Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirka7582
29. júl 2010

@matulka7 oki aj je normalne ze ma prestalo boliet brusko 😒

vevericka80
29. júl 2010

@mirka7582 ten biely vytok je podla mna tiez od toho utrogestanu a to ze ta prestalo boliet brusko nic nemusi znamenat....kazdy ma ine priznaky alebo nema ziadne priznaky...ja som sa pri kazdom vklade citila inac

matulka7
29. júl 2010

@mirka7582 presne tak ,....vevericka mápravdu,... ja som zo začiatku cítila nejaké bolesti, potom nič,.... a teraz opäť,.. okrem toho sa k tomu pridali aj kríže - bolesti astrašná únava ,... ale je to pravda po každom vklade je to iné,... jedno viem určite, netreba na to myslieť,.... treba sa zamestnať nejakou prácou,.... prvé dva vklady som bola doma a ležala - ani som poriadne nechodila,... teraz som robila opak,.... asi tá maternica potrebuje prekrvenie,...... a to mi hovorila sestrička od začiatku,... že netreba ležať,..... 🙂 🙂 🙂

mirka7582
29. júl 2010

dakujem vam za rady 😀

katy2
29. júl 2010

@deni809 ja som bola pred dvoma rokmi na tom podobne a dohodla som sa s hredzakom, ze mi dal papier pre mojho gyn, ktory mi koncom augusta medzi 18-22 dnom urobil usg a jeho sestricka mi pichla decapeptyl... potom, ked mi prisla ms som spokojne mohla zacat zaciatkom septembra stimulku a mame hanicku 😉 skus sa porozpravat, ci sa to neda... alebo pockas mesiac, co je vlastne nic pri tom vsetkom cakani... to len ja som prehovorila hredz., co mal so mnou robit 😀 - to je ale znak, ze ma pre nas pochopenie, aj ked na to nevyzera....

mirka7582
29. júl 2010

@katy2 herzdak je zlaty aj ja chodim do splnu 🙂 aj ked malo ukecany

pimma
30. júl 2010

ahojte 🙂 @xeroma
@matulka7 to su uzasne spravy 😵 velmi drzim palce a tesim sa s vami 🙂 konecne to v nasej temicke zacina byt pozitivne
ja som si uz bola pre novu ziadost, takze mozno budeme s deni stimulkovat zhruba spolocne 😵 teraz sa chcem trochu od vsetkeho odreagovat a uzivat si leta, dnes padam k vode na 2 dni 😅
mirka , vevericka.. myslim na vas 🙂
dalida.. ahoj, rada ta vidim 🙂
katy.. ako sa mate s hanickou?

vevericka80
30. júl 2010

ahojte ja som dnes bola v splne...KET bude o tyzden
@pimma prajem ti prijemny oddych 😵

mirka7582
30. júl 2010

@vevericka80 super a od kedy maju dovolenku 😀

vevericka80
30. júl 2010

@mirka7582 dovolenku maju posledne dva augustove a prvy septembrovy tyzden

mirka7582
30. júl 2010

aha super stihnem ist na krv 😀

vevericka80
30. júl 2010

@mirka7582 kedy ides na krv a chystas sa aj testovat?

mirka7582
31. júl 2010

@vevericka80 9.8. 😀uz sa nevim dockat testikovat idem v pondelok som zvedava ci bude nejaky duch 😀

vevericka80
31. júl 2010

mirka7582 drzim ti palce...potom daj vediet 😉 aj ja som sa vzdy tesila ale mala som aj malu dusicku, ci sa nesklamem

katy2
31. júl 2010

cakatelkam na potvrdenie tehu drzim palce..... zacina to tu byt napinave 😵 😵 😵

mirka7582
1. aug 2010

@katy2 dakujeme 😀

matulka7
1. aug 2010

@katy2 chcela by som sa ťa maminky zo SPLNU opýtať, ako prebieha prvý UTZ u Hredzáka?je niečo potrebné doniesť?Platí sa? ďakujem pekne za odpoveď

Mirka7582 - džím zajtra prstíky,......

Ostatné pozdravujem,.... papa

mirka7582
1. aug 2010

@matulka7 nie neplati sa ,iba si dones primak 😀 dakujem za pozbudenie 🙂

katy2
1. aug 2010

@matulka7 tak ako pisala @mirka7582 netreba nic, len ako na bezny uzv... prebieha rovnako a hradi ho poistovna.... Dr. ti povie, kolko babetiek je, aky je to tyzden a ci su v maternici. Normalne je potom aj druhy uzv, na srdiecko, cca v 8tt, ale vtedy maju dovolenku, tak ta asi posle k tvojmu gyn.... Da ti aj papiere pre gyn. Drzim palce a tesim sa s tebou...

mirka7582
2. aug 2010

Babenky test bol negativny dnes je tyzden po et 😢

katy2
2. aug 2010

@mirka7582 dnes si 8. den od KET? to sete nemusi nic znamenat. Skus o dva dni.... Drzim palce nadalej... hlavne nestresuj dopredu..... drz sa... 😉

mirka7582
2. aug 2010

@katy2 dakujem ved skusim 😉

vevericka80
2. aug 2010

@mirka7582 to je este skoro na test....este nemsi nic ukazat 😉

pimma
2. aug 2010

ahojte 🙂
@mirka7582 este to nevzdavaj, drzim palce 🙂
@xeroma ako sa mas? 🙂

mirka7582
2. aug 2010

dakujem o tri dni opakujem 😀

matulka7
3. aug 2010

Ahojte dievčatá,.., prajem vám pekný dníček,.... a chcela by som sa opýtať- Katy 2 alebo ktorá viete,....,... môžem aj naďalej brať anopyrín? Doteraz som brala 50 mg denne ešte pred stimuláciou na KET a beriem aj naďalej, .... nemôžem nejako ublížiť bábätku? ďakujem pekne za odpovede,..... papa

katy2
3. aug 2010

@xeroma ako pokracujes? myslim na teba .... kedy ides na krv?

katy2
3. aug 2010

@matulka7 neporadim ti, neviem, ja som anopyrin nebrala 😖

xeroma
4. aug 2010

Ahojte dievčatá,
dnes som bola na krv, hlasim 14 DPO hcg 740 🙂 Držkajte sa všetky!!!

melisska
4. aug 2010

xeroma🙂)) 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre