• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ahojte splniecka vsetko dobre do noveho roka novym mamickam,tehulkam a pravdaze aj buducim tehulkam :grinning:
zajacik tak predsa to vyslo super som stastna za maleho zajka :dizzy_face:
2. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy dakujem a ja som stastna ze si prisla medzi nas :slight_smile: Ako sa mas? Este mate mraziaciky? Alebo neuvazujes aj nad Brnom? Strasne by som ti priala aby si este mala babatko :dizzy_face:
2. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som pridala zopar fotiek nasho Davidka (odchod z porodnice 26.12. a fotku zo svojej postielky). :wink:
Pekny zbytok vikendu.
2. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka Davidko je nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Petronelka Davidko je krasny, na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, všetko naj a splnenie tajný- :dizzy_face: netajných prianí pre každú. Veľa zdravých detičiek.
Petronelka je prekrásny.
Ja ešte stále čakám na mrchu už 51. deň po ete. Viem ,že ste písali ,že je to O.k. . Ja sa len chcem opýtať, kedy otvárajú v splne. mám tam zájsť po prvej mrche. Nemáte skúsenosti,je lepšie zájsť hneď po et, alebo aspoň 1 mrchu neskôr??? ďakujem.
2. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik ja uz mam len 2 bublinky takze asi tak nevidim tam nejaku sancu :confounded: a ani sa nejak nechystam na to ,ale nikdy nehovor nikdy :wink:
Brno je dost daleko a tam tiez treba peniazky a urcite nie malo :angry:
2. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
prosím vas neviete ako robia v splne? Uz od pondelka alebo az dalsi tyzden?
3. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky v tomto roku vam prajem krasne gulate bruska plne babuliek :grinning: :grinning: :grinning: a vsetky detickam vela zdravicka :dizzy_face:
3. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy neviem presné čísla, ale vraj soft stojí skoro to isté čo tu preplatené ivf.
3. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto79....tina tu pisala pred vianocami, ze v SPLNe zacinaju 7.januara
3. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vevericka, diky za odpoved, aj ked ma velmi neoptesila, levo dnes som dostala mrchu a teda 7. januara budem 5. DC :angry: :angry: :angry: :angry: Ale este tam skusim zavolat.
3. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto...kludne skus zavolat, mozno to zmenili a zacnu skor
3. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,...

na 62. deň po ET došla mrcha, ale prišla nevhod, na vianoce, ked v splne mali dovolenku, čakám teraz na ďalšiu mrchu, ktorá by mala prísť 22. januára a chystám sa na 1. KET. Potrebovala by som poradiť, lebo som už aj zabudla,.... tie záležitosti na zvýšenie šancí a prípravu sliznice maternice - čilli, korenie, vitamínky,čajíky, .... anopyrín atď,.... tie ktoré ste už absolbovali, alebo máte naštudované lepšie ako ja, aby som to náhodou nepoplietla, chcem sa lepšie pripraviť ako predtým, za rady, ochotu a pomoc ďakujem vopred,...

Pozdravujem všetky maminky, čakateľky, snažilky, stimulantky - držte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som po prvom neuspesnom IVF a caka ma druhe, neviete nahodou aku ma SPLN percentualnu uspesnost????
4. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronika kedy sa chystas na 2.IVF?
4. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka
no vlozenie som mala 11.12 a 26.12 som si spravila teh. test-neg., Men.som dostala 29.12 a na konzultacie ideme po dovolenke 8.1, takze uvidime, co mi povie lekar, ale chcela by som zacat okamzite ak to bude mozne.....
4. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronika este k tej genetike....nas poslal Hredzak, manzel mal totiz velmi zly spermiogram
4. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka
ufff........tak to je fajn, dufam, ze nas neposle, totiz to chcem poponahlat
4. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matulka, aj ja čakám na 22. január. Ja na sliznicu odporúčam alchemilkový čaj 2 x denne a femigard - sú to macerované bylinky, dostať to v lekárni, čo je hneď pri SPLNE. No a nejakú kyselinu listovú.
Chilli som nebrala, bála som sa, že ma z toho bude páliť žalúdok.
4. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronika, úspešnosť by zaujímala aj mňa ...
Po ET musíš počkať ešte jeden cyklus a až potom môže začať nová stimulácia.
4. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronika...pred 2.IVF uz neboli ziadne vysetrenia...bez vsetkeho nam vystavil ziadost do poistovne
to si mala KET aleboET?
4. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mima. ďakujem pekne, vyzerá to tak, že sa stretneme a budeme opäť spolubojovnice, ty ideš tiež na KET?
4. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka
tak to dufam, ze aspon niektore vysetrenia vynecham, ale problem je ten, ze nemam zmrazene ani jedno embryo
4. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima
vlastne ja som dostala men. na 18 den po vlozeni
4. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno na KET- veru budeme spolubojovnice. Aj ja som mala úrodu neskutočnú :sweat_smile:
4. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronika, takže ešte jednu mršku a môžeš pokračovať. Keď vypíšeš a pošleš žiadosť hneď teraz, tak sa to urýchli
4. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima
rada by som, ale este ju nemam........s lekarom sa stretneme az v piatok
4. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronika ja som na ňu po Et čakala až 78 dní. Teraz ľutujem, asi som si mala dať pichnúť vyvolávačku
4. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima
tak to mam aspon v niecom stastie.....
no ak by neprisla, isla by som urcite na vyvolavacku
4. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok