Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
27. apr 2009

ahooooooj, no ked sme pridem su popisane tri strany a ked som tu 😠 doatanete po dupke 😀

piskotka, no ja som tiez pribrata 😒 uz treti mesiac picham B12 az 1000j, papam piridoxin, acidum, a denne si picham fraxiparin0,3 -uz ma boli brusko, hormony tam pichat 😕 no neviem. Velmi rada by som sa tam s tebou stretla, ale uvidim, najskor musi prist mrcha-pocity a nafuknuteeeeeeee brucho uz su, tak nech sa spusti, asi to stihnem a stretneme sa 😉 🙂

jani vydrz, stoji to za to, co mam povedat ja? 😉 😎

ixi
autor
27. apr 2009

uz som tu 😵

jaanulienka
27. apr 2009

Ahoj melisska uznavam tiez to nemas lahke, no moja diagnoza je aj strach z ihliel ved uz 2 krat mi sestricka ani krv nezobrala co mi pred odberom az krv v zilach struhla. 😀

ixi
autor
27. apr 2009

melisska to zvladnes 😀 😀 😀

ixi
autor
27. apr 2009

janulienka neboj sa ihiel 😎 co mam povedat ja ked ich musim pichat babetkam 😕

ixi
autor
27. apr 2009

melisska to cili sa uz po transfere nepapa?

jaanulienka
27. apr 2009

IXI - tak to ti nezavidim. Takym malym drobcom 😖 .

ixi
autor
27. apr 2009

a aj do hlavicky 😲 ked berem krv 😔

jaanulienka
27. apr 2009

ved ihla je vacsia ako hlavicka drobcov. No mas co robit.

ixi
autor
27. apr 2009

tak tomu ver ale to je len zvyk

melisska
27. apr 2009

jani bacha nieze ti tak stuhne krv 😀

ixi idem pozriet ako je to s korenim po KEte 😉 hned som tu 😀 a ja to zvladnem zvladla som uz aj horsie, ved ked budu dvojky, co by som preto neurobila 😉 😵

jaanulienka
27. apr 2009

Mas pravdu melisska co clovek neurobi pre tych malych drobcoch co uz na nas cakaju. VYDRZIME AJ KED TANKY BUDU PADAT!

melisska
27. apr 2009

Babské rady ;).... Alternatívna medicína, bylinky atd.

Chilli a anopyrin.... cesta k vytuzenym // ??? 🙂 Po viacerých skúsenostiach u dlhodobých neúspešných snažiliek práve po tejto kombinácii sa dostavili veľmi dobré výsledky v úspešnosti. Je to kombinácia anopyrinu a chilli... CHILLI...môže sa užívať samostatne aj vtedy keď nie ste práve v procese ivf alebo ket... dobré skúsenosti máme práve s „kajanským korením“ .. je to čisté pomleté chilli v kapsulách dobrá alternatíva náhrady chilli omáčky...je to čisto prírodný produkt kúpiť si ho môžete napr. TU -Kajanske korenie dávkovanie: pred začiatkom stimulácie (IVF -KET): ...stačí 2-3 týždne pred záleží od vás...možete začať aj skôr....1-2*tabl. denne... treba jesť(zapiť vodou) celé kapsule počas jedla !! pretože budete(môžete) pociťovať pálenie v žalúdku počas stimulácie: najlepšie je 2*denne ak to Váš žalúdok zvláda;).. ak nie stačí 1*denne po et: 1*denne postačí po potrvdrení // : postupne vysadiť...napr. dať si už len každý 2-3den alebo vysadiť úplne (chilli prekrvuje maternicu) takže sa vysadí kôli prípadnému špineniu ANOPYRIN...používa sa na riedenie krvi, zabezpečuje lepší prísun živín k embriu, prišlo sa na to že priaznivo pôsobí na alergiu na partnerove spermie dávkovanie: pri IVF.... sa začína užívať až PO ODBERE oocytov !!!! ..100mg 1*denne až do 10tt tie ktoré máte problém so zrážanlivosťou krvi opatrne alebo vôbec!! pri KET....postačí preventívne 1-2 týždne pred et ….pretože účinok anopyrinu nastáva okamžite Tak dúfam kočky, že to naozaj funguje a prinesie vytúžený výsledok ;)

ixi je to tuuuuuuuuuu 😉

mne to korenie pride asi len zajtra, lebo v piatok mi poslali mail, ze to posielaju 😉 zatial papam papricky 😝

melisska
27. apr 2009

Ano janulienka 😀 to sa mi paaaaaaaaaaaaaaci 😵

ixi
autor
27. apr 2009

diky kocky 😎 😎

ixi
autor
27. apr 2009

asi to uz nebudem brat radsej jeden potrat mi stacil ☹

melisska
27. apr 2009

ixiiiiiiiiiiiii, kurňa, kde si 😀

jani dakujeme, budeme si davt pozor 😉

ixi
autor
27. apr 2009

sak tu co ma nevidis 😀 😀 😀

ixi
autor
27. apr 2009

ja chcem zajtra zaspat a zobudit sa az ked mi bude hovorit sestricka ste tehotna 😵 😵 😵

melisska
27. apr 2009

ixxxxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je co 😒 dnes len pozitivne ved si ides zajtra po bambulky 😵

jaanulienka
27. apr 2009

nie je zac to len tak informativne

ixi
autor
27. apr 2009

ja som az bars pozitivna 😀 😀 😀 keby mi dal 3 😵 😵 😵

melisska
27. apr 2009

no ixiiiiiiii, ved vies, ze musime nieco dovtedy este v&drzat 😉 a co by sme tu robili bez teba 14 dni? 😀

ixi
autor
27. apr 2009

no ja neviem 😀 😀 😀

melisska
27. apr 2009

no aj ja som za tri 😉 ale uz to nehovorim, pred KETom som mu to povedala a zo 7 ostali len dve

ixi
autor
27. apr 2009

ale co budem robit ja?

ixi
autor
27. apr 2009

ja som mu nehovorila nic necham to nanom 😎

ixi
autor
27. apr 2009

dufam ze budu aspon 2

jaanulienka
27. apr 2009

ixi - ja som tiez velmi pozitivne naladena az to asi nie je normalne. Uz sa vidim s bruskom a skoro aj pri vybere mena. No na druhej strane si hovorim ze "musim prestat lebo bude sklamanie" Ja nie som optimista no teraz sa snazim byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre