• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
ahooooooj, no ked sme pridem su popisane tri strany a ked som tu :angry: doatanete po dupke :grinning:

piskotka, no ja som tiez pribrata :unamused: uz treti mesiac picham B12 az 1000j, papam piridoxin, acidum, a denne si picham fraxiparin0,3 -uz ma boli brusko, hormony tam pichat :confused: no neviem. Velmi rada by som sa tam s tebou stretla, ale uvidim, najskor musi prist mrcha-pocity a nafuknuteeeeeeee brucho uz su, tak nech sa spusti, asi to stihnem a stretneme sa :wink: :slight_smile:

jani vydrz, stoji to za to, co mam povedat ja? :wink: :sunglasses:
27. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som tu :dizzy_face:
27. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj melisska uznavam tiez to nemas lahke, no moja diagnoza je aj strach z ihliel ved uz 2 krat mi sestricka ani krv nezobrala co mi pred odberom az krv v zilach struhla. :grinning:
27. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska to zvladnes :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulienka neboj sa ihiel :sunglasses: co mam povedat ja ked ich musim pichat babetkam :confused:
27. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska to cili sa uz po transfere nepapa?
27. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IXI - tak to ti nezavidim. Takym malym drobcom :confounded: .
27. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj do hlavicky :astonished: ked berem krv :pensive:
27. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ihla je vacsia ako hlavicka drobcov. No mas co robit.
27. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tomu ver ale to je len zvyk
27. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani bacha nieze ti tak stuhne krv :grinning:

ixi idem pozriet ako je to s korenim po KEte :wink: hned som tu :grinning: a ja to zvladnem zvladla som uz aj horsie, ved ked budu dvojky, co by som preto neurobila :wink: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas pravdu melisska co clovek neurobi pre tych malych drobcoch co uz na nas cakaju. VYDRZIME AJ KED TANKY BUDU PADAT!
27. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babské rady ;).... Alternatívna medicína, bylinky atd.

Chilli a anopyrin.... cesta k vytuzenym // ??? :slight_smile: Po viacerých skúsenostiach u dlhodobých neúspešných snažiliek práve po tejto kombinácii sa dostavili veľmi dobré výsledky v úspešnosti. Je to kombinácia anopyrinu a chilli... CHILLI...môže sa užívať samostatne aj vtedy keď nie ste práve v procese ivf alebo ket... dobré skúsenosti máme práve s „kajanským korením“ .. je to čisté pomleté chilli v kapsulách dobrá alternatíva náhrady chilli omáčky...je to čisto prírodný produkt kúpiť si ho môžete napr. TU -Kajanske korenie dávkovanie: pred začiatkom stimulácie (IVF -KET): ...stačí 2-3 týždne pred záleží od vás...možete začať aj skôr....1-2*tabl. denne... treba jesť(zapiť vodou) celé kapsule počas jedla !! pretože budete(môžete) pociťovať pálenie v žalúdku počas stimulácie: najlepšie je 2*denne ak to Váš žalúdok zvláda;).. ak nie stačí 1*denne po et: 1*denne postačí po potrvdrení // : postupne vysadiť...napr. dať si už len každý 2-3den alebo vysadiť úplne (chilli prekrvuje maternicu) takže sa vysadí kôli prípadnému špineniu ANOPYRIN...používa sa na riedenie krvi, zabezpečuje lepší prísun živín k embriu, prišlo sa na to že priaznivo pôsobí na alergiu na partnerove spermie dávkovanie: pri IVF.... sa začína užívať až PO ODBERE oocytov !!!! ..100mg 1*denne až do 10tt tie ktoré máte problém so zrážanlivosťou krvi opatrne alebo vôbec!! pri KET....postačí preventívne 1-2 týždne pred et ….pretože účinok anopyrinu nastáva okamžite Tak dúfam kočky, že to naozaj funguje a prinesie vytúžený výsledok ;)

ixi je to tuuuuuuuuuu :wink:

mne to korenie pride asi len zajtra, lebo v piatok mi poslali mail, ze to posielaju :wink: zatial papam papricky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano janulienka :grinning: to sa mi paaaaaaaaaaaaaaci :dizzy_face:
27. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky kocky :sunglasses: :sunglasses:
27. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi to uz nebudem brat radsej jeden potrat mi stacil :frowning2:
ixiiiiiiiiiiiii, kurňa, kde si :grinning:

jani dakujeme, budeme si davt pozor :wink:
autor
sak tu co ma nevidis :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chcem zajtra zaspat a zobudit sa az ked mi bude hovorit sestricka ste tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixxxxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je co :unamused: dnes len pozitivne ved si ides zajtra po bambulky :dizzy_face:
27. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zac to len tak informativne
autor
ja som az bars pozitivna :grinning: :grinning: :grinning: keby mi dal 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ixiiiiiiii, ved vies, ze musime nieco dovtedy este v&drzat :wink: a co by sme tu robili bez teba 14 dni? :grinning:
27. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja neviem :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som za tri :wink: ale uz to nehovorim, pred KETom som mu to povedala a zo 7 ostali len dve
27. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale co budem robit ja?
autor
ja som mu nehovorila nic necham to nanom :sunglasses:
autor
dufam ze budu aspon 2
ixi - ja som tiez velmi pozitivne naladena az to asi nie je normalne. Uz sa vidim s bruskom a skoro aj pri vybere mena. No na druhej strane si hovorim ze "musim prestat lebo bude sklamanie" Ja nie som optimista no teraz sa snazim byt
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok