Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

rebeka33
16. nov 2009

ixi ďakujem.
dundul všetky ivf-ka si absolvovala v splne. Skúšala si aj niečo iné.

matulka7
16. nov 2009

Ahojte kočky,....
Dundul - vitaj medzi nami,... 🙂
Lenuliatko - veru - oddychuj, bude dobre,.... len treba kľud,... a ty to zvládneš - neboj,... Chystám sa na KET do splnu, len ťažko povedať že kedy to bude, lebo som dosť dlho mala MS - 16 dní,.. k tomu som mala aj zápal steny pošvy,.. bola som u svojho gynekológa - beriem lokálne antibiotiká,...... asi po IVF bude MS meškať, tak neviem, či to do konca tohoto roka ešte stihnem, fakt neviem,..... ale ja by už išla - keby sa dalo aj zajtra,... 😀
Zajačik - drkaj sa,.... 🙂
Pozdravujem Kukulik, Ixi, Dalidka,.... spolubojovnice a aj všetky ostatné - či už tehuľky, alebo mamičky,.... 🙂 🙂 🙂

deny3
17. nov 2009

dobré ránko 🙂 kde ste všetky?

lyndus kde si, pošli raňajky 😅
počasie zase na nič, chcela by som ísť s malým von, nejak ho unaviť, lebo to dieťa vôbec nespí 😒

rebeka33
17. nov 2009

ahojte, len vás chcem posunúť padli ste o stranu. Ja mám ešte mesiac do ketu, tak len nakuknem a počítam. Dúfam, že lenuliatko je ok. silno držím palce. Keď dobre pamätám chystá sa tu dosť ketov, tak dotoho. Same // 😵 😵 😵 pekný voľný deň. A tehuľky opatrujte tie zázraky. pa-pa-páá.

dundul
17. nov 2009

Ahojte,SLNIECKA
pre Rebeku 33 - nieco o mojich IVF, 3X som bola u Dr.Hermana, ale stratila som doveru...........a tiez som nepoznala ani jedno babo od nich a so SPLNu poznam krasne 2 deticky- tak som zmenila centrum a 1.pokus nevysiel. Po tretom neuspesnom IVF som ostala tehu normalne, no tesili sme sa len 2 mesiace, potom som potratila. Absolvovala som tiez operaciu myomectomiu, z hormonov narastli v maternici 2x myom 5,5 a 6,5 cm. Vraj by sa plod nemal kde uhniezdit, nebolo miesto. Teraz mam maternicu cistucku ako ma byt tak skusime este raz. Drzim palce tehulkam, opatrujte sa a snazilkam vela trpezlivosti. PA pa 🙂 🙂 🙂

zajacik...
17. nov 2009

Dundul strasne silno drzim palce 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

tremonti
17. nov 2009

ahojte splniecka mam otazku je spln aj sobotu?som v praci cely tyzden okrem vikendu

zajacik...
17. nov 2009

Tremonti co ja viem tak nie, len cez pracovny tyzden.

broskina
17. nov 2009

ahoj dundul..aj ja som stratila dôveru u hermana..mam za sebou 1ivf..a už nikdy viac..

ixi
autor
17. nov 2009

dundl ja som mala zatial len jedno ivf ostatne boli kety 😉 samozrejme ze pojdem zasa ja sa nikdy nevzdam 😀 😀 😀 a preco si stratila doveru v hermana stalo sa nieco? ak sa mozem spytat? a ty broskinka?ale raz budeme vsetky tehulky 😀 😀 😀 zajacik ako ze sa mas?ake je to byt tehu? 😵 matulka ahoooooj 😀 😀 😀
a vsetci tu cavte 😀 😀 😀

zajacik...
17. nov 2009

Ahoj Ixi 🙂 No mam sa zatial dobre, v podstate necitim na sebe ziadnu zmenu a ani si este poriadne neuvedomujem ze som tehotna, vobec sa tak necitim, len sa spolieham na tie dvojciarkove testiky a UZV. Zatial sa ani nedokazem tesit naplno, mam obavy, aby bolo vsetko OK. Dufam ze o tyzden v utorok nam uz bude krasne bit srdiecko 🙂 Ako aby to nevyznelo ze stresujem, to nie, som v pohodke, len sa bojim aby bolo vsetko tak ako ma byt, ale to k tomu zrejme patri 😵 Strasne drzkam palceky aby ste tu vsetky snazilky boli cim skor stastne tehulky 😵 😵 😵

rebeka33
17. nov 2009

ahojte. dundul ďakujem, prepáč,že som sa zaujmala , ale ja mám po dvoch ivf-kách a tiež špekulujem čo ďalej. Mám ešte ket, tak uvidím. Ale teraz si ma asi utvrdila ,že radšej keď zmenu tak Brno a nie Hermana. Ja som s splnom v podstate spokojná, ale nerobia ani soft ani nič jemnejšie. Kto ide najbližšie na ket? Všetkým prajem prekrásny slávnostný večer.

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lyndus
18. nov 2009

bre ranecko babulky 🙂 ranajkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT😀 😀 😀
Mam za sebou uzasny predlzeny vikend, sme si ho s mangelom uzili, oddychli si, teda ja rozhodne, venovali sa jeden druhemu...konecne mam zas pozit, ze zivot je krasny 😀 😀 😀 juj, uz len par tyzdnov a idem na matersku, ani sa mi verit nechce 😀
Zajacik, tie obavy su normalne, ja som tiez pred prvymi utz stresovala, najprv ci je to tam, kde ma byt, potom ci bude srdiecko atd. 🙂 tak len drzim mocno paluchy, nech je secko, ako ma byt 🙂
Dufam, ze Lenuliatko je s fazulkami oki a pekne oddychuje, snad sa ozve 🙂 Krasny dnik seckym splnieckam, idem si kupit nejake ranajky, maly sa hlasi, asi je hladny 😀 😀 😀

ixi
autor
18. nov 2009

dobre ranko splniecka 😀 😀 😀

piskota80
18. nov 2009

Ahojte bambuľky, aj ja vás všetky zdravím.
Leni, som veľmi šťastná, že sa to ustálilo a bambuľky sú ok.
Ako sa dnes máte?
Ja čakám na ms, poriadne ma bolí brucho ☹ ☹ ☹ ale aspoň viem, že je moje telo v poriadku a nepotrebujem žiadne vyvolávačky.
Ixinka čaf, kedy ideš na KET?
A cavik sa neozvala? Myslím že je dnes 9.deň od KET 😕

ixi
autor
18. nov 2009

piskota ahoj 😀 😀 😀 😀 a na aky ket moja? ja uz nemam zmrzlinky musim ist na ivf

lyndus
18. nov 2009

ahojte dievcence... ixi kedy sa chystas na dalsie ivf?

piskota80
18. nov 2009

ixinka prepáč, ja som si myslela, že ešte máte nejakých mraziačikov. Tak ako sa pýtala lyndus - kedy sa chystáte na IVF?
A ty lynduška ako sa máš? už po raňajkách? 😀

ixi
autor
18. nov 2009

piskota mala som troch a to som bola ne ket v oktobri kedy si sa ty napchavala atb 😀 ja vobec neviem kedy nemam teraz nato peniaze a ajtak potrebujem vypnut zasa spinim cela som stych hormonov doripana po ms idem na preventivku tak som zvedava 😎

dalida
18. nov 2009

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Vsetky vas zdravim. Matulka, spolubojovnicka 😵 Coskoro nasadneme na tehulovsky vlacik. 😉
Cavik, pevne verim, ze sa nam ozves s pozitivnymi spravickami... uz len zopar dni a... 🤐 😵
Lenuliatko, ty sa mas ako? 😉 Zajacik, zdravim ta. Piskotka, tak fajn, ze mrska je na ceste... Coskoro zacnes ketikovat...
Lyndus, tebe sa to pomalinky, ale isto krati... 🙂 Coskoro budes mat drobca v naruci 😵

lyndus
18. nov 2009

ahoj Piskotka, prave sme dopapali, dnes mi je celkom fajn, aspon zatial... cez vikend som sa napchavala Avokadom, som si ho natrela na chlebik namiesto masla, trosku posolila, namka, som ciitala, ze ma vela zeleza a odporuca sa v tehu, tak chcem vyskusat, lebo tie tabletky zelezove su cisty des na moje travenie 🙄 a vraj aj susene marhule maju vela zeleza, tak papam, snad pomozu 🙂
ixi hlavne sa daj cela doporiadku, aby si bola pred ivf tip top 🙂

ixi
autor
18. nov 2009

dalidka ahoj 😵

ixi
autor
18. nov 2009

lyndus tomu ver 🙂

piskota80
18. nov 2009

ixi, to ti kvitujem tu preventívku, vidíš, mne stačilo zmeniť lekárku a tá mi hneď zistila, že mám ureoplazmu, mikózu a má ovuláciu, čo mi dovtedy tvrdili že mám anavulačné cykli. škoda len, že som na ňu natrafila o dva roky neskôr, ako sme sa začali aktívne venovať príprave na bábo, možno že by som už niečo krásnučke kočikovala... ale to keby bolo keby, poznáš nie? 😒

ixi
autor
18. nov 2009
ixi
autor
18. nov 2009

sak to piskotka keby bolo keby ale ja verim ze vsetko bude ok 😉

piskota80
18. nov 2009

dalidka ahoj, ja sa na KET ešte nechystám, mám z prvého IVF posledné piškotky, a tak chcem byť úplne fit, ešte som nebola na kontrolnom výtere, či už nemám ureu.
A ty sa kedy chystáš?

ixi
autor
18. nov 2009

veru piskotka netreba nic unahlovat lebo potom ako to dopadne 😠

lyndus
18. nov 2009

dalidka veru 🙂
ixi dakovam, prestudujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre