• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ahoj kukulik...co noveho mas?
9. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vevericka, nic extra, cakam a cakam... :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a som doma , lebo Samko je opat chory, takze som na OCR s nim :unamused:
9. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a na co cakas?....ja som cakala na mrchu, a vcera konecne dosla :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja na vysledok po kET :sweat_smile: ...vcera som bola na transfer
9. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj, tak to som nevedela :wink: ..mozno si to aj pisala, ale v posledne dni, som ako vygumovana :sweat_smile:
9. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veve nie nepisala :slight_smile: menej pisem, takze nic si nepresvihla :wink:
9. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam, ze to bude ma tuspesny koniec :dizzy_face:
9. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru dufam, uz som trosinka v tomto skepticka, ale este stale vo vnutri verim, ze predsa len to vyjde :sweat_smile:
9. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasne, treba tomu verit....ale s mensim nadhladom :wink: ....sice lahko sa mi hovori, tazsie je to v reali....uvidim ako to bude so mno vo februari :sweat_smile:
9. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz mam poriadny nadhlad, uz nam ostali posledne 3 mrazaciky, ak to nevyjde tak posledna sanca 3 IVF...ale to som uz ani neplanovala..ale ked bude treba, pojdeme ..
9. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale aspon mate doma jedneho certika :wink:
9. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a teraz si doma na PNke alebo chodis do prace?
9. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
doma som s malym na OCR..neplanovame, on v den transferu ochorel, tak som s nim musela ostat doma, inak by som bola v praci..
9. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
kukulik, tak nech máš krásny vianočný darček :slight_smile: Koľko bambuliek máš?
9. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chuda....a co mu je?....chripka alebo nieco ine?
9. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mima opat 3 bublinky..dufam, ze aspon jeden ostane :zipper_mouth:

veve, klasika viroza, kasel, hlieny+ teploty, ale tie uz su na ustupe :wink:
9. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukulik ty tajnostkarka, ani som nevedela ze si bola na KET, tak len pekne opatruj babulky v brusku a chytaj
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech sa na teba nalepia virusiky a nech mas pod vianocny stromcek // :slight_smile: Kolko mas bubliniek v brusku? Drzkam palceky!!!!

Vevericka, Sabinka, zelam vam aby vase 2.IVF dopadlo tak krasne ako to nase :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukulik a aj Tinuchka ma Filipka po KET, takze aj KETka byvaju uspesne :slight_smile: A malemu Kukulikovi skore uzdravenie :dizzy_face:
9. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajko...chytam :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: veru bol by to krasny darcek pod stromcek, pre celu rodinku :dizzy_face: velmi si to prajem :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinka silno drzim palceky nech ste tentokrat pozitivni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem za odpovede, skúsim teda ešte pridať to kajenské ...
Veverička, my sa na "to" chystáme v januári alebo vo februári, podľa toho kedy to schvália v poisťovni, ja som v Dôvere tak dúfam, že si švihnú so schválením žiadosti. Minule im to trvalo presne mesiac a jeden deň.
Kukulik držim palce, to čakanie je dosť na nervy :slight_smile: ale výsledok stojí za to, jeden už máš doma uložený v postielke :slight_smile: Inak pri Ket si mi bola vzorom :slight_smile:
9. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik :wink: mne sa normálne vidí, že sa už v SPLNE dávajú 3. Aj ja by som chcela, nech je väčšia šanca.
zajacik nabehlo Ti krásne čísielko :wink:
ja som trochu smutná z toho, že budem musieť čakať až do februára. ms mi vychádza na konci decembra
9. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka, naschval to asi nebolo, rozmrazoval 5 a 3 ostali prezili, a ja som bola stastna ako blcha :dizzy_face: predsa len sa zvysi troska sanca :wink:
9. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik aj ja som mala teraz v novembri 3
rozrazovali 8 a prežili 3 :unamused:
9. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima, joj to dost teda rozmrazovali.. :pensive: ..ale neboj, februar bude stastnejsi :dizzy_face: ja mam vo februari meninky :dizzy_face:
9. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajacik vdaka
kukulik prajem skore uzdravenie :slight_smile:
sabina....super, tak to mozno budeme spolu stimulovat :slight_smile:
mima....ty sa chystas na KET?
9. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vevericka možno budeme čakať spolu na výsledok - dúfam že ten najlepší :zipper_mouth:
Ešte mám 7 bambuliek, idem skúšať znovu
kukulik to teraz rozbehne. Už by som veľmi chcela počuť, že niekomu vyšiel KET
9. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima...tak to si potom mala dost zmrzliniek :slight_smile: aj ja dufam, ze teraz budu vysledky len a len tie najlepsie :wink: to by bol najkrajsi darcek k 30.narodeninam
9. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok