Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
2. feb 2010

len si davaj pozor na prudke pohyby a urcite netreba behat 😅

pimma
2. feb 2010

vevericka, ty teraz cakas na ms?
mery35... kedy zacinas stimulku?

vevericka80
2. feb 2010

pimma - ano a uz sa jej neviem dockat....uz asi 2 dni mam taky zvlastny pocit 😅 ... mam pocit, ze uz coskoro dorazi, dnes som 30.DC

pimma
2. feb 2010

vevericka.... uz je na ceste 🙂

vevericka80
2. feb 2010

ten pregnyl si mas pichnut dnes vecer? ja by som to urcite nenechala na manzela 🙂

rebeka33
2. feb 2010

Ahojte splniečka.
Marcelka- je mi lúto, že mužík taký nepraktický, ale fakt si radšej vezmi taxík. A daj mu ho preplatiť 😀 😵 .
Snáď nový doky bude dobrý, mladý niekedy vedia novinky.
Astrid ja som mala na 7 deň neg. a bola som tehotná. tak si to vôbec nevšímaj.
Pima ja som bola vždy doma okolo 12-13.00. Dobre som si pospala 😵 😵
Všetkým čakateľkám prajem nech sa vám splnia sny.
Prišla som si vás počítať,lebo ja nemám vôbec pocit ,že idem na ketko. Beriem estrofan len 2xdenne a to tiež zabúdam.

pimma
2. feb 2010

vevericka, ano, dnes 🙂 o chvilu ideme na vec 😉

silvia.v
2. feb 2010

Treba to pichnúť do svalu, tak.... 😝

pimma
2. feb 2010

zvladli sme to 🙂 pregnyl pichnuty 🙂 manzel sa zahral na sestricku 😀 dobru nocku

silvia.v
2. feb 2010

Mala si ho aj tak obliecť, bolo by to zaujímavejšie, 😀 😀 😀

lenuliatko
3. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Idem sa pochváliť, včera sme boli na morfologickom UZV, síce nerobil Dankovčík, ale Grochal, ale krásne všetko poukazoval, pomeral... A už vieme, čo čakáme... dve princezničky 😵 😵 😵 😵 Tak sa teším. Tri roky sme s drahým "pracovali" na dievčatku a dočkali sme sa hneď dvoch. Nie, žeby som chlapca nechcela, ale aspoň jedno dievčatko sme chceli. Inak, bol to krásny zážitok, už sú to malí človiečikovia, doktor často prepínal na 4D, takže skoro tretinu času som ich videla takto, krása 😵 A najdôležitejšie je, že sú zdravé, jedna slečna má 209g a druhá 188g. Fotku dám zachvíľu, vyzerajú, akoby boli spolu, ale každá má vlastné hniezdočko.
S nákupmi sme veľmi nepochodili, kočík, ktorý som si chcela okukať nemali, ale popozerala som si mnohé veci, mám predstavu o rozmeroch, tak teraz môžem smelo nakupovať cez internet, tam vždy človek nájde najlepšie ceny.
Pimma, už sa ti to blíži, ja som si pregnyl tiež pichla sama. Najprv som chcela ísť na pohotovosť, ale keď trebalo ísť, nechcelo sa mi, tak som pichla sama, v pohode. A veru, po pregnyle som už len tŕpla, aby vajká nepopraskali ale neboj, vydržia 😉
Stimulantky držte sa 😉
Marcelka, už ti je lepšie?
Dúfam, že aj Zajko s malým zajom sa majú dobre a skoro ich pustia.

katy2
3. feb 2010

Leni, GRATULUJEM k princeznickam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa s vami.... a najdolezitejsie je to, ze su zdravunke.... 😵 😵 😵 😵
drzim palce vsetkym cakatelkam, stimulantkam.....
pozdravujem vsetky splniecka 🙂

deny3
3. feb 2010

lenuliatko gratulujem k princezničkám 😵 😵
zajkovi držím palčeky, nech je všetko v poriadku, hlavne malý zajko alebo zajka, som zvedavá 🙂

Grochal je zlatý, aj mne robil v 22tt, tak kľudne všetko povysvetľoval.

lenuliatko
3. feb 2010

Ďakujem kočky, ste zlaté 🙂 Veru, hlavne nech sú zdravé. A Grochal bol fajn, bola som spokojná.

katy2
3. feb 2010

my zasa teplotujeme... uz je to vyse 38.... 😔

steva
3. feb 2010

Ahojte Splniecka.
lenuliatko gratulujem.dievcatka su krasne.mozno bude jedna z nich Jakubkova nevesta 😀 uz mu ponukam Katynu Hanicku 😵 aj pre nas bol morfologicky ultrazvuk nadherny zazitok a uz sa tesim na dalsi.
Marcelka myslime na teba ,aj na Zajka.
Katy Hanicke posielame pusinku.moja zlata,je to strasne ked su deticky chore,ja som hned v panike ked ma Jakubko len teplotu.aj teraz soplime,ale nastastie bez horucky.
Drzime vsetkym palce.

marcelka82
3. feb 2010

Ahojte posielam vírusiky ale tehu nie tie chorľavé: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Leni blahoželám k dievčatkám.

Ďakujeme vám že na nás myslíte. Celú noc mi od nádchy tiekli slzy. Od začiatku tehotenstva som už mala 5x migrénu a teraz toto. Strašne ma bolí hlava. Kým antibiotika zaberú to potrvá. Ale viem, že zaberú. Tak to iba vydržať. Teraz sa asi najviac teším každému jednému kopančeku. Aspoň viem, že je maličká v poriadku. Ale v pondelok mám zase poradňu, takže ju dám riadne skontrolovať. A zase dostanem od doktora. Ale čo už. Veď som ani po vonku nebehala. Neviem ako sa mi to podarilo chytiť.

Neviete niečo nové o zajacikovi?

silvia.v
3. feb 2010

Ahojte splniečka, želám krásne popoludnie,
Marcelka ďakujeme za tehu vírusiky. 😵 😵 😵
Lenuliatko, blahoželám ku krásnym princezničkách, nech Vám robia len radosť. 😵 😵 😵
Astrid ako sa máš dnes? Idem pozrieť na KET či je niečo nové.

kukulik30
3. feb 2010

Ahojte 🙂

lenka, jejda, hned dve baby budu 😵 😵 😵 to je novina, blahozelaaaaaaaam,to bude kupovanie, same saticky a tuniky..juj super 🙂

katy, ta co to , ze Hanicka opat chora? nejak vas trapi ta choroba, uz vyzeralo, ze je dobre a ona je spat..tak nech vam to , co najskor prejde ☹ mooooja, posielame pusinku Hanke🤐

Marcelka..no niekedy nemusis ani päty z domu vytiahnut a virus ci bacily si ta najdu, ale snad to coskoro pominie, ked uz mas ATB , malo by sa to rychlo zlepsit, hlavne vela pi, oddychuj a drzim palceky na poradnu..cakame len dobre spravy 😵 kopanceky musia byt super 😵 😵 😵

ja som dnes bola v Splne, a bolo tam mrtvo, oproti minulej navsteve 😀.. iba ja a jedna baba sla na UZV, prazdna cakaren..no super a KET budeme mat 9. 2. o 11tej 😵 ..troska som smutna, lebo v ten den bude mat Samko aj Karneval v skolke...no aspon ho mozem zrana nachystat a vyzdvihne ho na obed babka...ale chcela som ist aj pozriet ☹ no neda sa vsetko v jeden den..skoda, ze ten ket nevysiel na stredu... 😒 pytala som sa na Asistovany hatching, tak sa mame my rozhodnut...vraj je to dobre, ak maju embryjka ztvrdnuty obal, vtedy to nadrezanie pomoze, ale sestricka vravela, ze my sme mali vzdy krasne machulky, takze velky vyznam to asi mat nebude....asi si radsej tie peniazky usetrime,ak by sme museli absolvovat 3. IVF..urcite bude zas vela vajok a tym padom aj predlzena kultivacia a ta stoji tiez 100€ 😖
ako sa maju nase cakatelky an tehu vysledok?

silvia.v
3. feb 2010

Kukulik a nevieš kedy ide Hredzi na seminár či kde sa to chystá?

mimusa4
3. feb 2010

ahojte prišla som vás pozdraviť..
lenul .. gratulujem k dievčatám 😵
zajko a ty ako? čo to bude?
katy a čože ste choručké..prajeme aby čím skôr prešlo jo?

už neviem kto čo kedy, tak len nech sa každej pekne darí 😵

kukulik30
3. feb 2010

silvi, nie neviem 😒

silvia.v
3. feb 2010

Kukulik, držím palce na KETíku, nech ich tam poriadne zatistne aby sa nikde nestratili. 😀 Koľko máš mrazáčikov?

oacka
3. feb 2010

Kočky, prosím vás, čo je so zajačikom? Je v nemocke? Ak ste s ňou v kontakte,tak ju povzbuďte,že na ňu v júlovkách myslíme a držíme palce.Aj ja som si minulý týždeň poležala v starej nemocnici, možno sme tam boli obidve... Pozdravte ju! 🙂 🙂
A všetkým držím palce ku krásnym bábätkám!

kukulik30
3. feb 2010

silvi uz mam poslednych 3 snehuliacikov 😖 ...ale uz sa ne nich velmi tesim 😵 😵 😵

oacka, co vieme, tak je v nemocke, pre istotu si ju tam nechali na pozorovanie,ale verim, ze uz coskoro sa nam sama ozve z domu 😵 😵 😵

silvia.v
3. feb 2010

Ale nech si troška poležká na škodu to nebude a je aspoň pod dohľadom. Držíme palce. Mne by nevadilo ani celých 9 mesiacov preležať len aby bolo zdravé a bolo by tu, nie len ako želanie. ☹
Ja mám 10 tak ešte neviem ako dopadnú po rozmrazení.
A je to tvoje prvé KETko?

kukulik30
3. feb 2010

silvie, kdeze, ja uz som tych KETiek mala dost, pri 1. IVF som mala 3 KET a teraz pri druhom je to tiez 3. KET...Samko je z 1. IVF a 1. KET 🙂

katy2
3. feb 2010

Uz je to vyse 39.... Ja nechapem z coho.... Presne po dvoch tyzdnoch sa to vratilo 😔

steva
3. feb 2010

Katy aj my sme mali asi pred dvoma mesiacmi tri dni horucky,potom nic a presne o dva tyzdne sa to zopakovalo.boli sme v oboch pripadoch u lekarky ale vsetko bolo nastastie v poriadku.tak drzime palce a myslime na Hanicku.

kukulik30
3. feb 2010

Katy, jaj, to uz je dost ☹ ....a co zabaly, skusali ste?a preventivne Diazepam vam nekazala Dr pri takych vysokych horuckach?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre