Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

matulka7
20. júl 2010

ahoj pimma, ja som musela súrne do BA - manžela hospitalizovali,.... seklo ho v krížoch, nemôže chodiť, tak som pri nom,... stále cítim miernu bolesť v podbrušku,... dnes ked ma videl po dlhšej dobe vyhlásil, že som nejaká zmenená, no dúfam, že si nenamýšľame, veľmi, veľmi by som chcela aby to dopadlo ok a bola tehu, no pri tých mojich okolnostiach - veru neviem,.... neviem či je to od hormónov a liekov, ale ja som dosť nabrala na prsiach a na brušku,..... sa cítim ako joggi 🙂 🙂 🙂 , musíme myslieť pozitívne,.... rozhodla som sa že nebudem testovať, ani nemám kedy - nechám to na osud,... ty budeš? držkaj sa mi a opatruj, papa 🙂 🙂 🙂

xeroma
23. júl 2010

Ahojte, nejako to tu viazne ☹
Pimma, matulka, no ako sa cítite? Ja som dnes 2. den ketu.......Pimma, nejdeš ešte testovat? Nám už tiež rozmrazili všetky a vložili dve, takže je to posledný pokus.

pimma
23. júl 2010

@matulka7 to ma mrzi, ze je manzel v nemocnici,ale tie priznaky nieco napovedaju 🙂 ja testovat urcite budem. uz som aj mala take nutkanie,ale som to prekonala 🙂 dnes som 8.den po ket, naskor budem testovat v nedelu. kedy ides na krv? vela stastia 😵

@xeroma blahozelam k mrazacikom - snehuliacikom 🙂 kolko ste ich mali,ze ostali 2? mne je tiez cudne ze 3 som chcela a presne tolko ostalo zo 6. posledných par dni ma sem tam trosku boli podbrusko, inak nic. cakam a dufam 😎 drz sa a oddychuj

xeroma
23. júl 2010

Pimma, tiež nám ostalo 6, 4 "údajne" neprežili....... Je mi to fakt čudné. Moje kamošky tieš mali 12-15 zmrazených embryí a žiadna nikdy nemala 3. Ket, maximálne dva. Aj to stále vkladali po dve...... Možno keby sme si boli pýtali 3 /tak ako ty/, tak by zázrakom prežili tri...... Možno to fakt nie je ovplyvniteľné, ja už vôbec neviem.....Tak som sa ho chcela opýtať, koľkobunkové mi vkladajú, ale vôbec som nenabrala odvahu pri pohľade na neho......Vôbec nemám z toho dobrý pocit, každopádne je to posledný pokus a odchádzam......

pimma
23. júl 2010

@xeroma ako sa citis ty? mas nejake priznaky? 😎

xeroma
23. júl 2010

Dnes je vlastne len druhý deň, keď nerátam deň vkladu, ale cítim sa inak ako po prvom kete. Pri prvom okrem podbruška som necítila nič. A teraz aj podbruško, aj kríže a aj prsia. Tak neviem, ale viaceré baby tu písali, že sa tiež citili po každom raze inak. Je to ešte krátko na nejaké hodnotenie, ale už sa teším na tvoj // testík. Ty budeš naša motivácia 😵

vevericka80
23. júl 2010

ahojte zienky 🙂 ...ako sa mate?...my sme dnes rano dosli z Chorvatska a hned som zasla aj do SPLNu, takze zacinam KET..... drzim vam palce...dufam, ze sa budete mat dobre spravy 😵

mirka7582
23. júl 2010

ahojte 😀 tak auz vyber mam za sebou mam 4vajicka 😀 chcem sa opytat je to vela ci malo ??? V podelok idem na vkladanie 🙂 vevericka80 tak vitaj doma

vevericka80
23. júl 2010

@mirka7582 nie je to vela, ale mozno su kvalitne, treba tomu verit 😉

mirka7582
24. júl 2010

@vevericka80 dufam ze sa uz delia a ze u dvojbunkove 😀 moje 4statocne bobulky 🙂 nevim ale keby sa neoplodnili tak si myslim ze by doktor nepovedal ze mame prist na vkladanie v pondelok nie???

xeroma
24. júl 2010

Ahoj, mirka, doktor nám až v deň vkladu povedal, koľko sa oplodnilo a koľko sa vkladá a dáva zamraziť. Predpokladám, že doktor Ti povedal po výbere, že kedy máte prísť na vklad. Podľa mňa to nemohol ešte vedieť. Držím Ti palce, a aj keď sú len 4, budú kvalitné, neboj sa. Ja som mala 21,oplodnilo sa 15 a nepomohlo. Teda ešte neviem. Som 3. deň po ket, takže čakám. Ale tie dva predchádzajúce pokusy nevyšli.

pimma
24. júl 2010

@xeroma aj ja sa citim inak,ako pri prvych vkladoch, vtedy som myslim nic take necitila. este musim vydrzat do testu, ale bojim sa 😨 hlavne myslime pozitivne,to je najdolezitejsie a budeme tehu .. 😉

@vevericka80 vitaj spat 🙂 dobre si si to nacasovala, prisla si oddychnuta a rovno na ketik 🙂 urcite to vyjde 😵 ako bolo v chorvatsku?

@mirka7582 dlho si sa neozvala a zrazu sup a 4 vajka su na svete 😉 urcite budu kvalitne 😵 pondelok silno drzim palce,nech sa bambulky pekne zabyvaju. kolko si chces dat vlozit?

pimma
24. júl 2010

@matulka7 nedockavo cakame na pozitivnu spravicku 😵 myslim na teba a drzim vsetky prstiky 😵 😵 😵

mirka7582
24. júl 2010

@pimma vies necela som zbytocne pisat ked som si iba pichala hormony celkom dobre som to znasala 🙂 moje bobulky dufam ze su krasne silne 🙂dame si dve v lozit ak sa bude dat ak vydrzia 🙂dr povedal ze v pondelok pojdem na vkladanie vobec neviem kolko sa ujalo ani pravdu povediac ma to nenapadlo sa opytat okolotoho viac ☹ tak som na nervy stoho ze nic neviem 🙂ale myslim si keby sa neoplodnili tak doki povie ??

katy2
24. júl 2010

@pimma @xeroma drzim palce 🤐 😵

@mirka7582 v den odberu sa este nic nevie... nemohol ti dr. nic viac povedat, ako ti povedal. Teraz je dolezite, ako sa ich podarilo oplodnit a ako sa budu delit.... Ak boli 4 vajicka a nahodou sa budu pekne delit tri, tak ti aj vsetky vlozi... predpokladam, ze jedno mrazit nebude... ak zostanu pekne kvalitne vsetky styri, dve vlozi a dve zamrazi.... nech je akokolvek, drzim palce, aby to dobre dopadlo. nie je podstatne mat koec vajicok... staci aj malo ale kvalitnych..... drzim palce 😵

katy2
24. júl 2010

@vevericka80 zabudla som na teba, drzim palce na KETik.... 😵

mirka7582
24. júl 2010

@katy2 dakujem pekne dufam lebo som stoho na nervy ☹ uvidi sa v pondelok mam prist na 10 😅

katy2
24. júl 2010

@mirka7582 hlavne pokoj.... neboj, vsetko dobre dopadne.... nestresuj dopredu.... v pondelok uz v takom case budes mat bublinky v brusku..... 😉

vevericka80
24. júl 2010

@pimma ja som sa v chorvatsku len modlila, aby ms nedosla skor ako minuly mesiac...a vyslo to na stastie....inac na Hvare bolo nadherne, ciste more, nadherny vyhlad z apartmanu, pocasie sme mali vynikajuce...len ta cesta bola umorna
@katy2 vdaka 🙂
@mirka7582 len nestresuj, urcite to dobre dopadne
inac ja som mala pri kazdom vklade ine pocity...na to sa neda spolahnut

mirka7582
24. júl 2010

dakujem babenky 😀 poplakala som si a uz je dobre a moje bobulky na mna cakaju 😀

vevericka80
24. júl 2010

@mirka7582 a to uz preco si plakala?...treba mysliet pozitivne 😉

mirka7582
24. júl 2010

😀 to te nervy asi napetie hormony atd... 🙂 ale uz je ok 😀

xeroma
25. júl 2010

Peknú upršanú nedeľu prajem 🙂
Pimma, ty si dnes neplánovala testovať???

vevericka80
25. júl 2010

pimma, xeroma, matulka7 ako sa mate?....@pimma netestovala si?
@mirka7582 to je normalne, tie hormony urobia svoje...zajtra budem na teba mysliet 😉

pimma
25. júl 2010

ahojte .. bohuzial, test bol dnes rano negativny, ani naznak ducha 😠

vevericka80
25. júl 2010

@pimma a ktory den po KET si dnes?

mirka7582
25. júl 2010

dakujem vam dievcata 😀

pimma
25. júl 2010

@vevericka80 dnes som 10. den po ket. este vcera som mala dost silne bolesti ako na mrchu a dnes takmer nic. este mozno skusim testovat stredu 13.den a stvrtok idem na krv pre istotu. ale myslim,ze vo velkej vacsine pripadov na 10.den ukaze nieco,hoci som mala iba test s citlivostou 20 😒

mirka7582
25. júl 2010

@pimma drzim palceky myslim ,ze si uz tehu 😀

pimma
25. júl 2010

@mirka7582 bodaj by si mala pravdu.. to len ten hnusny test sa myli 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre