Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

marcelka82
27. jan 2010

Ďakujeme. Ste veľmi zlaté. Všetkým vám držíme silno palce.

pimma
27. jan 2010

dalida 🙂 mas postu 😉 😉

pimma
27. jan 2010

caute 🙂 ja som dnes tiez bola v splne a tolko ludi som tam este nevidela. asi rozdavali babatka zadarmo 😉
vevericka, bola som dnes na internom v starej nemocke a nevzali ma ☹ potom mi sestricka povedala,ze tam uz neberu, cudne.
ale uz som vysetrena, vzali ma na poliklinike na masiarskej.
dnes som 6. den stimulky a mam AB asi 6 a foliky asi 7mm. je to ok?

dalida
27. jan 2010

Posuvam nas. Pimma mas IP 🙂

dalida
27. jan 2010

Kukulik, tesim sa, ze sa mrska rozbehla... Drzim palce. 😉 A s tym pocitom, ze do Splnu chodis ako na klavir... no... ja som na tom rovnako... 😒

vevericka80
27. jan 2010

ahojte 🙂
pimma tak to som nevedela, ze tam uz neberu....a na masiarskej je aj interne?

xeroma
27. jan 2010

Ahojte!!!
Pimma, a teraz máš ísť o koľko dní do splnu? Ja si začínam pichať inj. v stredu o týždeň a potom idem 8.2. na UTZ a krv. Už Ti povedal aj bližšie, že asi kedy budeš mať odber?

astrid55
27. jan 2010

vevericka,

na Masiarskej je aj interne. Ale pozor, plati sa tam. napr. za EKG. Odo mna pytali, ked si dobre pamatam asi nejakych 20 eur. Vtedy mi to nejako bolo jedno, ale urcite by to napr. vramci preventivnej malo byt zadarmo. Nemam ale velmi dobru vseobecnu lekarku, tak ta mi neporadila kam ist. Je to vsak blizko v meste, tak to ma vyhodu.

zdeja
27. jan 2010

ahojte holky....ja som bola na interne (predoperacne) v zeleznicnej ....vlastne hned vedla centra, dali mi termin ale kvoli OPU som potrebovala skorsi a to tiez nebol problem..
bola som spokojna a nic som neplatila..jasne je ze tam stravite cele dopoludnie kvoli vysledkom ....ale bolo to v pohode a boli mily 😅

silvia.v
27. jan 2010

Kto potrebuje interné-predoperačné nech sa pýta Hredziho. Mne poradil lekárku dal mi jej meno ale už si nepamätám ako sa volá. Zobrali ma bez problémov aj EKG mi urobli aj odber. Nebol problém.

pimma
27. jan 2010

vevericka.. ano,na masiarskej je interne, myslim dr.grosova, urobili mi tam cele predoperacne,boli zlati a za ekg som neplatila nic.
xeroma.... do splnu idem 1.2.pondelok a vraj stredu alebo stvrtok bude odber
🙂 xeroma, co ti predpisal, ake inj?

xeroma
27. jan 2010

ja mám menopur.

dalida
28. jan 2010

Dobre rano, splnieckovo. 🙂 Odprevadzala som manzelika do prace, tak som take ranne vtacatko.

mravvcek
28. jan 2010

dalida paaaani moji o tolkej byt hore,klobuk dole 🙂 to som zacala snivat drzhy sen 🙂
Dievcata chcem sa vas opytat,ked pojdem do centra a urobia mi hormonalny profil,po odbere krvi a utz pocas celeho cyklu nasleduje co?Hned ma navrhne na umele oplodnenie,hned mi da hormony a injekcie?Alebo skusa napr.aj najprv clostyl,laparka?Alebo hned sa ide na to s liekmi?Prosim vas,kto ma skusenost ako to tam chodi?

katy2
28. jan 2010

Ahojte 🙂
mravcek, po HP a spermiograme si vas zavola dr. na konzultaciu. Ak zisti, ze je taky problem, ze je potrebne IVF - umele oplodnenie, hned napise ziadost, posle sa do poistovne a caka sa na jej schvalenie. Trva to nejake 3-4 tyzdne - zavisi od poistovne. Po schvaleni sa ide medzi 18-22 dnom cyklu do centra, dr. predpise lieky, hormony.... a po vybrati z lekarne, sestricka hned pichne decapeptyl. Potom sa caka na ms a po jej skonceni sa ide na krv a uzv a dr. oznami, kedy sa zacne pichat.....
Ak dr. nenajde velky problem, moze navrhnut IUI - inseminacia - ale to len v pripade, ze je dobry spg. Vtedy ale odporuca najprv laparku, aby sa vylucila nepriechodnost vajickovodov - vtedy by IUI nemalo zmysel...
Teda vsetko zavisi od HP a spg. Potom na konzultacii sa s dr. poradite..... drzim palce....

Pozdravujem vsetky splniecka..... hlavne stimulantkam drzim palce 😵 😵 😵

Ja uz len 2 ms a na tretiu ms idem do SPLNu - tesim sa 😵 😵 😵

mravvcek
28. jan 2010

katy dakujem za podrobne vysvetlenie 🙂 si zlata.A vy sa snazite o druhe mimi?Juj uz keby som bola tam 🙂

katy2
28. jan 2010

mravcek, nemas zaco.. len sa pytaj... my ti poradime, uz sme presli vsetkym moznym....
ja mam hanku po 2.IVF... na dalsie IVF preplatene poistovnou uz nemam narok (vek) ale mame este mrazaciky, tak si chcem ist po ne... Len musim cakat, lebo som rodila sekciou....

mravvcek
28. jan 2010

Aha a kolko ma malicka?

katy2
28. jan 2010

bude mat 8 mesiacov... 🙂

kukulik30
28. jan 2010

Ahojte splniecka 🙂 neviem ako u vas, ale u nas strasne fuka vietor...brrrrrrrr 😝
katy , no teda, ved to zbehne ako voda a uz ides do Splnu...paradicka, tesim sa 😵
dalidka, ty si ale ranne vtaca...a aka vzorna manzelka, tak skoro vstavat a vyprevadzat muzika...to u nas moze iba snivat o tom 😀 ale MM je taky rychly rano, ze on po 10-15 min uz nieje doma, tak to sa neoplati ani vstavat 😀 zmizne jak gafor..aj sa na to zlostim, ze neranajkuje, ale potom si kupuje buchticky, ale teda vstavat ja nebudem , lebo ma predsa zdrave ruky...to je jeho lenivost a tu podporovat nebudem, aj ked ho velmi lubim 🤐 ale zase ani to odo mna nikdy neziadal, od kedy sme spolu...to je peknych 10 rokov, asi by bol dost v soku, keby som vstala s nim 😀 😀 😀 a okrem toho som rano peknych 10 minut nepouzitelna 😅, kym sa troska preberiem, takze debata po ranu som mnou nehrozi 😀 zlomit ma dokaze iba Samuel, ten na mna vplyva zazracne, to sa hned preberiem 😀
mravcek neboj, zbehne to ako voda a uz budes cakatelka na vysledok 😉

vevericka80
28. jan 2010

ahojte splniecka 🙂
dakujem pekne za informacie ohladom predoperacneho vysetrenia

zajacik...
28. jan 2010

Ahojte SPLNiecka 🙂
Kukulik tesim sa ze zacala stimulka 🙂
Vevericka ja tiez chodim na interne na Masiarsku ku Kovacovej a tiez som nikdy za nic neplatila, ani za krv ani za EKG 🙂
Katy tak ani sa nenazdas a ides po zmrzlinky 🙂
Juj to je super ze to tu tak ozilo a stimuluje sa v plnom prude, tesim sa ked budete hlasit // 😵 😵 😵 Drzim palce vsetkym!!! 🙂

pimma
28. jan 2010

ahojte. chcem sa opytat, kolko dni ste stimulovali 🙂 a kedy sa potom picha ten pregnyl a o aky cas sa ide na odber ?

katy2
28. jan 2010

pimma, stimuluje sa cca 14 dni +-.... pregnyl / choragon sa picha vecer o 21,00 a o 36 hod je odber vajicok.... 🙂 Uz sa ti to krati 😵 drzim palce....
pozdravujem vsetky 🙂

pimma
28. jan 2010

katy..dakujem m 😵 ala by som mat odber 3. alebo 4. feb. 🙂 ved to tak rychlo leti, ze nechapem 😀

pimma
28. jan 2010

dalida ... mas postu 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

dalida
28. jan 2010

Pimma, uz mas odpisane 😉

dalida
28. jan 2010

Nooo, kukulicek, mravvcek ved ja tak skoro rano stale nevstavam..., dnes to bolo vynimocne..., pretoze vonku je strasne 😝 a manzelik zasobuje obchodiky cerstvymi potravinami... a musi byt aj vonku... tak som mu spravila teply cajik s citronikom, chlebik s vajickom...

dalida
28. jan 2010

Pimma, a este si sa ma v IP pytala do kedy je tam sestricka... myslim, ze do takej 14tej.

dalida
28. jan 2010

Dievcence, kolkoze to stoji KET? Ak ma pamat neklame tak nejakych 100 E, ze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre