• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
16. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som tu z nudy len tak nakukla, a čo nevidím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katy2 , nemala som ani tušenia, že si po stimulke a taký výsledok :dizzy_face: Držím všetky palce, čo mám, tak stráááášne ti to prajem, a keby boli dvojky,... Si super človiečik, verím, že vám to ešte raz vyjde. Kedy ideš na krv?

@tina1 Vyzerá to sľubne, nech palička silnie :dizzy_face:
@dalida no, ty si si užila, fakt hrozné, už nech sa konečne zadarí, po tom všetkom, čo si si už preskákala. Držím palce.
Nemám čas ísť veľmi dozadu, držte sa baby a plňte si sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuliatko dakujem, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na krv v pondelok :wink:
18. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 bože dopredu potichučky gratulujem, neviem či si ma ešte pamataš tiež som kedysi chodila do splnu
18. feb 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatko jasne, ze sa pamatam :slight_smile: gratulujem k tehu a k dievcatku :dizzy_face: uz si za polovicou :slight_smile:
a dakujem :slight_smile:
18. feb 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
nevedeli by ste mi poradit, kde v KE alebo PO robia geneticke vysetrenia. Potrebujem to kvoli opakovanym potratom... pls
18. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehu1ka v PO to robia v nemocnici v geriatrickom pavilone, myslim ze to je prve alebo druhe poschodie, ked sa dobre pamatam...ale treba sa dopredu objednat :slight_smile:
18. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehu1ka v KE na poliklinike pri novej nemocnici v suterene, na informaciach ta naviguju.... :slight_smile:
18. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 to su uz ozaj krasne kolajnicky :slight_smile:
@lenuliatko dakujem. Verim, ze uz to najhorsie je za mnou a... krasne predomnou :slight_smile:
18. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida dakujem za podporu :slight_smile: myslim na teba a drzim palce :slight_smile:
19. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zajtra idem na krvicku, som strasne zvedava :slight_smile:
20. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 vau, som zvedava na zajtrajsie HCG :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
Dievcata, mam gonal... cele jedno balenie + z druheho je minuta jedna davka. Vsetko sa mi zvysilo po poslednej stimulke. Chcela som si to nechat pre seba, ze co ak nahodou... lenze expiracia konci 30.4. Tak keby nahodou nejaka splnacka mala zaujem ozvite sa mi. :wink:
20. feb 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida to som aj ja zvedava... take silne // som v zivote nemala... uz su rovnako silne obidve....
a kedy chces ist na to?
20. feb 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 jeej, to uz mas aj v pase. :wink: Mam velku radost, moja. :slight_smile: Sedim pri PC s usmevom na tvari... tfuj..., tfuj..., tfuj... a pockam si aj na tehu virusiky, uz tu daaaaavno neboli. :slight_smile:
20. feb 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 no stale cakam, kedy dorazi ms. Vzdy chodila kedy sa jej chcelo, ale do konca tyzdna by som isla za svojim lekarom, nech ma prezrie a pichne.... a kedy to presne vyjde... no, dufam, ze co najskor. Citim sa uz fajn
20. feb 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida do pasu som si to dala :slight_smile: myslim, ze nemam co stratit... Je to jasne podla testov, uz som si aj lieky dala predpisat na dalsie dni, zajtra len dobehnem, pustim zilou, vezmem recepty a idem :slight_smile:
a tehu virusiky pridam neskor, s tymi radsej pockam.... :wink:
20. feb 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida tak to ti strasne drzim palce :slight_smile:
ak to u nas teraz vyjde dvojnasobne, tak to bude 100% na uspesnost - 2 embryjka, dve deticky....
20. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 chcela by som uz konecne nastupit aj ja na tehu vlak... s Lenuliatkom, Zajakom a ani s Kukulikom mi to nevyslo..., dufam, ze sa pridam aspon k tebe. Drz mi pre sebe miestocko, prosim :slight_smile:
20. feb 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida jasne, kludne sa pridaj, budem len rada.... Ani nevies, ako strasne ti to prajem.... Velmi, velmi :slight_smile:
20. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 dakujem. :slight_smile: Ja mam tiez radost z kazdej tehulky, najma ak je zo Splnu :wink:
20. feb 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy čakáme:slight_smile:))) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj dalidka:slight_smile:
21. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2
ahoj katy.Gratulujem dala si na dalši boj....držim palčeky cmuk a dvojičky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 som zvedava na to cisielko :dizzy_face:
21. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1030 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koncom buduceho tyzdna idem na uzv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 wau...to vyzera aj na viac ako na dvojky :sweat_smile: :grinning: sice, ja som mala na 11 . den 307..tak moze byt blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face:
21. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 dakujeeem :slight_smile: pri hanke bolo 500 ale o den kratsia kultivacia....
21. feb 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechame sa prekvapit, mozno aj jedno , ale sa rychlo zahryzlo a mozno naraz dve :grinning:
21. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 krasne cisielko,gratulujem,velmi velmi sa s vami tesim.
@kukulik a vy sa ako mate?krasne ti pribudaju tyzdne.Samko sa tesi na surodenca?
21. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steva dobre sa mame, tusim si konecne zacinam to tehulkovanie uzivat po tych stresoch ...
a samko sa velmi tesi na braceka...tak sufam, ze mu to ostane aj potom :grinning:
21. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam kukulik,ja som sa po tom vsetkom bala az do konca.len si to uzivaj,trva to tak kratko.
21. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok