• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@dalida odovzdam:slight_smile:))) :grinning:
4. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 maš pravdu:slight_smile:)) tesim sa na krasnu spravicku:slight_smile:))
4. mar 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy dakujem :slight_smile: som zvedava na pondelkovy ultrazvuk :dizzy_face: kolko bambuliek sa ukaze :wink:
4. mar 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimma @melisska dufam, ze to bude dobra sprava... cim viac sa to blizi, tym vacsia neistota sa ma zmocnuje....
4. mar 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 jesné že to bude dobrá správa :wink:
5. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 jasne,ze to bude dobra sprava a ja sa jej uz neviem dockat.urcite uz aj srdiecka budu,ja som uz mala v siedmom tyzdni. :wink:
6. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 držim palčeky aby bolo všetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 no kde si? :slight_smile:
7. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 prid už nevieme sa ta dočkať...dones dobre spravy :wink:
7. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
zabludila som do vasej temy. svoje 1 IVF som tiez absolvovala v KE u doktora Hermana. Teraz chodim do Brna, pretoze sme sa stahovali. Drzim vam vsetkym palce aby ste boli coskoro tehotne
@katy2 ahoj aj ja som velmi zvedava ako dopadnes a kolko bubliniek sa uchytilo. ja som na tom velmi podobne ako ty iba o tyzden pozadu. ET som mala 13.2, tiez mi vkladali 2 embyjka a hcg na 12 den bolo 935,8.
ja mam sono az na buduci tyzden
drzim palce :slight_smile:
7. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 kde si.... :wink:
7. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Takze cakame jedneho chrustika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Srdiecko mu bije ako zvon..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 nádhera, držte sa s drobčekom, teším sa s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tinna, gratulujem :dizzy_face:
7. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 gratulujeme a tešime sa stebou :grinning:
7. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 až mi vyhrkli slzy, veľmi, veľmi držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: inak, aj ja som mala podobný termín, 23.10., len Kubko sa trošku poponáhľal :dizzy_face:
7. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 velmi velmi sa s vami tesime.prajeme krasne tehulkovanie :dizzy_face: a gratulujeme.
7. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuliatko @cmuk05 @deny3 @steva dakujem vam :slight_smile: strasne sa tesime...... myslim, ze tentokrat sme uz v SPLNe nadobro skoncili :sunglasses: S Hredzim sme sa lucili s tym, ze sa uz len prideme ukazat :dizzy_face: Bol strasne zlaty... nejak nas tie 3 IVFka zblizili :wink:
7. mar 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 jeeeeeeeeeej blahozelam k srdiečku:slight_smile:)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 moja zlata, blahozelám :slight_smile:
7. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 blahozelaaaam :dizzy_face: tesim sa s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 blahoželáme :slight_smile: je to super a držíme ti palčeky :slight_smile: ja mám stále problém už mi mešká M, od injekcie čakám 14 dní a nič. ..dnes mi povedali v SPlne, že ak to stredy nedôjde mám prísť na krv. kočky neviete mi poradiť o čo by mohlo ísť? :unamused:
7. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 blahoželám k bublinke :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 GRATULUJEEEEM...nadherna sprava
8. mar 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska @dalida @pimma @dorotka66 @mysiatko @zuzana.dry dakujem vam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zuzana.dry tebe sa to uz krati, uz si za polkou :wink: takze druhy chlapcek :slight_smile: som zvedava, ako dopadneme my, ci babinec alebo parik :grinning: :sunglasses:
@dorotka66 drzim palce, nech uz ms dojde a nech je vsetko ako ma byt...
8. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 Ano Katy, nejak to bezi...vnimam to rychlejsie ako pri prvom...drzim palceky, aby vsetko vyslo podla predstav :wink:
8. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 Az teraz som si vsimla Kukulik, ze tiez cakas chlapceka....tak sme na tom podobne :wink: ...drzim palceky... :wink:
9. mar 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, už dlhší čas vás tu sledujem :grinning: :grinning: ale konečne som nabrala odvahu napísať, chystám na doporučenie gyn. do Splnu, ale akosi nemám odvahu.... ...hlavne ma zaujímajú ceny, či sa za vyšetrenia, lieky a IUI atd.. platí..chodila som ku p.dr.Toprorcerovej do starej nemocnice, tam to bolo všetko zadarmo...a tomu sa to aj podobalo, :wink: doteraz vlastne ani neviem čo mi je :unamused: plno otázok-žiadna odpoved, ale kedže toto je sukromné tak neviem, a ako to tam vlastne prebieha...díky vopred za podporu...bojím bojím ...
9. mar 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 ďakujem, dnes mrcha došla :slight_smile: a dúfam, že to buďe všetko ok :wink: a pokračujeme...
9. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nubab1 vitaj :slight_smile: dr. vela nenarozprava, ale co sa spytas, odpovie.... mozes sa pytat tu, my ti odpovieme, co budeme vediet... a vieme uz toho veru dost :sunglasses:
ked chces ist do splnu, najlespie je ist okolo 3.dna cyklu, teda ms... Dr. ti urobi vysetrenia na hormonalny profil - krv a uzv - 3x pocas cyklu a manzelovi spg. na konci mesiaca ti povie vysledky a co navrhuje dalej.... Ty si co absolvovala na Rastislavke? Tam je to ale uplne o nicom.... V SPLNe sa sice plati, ale maju vysledky... Plati sa za lieky, teda doplaca, plati sa za IVF, IUI, ICSI, mrazenie a KET.... Hradeny cyklus IVF poistovnou (lieky + samotny zakrok - cca 1000 EUR) Lieky su dost drahe.....

@dorotka66 tesim sa a drzim palce... teraz to uz pojde veeeelmi rychlo :dizzy_face: a ake mas injekcie?
9. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 dali mi gonal, už som sa tu pýtala či si ich niekto pichal, ale nik sa neohlásil.-) dnes som zašla na krv a nakoniec z toho bol aj ultrazvuk (som nečakala) a ten mi asi pomohol :slight_smile: ani domov sme nedošli...sa teším, že došla, elbo to vyzeralo tak, že začnem aj bez mrchy a to ma veľmi netešilo. radšej nech to ide podľa klasického" scenára :grinning:
9. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok