Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
22. jan 2010

ahojte 🙂
katy to je dobre, že to najhoršie máte za sebou.
Dnes je to presne rok, čo sme boli na odber vajíčok, tak máme taký malý sviatok 😵

v tehotenstve som aj ja mala bolesti zospodu, hlavne keď som vstala, ale keď som to rozchodila, bolo to ok. Lekárka vravela, že je to v poriadku.

tehulky už cítite bábetka ? také jemné šteklenie ?

kukulik30
22. jan 2010

ahojte kocky 🙂

katy..som rada, ze Hanke je uz lepsie, to trapenie, ked su take vysoke teploty, ale uz je to za vami 😵
dalidka, jej tak ty uz piatok budes mat KEt, vidis a ja este stale cakam na tu moju neposlusnu mrsku 😀 ...neviem, predpokladam, ze niekedy na tyzden uz pojdem do KE.....ked dorazi koncom vikendu, alebo zaciatkom tyzdna..a super , ze si nemusis pichat Fraxik 😵
deny...dnes je teda vyrocie spojenia vajok a spermijok 😀

kukulik30
22. jan 2010

rebeka..tak ty asi cakas na mna, nie a nie dojst ta mrcha...no neboj, urcite uz blizkej dobe dojde, myslim ze uz coskoro 😉

marcelka, na FB som ta uz chvalila..naozaj ti to velmi pristane, tehotenstvo si uzivas plnymi duskami, tak to ma byt
krasne vecicky mate...aj lenka 🙂
zajko a ty co , este nenakupujes, odolavas statocne? 😀

kukulik30
22. jan 2010

lenka a este... to druhe lehatko ma moja kamoska, teda ma ich dve v modrej a ruzovej farbe, kedze maju tiez splnacke dvojky..a mali su v nich taki roztomili 😵

marcelka82
22. jan 2010

Ahojte babuľky. Máme sa celkom dobre. Dokimu sa čosi nepozdávalo na poslednej poradni, tak nám ďalšiu dal skôr. Takže v pondelok ideme znova. Malá ma v noci budí. Strašne kope keď ležím na boku alebo sedím. Najviac sa jej páči kopkať do vaječníkov. Tie ma už riadne bolia. Ináč sa na ňu veľmi teším. Stále niečo skupujem, aby sme všetko mali. Budúci týždeň by nám mali priniesť postieľku. No skladať ju ešte nebudem. Takže ju budem fotiť až neskôr. Z ďalšej marodky pokúpim malej veci na kúpkanie.

Leni, aj moja malá stále niekam uteká. Ja som bruško hore mala iba ráno asi 1/2hod. Ináč je stále dole. Ale stále je v maminkinom brušku. A to je základ. Nech tam vydrží ešte 11 týždňov a bude dobre. Už musím hovoriť aj s lekárom o pôrode a pôrodnici ale bojím sa toho. Veď vlastne ktorá žena nie? Ale už som povedala, že pôjdem rodiť kamkoľvek. Len nie do Mi.

pimma
22. jan 2010

ahojte vsetky splnacky 🙂 🙂
prave si idem pichnut prvu davku, chcem sa opytat.. v navode sa pise, ze najprv treba pero nastavit na 37,5 a vytlacit par prebytkovych kvapiek len tak von. sestricka mi o tom nic nehovorila. robili ste to, ci ste si rovno nastavili predpisanu davku? 😕

zajacik...
22. jan 2010

Pimma ja som mala Puregon, a otocila som perom len pokym sa tam objavila kvapka a potom som si pichla. Drzim palce k prvej vcielke a pevnu ruku 🙂

zajacik...
22. jan 2010

Dalidka tak sliznica pekne rastie a drzim palce o tyzden, nech potom uz aj tebe pekne nabiehaju tt 😵

Deny krasne vyrocie 🙂 A ja babatko este vobec necitim, ani steklenie... 😅

Kukulik mne sa to zda skoro na nakupy pre babiku, ako oblecenie uz nejake mam, ale vsetko neutralnej farby a ja by som uz chcela nakupovat ruzove alebo modre, tak musim pockat kym sa dozvieme pohlavie, najskor to bude o mesiac 😒 A podla mna aj na ostatne vecicky ako kocik, vanicka, flasky, komoda na prebalovanie a ine mam este kopec casu pokupit neskor, zatial len obzeram na nete ze co asi by som chcela 🙂 Najprv musime vymalovat detsku izbicku a ozdobit steny takymi detskymi nalepkami, co bude niekedy na jar a asi az potom budem kupovat tie ostatne veci, ak dovtedy vydrzim... 😀

pimma
22. jan 2010

zajacik, uz to mam za sebou 🙂 vysla len 1 kvapka a potom som si nastavila predpisanu davku 🙂 bolo to ok, vpich vobec neboli, len neskor to trochu stipkalo 😅 cely den sa nutim pit vodu, zatial som len 2 litre vypila,neviem ci je to dost.este nejaky liter do seba nalejem
😎
zajacik, .. zavidim ti nakupovanie babatkovskych veciciek,,, uz tiez poskulujem kade tade 😀
dalida... piatok drzim palce, ja budem mat vklad par dni po tebe 😉

xeroma
22. jan 2010

pimma super, že to máš za sebou. Ja som dostala normálne injekcie /menopur/ a už teraz mám strach, čo budem s nimi robiť. Nerozumiem, prečo nedávajú tie perá už všetkým babám..... 😠 Ale začínam až na budúci týždeň, tak uvidíme....

katy2
22. jan 2010

Ahojte 🙂
Dakujeme, ze ste na nas mysleli. Hanka to zvladla, uz je to ok.... 😉 😵
pimma, gratulujem k prvej vcelicke 😵 drzim palce aj tebe aj vsetkym stimulantkam, aj tehulkam....
xeroma, tie injekcie s perom - gonal a puregon su o hodne drahsie ako menopur.... ale neboj, zvladnes to... pri najhorsom si to davaj pichat... ale ma sa to vzdy v rovnaky cas (priblizne)

rebeka33
22. jan 2010

Ahojte, katty som rada ,že Haničke je už lepšie. 😵 😵 😵
Kukulik tak aj ti čakáš na tú nevystatú mrchu . Všade chodím s vložkami. Lezie mi to na nervy. Keď sme ju nechceli prišla a teraz nie a nie.
dalilka tá sliznica je super, ešte dorastie do piatku. Držím palce.
Prajem pekný večer.

pimma
22. jan 2010

xeroma, mna sa tiez nikto nepytal, ake injekcie chcem.proste mi dali recept a hotovo. pera su jednoduchsie, ale mne by nevadili ani tie obycajne, myslim. xeroma, daj vediet, ked zacnes
😉
katy.. dakujem, uz to pojde rychlo. velmi sa tesim, aj mam strach 😝 som rada, ze ste je hanicka uz zdrava

marcelka82
23. jan 2010

zajacik, ja stále kupujem neutrálne farby. Lekári sa už veľakrát sekli v určení pohlavia. Tak ja kupujem žlté, zelené, biele a béžové. A pohyby ešte ucítiš. Neboj. Ja som necítila žiadne bublinky ale zrazu mi skočilo bruško na jednom mieste. Ostala som s vyvalenými očami. A o pár minút som cítila, akoby mi bruško tvrdlo na jednom mieste. Položila som na to miesto ruku a tŕpla mi ešte aj ruka. Zľakla som sa a odtiahla ju. Povedala som to hneď pani čo ležala vedľa mňa a ona mi povedala, že bábätko sa otáčalo. Mala som slzy v očiach. Už to necítim až tak. To boli prvé pohyby. Teraz ma radšej budí, keď spím na boku. To sa jej nepáči. Má málo miesta. Tak povinne musím chrbte. 😀

vevericka80
23. jan 2010

ahojte 🙂
xeroma neboj sa, zvladnes to aj ja budem mat menopur
katy...tesi ma, ze je uz Hanicke lepsie...posielam jej pusinku 😵
pimma blahozelam k prvej vcelicke...krasne si to zvladla 😉
marcelka..pozrela som si tvoj album a ten uces ti fakt pristane, tehotenstvo ti prospieva 😉 😵

lenuliatko
23. jan 2010

Dobré ránko splniečka, dnes nám svieti zubaté slniečko, hneď je lepšia nálada 🙂
Ja už drobcov občas cítim, také jemné bublinky, vypuklinky, občas tvrdú hrču 😕 A ťažko odhadujem odkedy ich cítim, lebo dosť ma nadúvalo, takže som nevedela s istotou, čo to je. Ale tak od konca 16tt už myslím, že sú to oni. A už to budú len a len tvrdšie a tvrdšie kopančeky 🙂
Ja som sa do nakupovania nechcela veľmi hnať, až som mala výčitky, ale tieto veci som objednávala z anglicka, drahý je teraz tam, potom by som už nemala možnosť a čo sa týka cien, tak to sa nedá porovnať. Nie všetko je lacnejšie ale na tom, čo som kúpila som ušetrila pekných 3,500 Sk. A aj sestre som objednávala. Veď jeden monitor dychu stál nejakých 1.500Sk (stále prepočítavam 😀 ), kupovala som naraz tri, vibračné lehátka jedno 900Sk, druhé aj s hudbou cca 1800Sk. Kôš na spanie tiež cca 1600Sk. Hracia deka 450Sk. No nekúp 😅 Tiež sa snažím kupovať zatiaľ neutrálne farby, ale to ružové lehátko som musela mať. Láska na prvý kuk 😀 A keď sa o dva ttdozvieme pohlavie a že je všetko ok, tak začnem nakupovať aj oblečko. To sú také krááásne starosti 😀
Pimma, gratulujem k včeličke, Puregon je dobrý 😉
Rebeka, Kukulik, nech konečne mrška dorazí, keď ju treba, tak sa fláka 😒
Katy, super, že Hanička sa už má dobre, Isto si si vydýchla.
Xeroma, ja som mala menopur pri IUI a tiež som pichala s injekciou, ale nie je to nič hrozné. Kúp si maličké, tenké ihly a pohoda. Akurát sa trošku pohráš s miešaním práškov, ale nie je to žiadna veda. Zahráš sa na lekárku 🙂
marcelka, moja sestra bude zrejme tvojou susedkou. Neviem presne, v ktorej bytovke bývaš, oni idú do tej druhej od križovatky. Tiež budú mať dievčatko začiatkom júna, takže sa zrejme vrámci kočíkovania a hrania na ihrisku stretnete.

marcelka82
23. jan 2010

Leni, ja bývam v D-čke. V tej najškaredšej. Je tu veľa starších ľudí a nechcú ju dať zatepliť. Takto to aj vyzerá. Z toho čo si písala - ja mám starosti s tým monitorom na kontrolu dychu. Je hrozne drahý. Od 2500Sk vyššie. Takže to si spravila veľmi dobre. Možno zavolám kamarátovi. Teraz by mal prísť domov.

vevericka dakujem.

silvia.v
23. jan 2010

zajačik ďakujem za podporu, verím že to dobre dopadne. Letenka už kúpená tak dúfam, že sa vrátime domov už dvaja. Včera som začala s estrimaxom a nejaké vitamínky k tomu. Nevie mi niekto poradiť či tablety ANDREAFOL sú vitamíny?

xeroma
23. jan 2010

lenuliatko, ďakujem za rady. dúfam, že sestrička mi dá podrobné inštrukcie 😉 a musia sa pichať iba do brucha?

katy2
23. jan 2010

xeroma, do brucha.... a je to aj najpohdlnejsie a nie je to bolestive 🙂 zvladnes to...
drzim palce 😵 😵 😵 pekne sa to tu rozbieha.... 😵 😵 😵 ja sa neskor pridam tiez 🙂

vevericka80
23. jan 2010

xeroma....ja som si tiez pichala do brucha...potrebujes zlte ihly (tie su tenke a kratke) na pichanie, na zmiesanie vodicky a praskov hrubsiu ihlu (ja som mala asi zelene) a male striekacky

zajacik...
23. jan 2010

Leni tak to su ozaj perfektne ceny za tie veci z UK... je hrozne ze u nas to tak predrazuju 😒 Inak dnes som zase neodolala a kupila nejake oblecko 😀
Pimma gratulujem k 1. vcielke, uz mas v sebe mozno aj druhu 🙂 Ani sa nenazdas a je z teba tehulka 🙂
Xeroma podla mna sa lieky predpisuju aj v zavislosti od poistovne, aspon si myslim.

lenuliatko
24. jan 2010

Ahojte, krásnu nedeľu prajeme 🙂
Marcelka, sestra bude v B-čke a tiež ešte nie je zateplená, ale vraj sa chystajú. A ak by ti mal kto v anglicku nakúpiť, isto to využi, dokonca som v jednom obchode našla ešte lacnejší monitor aj s vysielačkou za 40 libier a ASDA je skoro v každom väčšom meste http://direct.asda.com/Tommee-Tippee-Sensor-Mon...
Ja som objednávala z www.kiddicare.com, doručili to hneď na druhý deň, akurát, že len vrámci anglicka 😒, takže kamarát by ani nos z domu nemusel vystrčiť. Ale našla som aj viacero stránok, kde doručujú aj na Slovensko za 16 libier, čo je pri väčšej objednávke aj tak výhodné.
Zajačik, tak vidíš, že si neodolala 😀 Ja sa teraz normálne krotím nech nesurfujem, lebo by som len objednávala 😀 Tak som pre zmenu objednala sebe nejaké oblečko, lebo u nás nič poriadne nie je a tehu oblečenie je tak predražené 😒
Xeroma, buď rada, že do bruška, k nemu máš najlepší prístup a nebolí to. Keď som krvácala pichala som si magnézium do zadku a to bol zážitok 🙄 Plná veľká striekačka, blbý prístup a tie modriny čo som si vyrobila... 😅 A Veverička dobre radí, väčšiu ihlu na miešanie si kúp 😉
Katy, z teba bude čochvíľa tiež stimulantka, čo? Viem si predstaviť, ako sa na to tešíš.

lenuliatko
24. jan 2010

Ten prvý odkaz je nejaký blbý, skúsim inak:
http://direct.asda.com/Safety/606,default,sc.html

lenuliatko
24. jan 2010

Tak, ani tak to nejde. Keď si ale klikneš na babyshop a safety, je to tam 😉

xeroma
24. jan 2010

Krásnu nedeľu želám...........Baby, ďakujem vám za všetky rady 🙂

pimma
24. jan 2010

krasnu slnieckovsku nedelu 🙂
zajacik, bodaj by si mala pravdu 😉 dnes ma caka 3. vcielka..
picham si kazdy den z noveho pera,kedze mam 300j. dufam,ze robim dobre. mozno mi po piatich dnoch doktor znizi davky a da mi dopichat tie zvysky.

marcelka82
24. jan 2010

Leni hneď včera som hovorila s kamarátom. V utorok skočí so susedou popozerať. Ďakujem.

vevericka80
24. jan 2010

ahojte a prajem prijemny zvysok nedele 😉
xeroma nemas zac, my rady poradime 🙂
lenuliatko krasne su tie vecicky

ixi
autor
24. jan 2010

vevericka zlta ihla je hruba ta zelena je tensia ale este tensia je cierna a najtensia modra 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre