rad aj na teba... drz sa!
Lenuliatko no som zvedava ci sa zajtra stretneme, v kazdom pripade ti drzim palce... ja mam z toho nejaky strach 🤐 Ale tak snad tu prideme s dobrymi spravickami 🙂
Dobru nocku SPLNiecka 🙂

rebeka33
9. nov 2009

Ahojte splniečka. Dnes sa mi ešte aj internet zblbol, naskočil len pred chvíľou. Tak mi z gisel sme si vybrali asi zlý deň. Takže nič. Mala som príšerný deň. 😢 😢 😢 . Vám ostatným prajem viac šťastia a ozvem sa ak ma prejde táto príšerna depka. Pôjdem ešte na KET o mesiac, ale potom asi skúsim soft v Brne. Na túto zaťaž sa už necítim. aspoň pre teraz. Pa a pekné sníčky.

kukulik30
10. nov 2009

Ahojte splniecka, dviham nas hore 🙂
leto drz sa dnes 😵

kukulik30
10. nov 2009

rebeka, tak aj ty ☹ 😢 😢 je mi to luto 😔

zajacik...
10. nov 2009

Rebeka drzkaj sa a budem drzat palce na KETko 😉

zajacik...
10. nov 2009

Tak ja uz som doma zo SPLNu, UZV dopadol dobre 🙂 Mame 7mm dutinku 🙂 A zoznamila som sa aj s Lenuliatkom, ale ona si spravicky o sebe napise sama 🙂

kukulik30
10. nov 2009

ahoj zajko..super super, tesim sa s tebou 😵 😵 😵

lyndus
10. nov 2009

ahoj dievcence 🙂
zajacik blahozelam, super 😀 😀 😀
lenka isto dojde s dvojkami 😀 😀 😀
babulky je mi luto, ze to tentokrat nevyslo, isto nabuduce 🙂
juj babule, obcas mam tu pocit, ze si stale najdete nejaky ten dovod na brblanie 🙂 nemyslim to zle, ale ma to obcas zaraza... vytesujte sa, ze ste tehulky, utz. isto neublizi natolko, ako by ublizilo, keby fazulka nebola tam, kde ma byt... jasne ze utz nelieci, ale robit si stresy zbytocne... ja keby som mohla, tak spehujem toho nasho aspon raz za tyzden 😀 😀 😀 ako napisala Katy, nedepkujte zbytocne, teste sa 😉

melisska
10. nov 2009

gisel, rebeka ☹ ☹ ☹ drzkajte sa aj vam raz vyjde slniecko🙂))) veriiiiiiiiiiiiiim 🤐 😵
zajacik-trikrat huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵
lenuliato???????
kukulicek ahoj moja 🤐 😵
zachvilu zvoni musim koncit, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😀

zajacik...
10. nov 2009

Lyndus podla mna kazdy na zaciatku "stresuje" a ma strach, je to uplne prirodzene... a navyse Lenuliatko ma ten strach hlavne z predoslej negativnej skusenosti, takze ja ju aj chapem... ale urcite sa tesime ze sme tehulky 😵

lyndus
10. nov 2009

zajko ved jasne, vazne som to nemyslela zle, viem lenuliatko aj pochopit, ale ja to beriem skor tak prakticky...doki ma na to skolu, roky praxe, skusenosti...moja mama vzdy hovorila, ze co sa ma stat, aj tak neovplyvnime...ked cakala mna, vobec netusila, ze je tehotna, prave malovali, tak presuvala skrine, nabytok a neviem co vsetko 😀 a ja som mala tiez riadne stresy, ked som cakala na vysledky, uz som to tu niekolkokrat pisala... isto to bude uz len dobre secko 😉

zajacik...
10. nov 2009

Lyndus ved prave preto ze si stresovala aj ty aj vsetky ostatne co tu sme, pretoze sa prirodzene bojime o svoje pokladiky, tak preto nechapem ked si napisala ze ta to zaraza... ale ved ja viem ze si to nemyslela zle 😉 ... a musime verit ze vsetko bude OK, ine nam ani neostava 😵

zajacik...
10. nov 2009

A uz nech je o 2 tyzdne dalej, to ideme na dalsi UZV 🙂 Teda neviem ako Lenuliatko, ona uz asi bude chodit k svojej gyndoske, lebo Hredzi jej tam asi pisal spravu, tak uvidime ked pride co porozprava 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre