• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@timmka a inak ako vies ze tolko vajicok? Lebo mne nepovedal len povedal sestricke ze lave ovarium 5 a prave 6 tak som si z toho vypocitala ze ich je 11 dokopy :grinning: :grinning: :grinning: Mozebyt? Co si myslite dievcata? :sweat_smile:
4. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, otazocka a naco je pregnyl? Lebo ja picham gonal a teraz uz pomaly koncim a pozeram ze mam este 2 balenia pregnylu.... To je ten prasok co sa rozpusta o ktorom ste debatovali?
5. nov 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 pregnyl sa picha 72 hod. pred odberom vajicok - je to na uplne dozretie vajicok pred odberom... Je to presne nacasovane, picha sa to vecer o 21,00....
Dr. ti presne povie, kedy to mas dat pichnut... Ja som si ho pichla sama do bruska :wink:
5. nov 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 dakuujeem za info :wink: Sama pichnut? hmmm to asi nie... gonal mi picha manzel ale to je pero to je ok, ale normalnu inj. a k tomu do brucha fuuuujjj... ale clovek ked musi tak si zvykne na vsetko :slight_smile:
5. nov 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 no ja si myslim, ze asi mas 11,mne tiez nepovedal, len hovoril sestricke, ze nabeh na hyper..... a ze 10, tak teraz neviem, ci v jednom 10 alebo v oboch??? ale to je jedno, hlavne ze su a ze bude dobre, tak ideme priblizne spolu na vyber, ja mam ist asi v stredu, tak povedal a vklad mi nehovoril, ale myslim si, ze do dvoch dni
5. nov 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 a ty si pichas len gonal??? nic viac, lebo ja si picham aj cetritide, ale od vcera...no je na zastavene ovul. aby mi asi nepopraskali same, aspon si myslim....
5. nov 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka ty asi chodis ku hermanovi do gyncare, nie?
5. nov 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, dufam ze nevadi, ze vstupujem vam do debaty, tu je vela bab a na stranke gyncare chodia strasne malo bab, vy tu pisete skusenosti :wink:
5. nov 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka jasne ze nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len podla liekov usudzujem... drzim palce :slight_smile:
5. nov 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 hej? to sa da zistit podla lieku? kazde centrum dava ine lieky? to som nevedela, tak to som sa prezradila :grinning: , dakujem aj tebe :wink: , uvidime, dufam ze sa podari
5. nov 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka u nas sa pichaju len jedny injekcie, nic ine sa nepridava.... len lieky... ale kazdy dr. ma svoj system stimulacie, hlavne, ze na konci je uspech :wink: :dizzy_face:
5. nov 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 ahoj, chcem sa ta opytat, ked si zacala pichat menopur, trosku si nespinila? lebo vcera trosku ked som bola na wc, tak krv a dnes uz len kvapocka, trosku ma to zmiatlo a nejka este sa chcem opytat, 4 tabletky menopur riedis v jednej vodicke? lebo sestricka dnes na pohotovosti mi chcela dat jeden menopur v troch roztokoch, tak ma to trosku mätie....uff
5. nov 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell sestricka v splne ti nenapisala na papier davkovanie a miesanie menopuru? ake davky pichas? a kolko ma jedna ampulka? to sa da pekne vyratat... ja som tiez pichala menopur
5. nov 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 ja tam mam napisane 3 ampule subkutanne
5. nov 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 picham 3 davku, dnes 2 den, 9. kontrola
5. nov 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell tak potom je to jasne... miesaju sa 3 ampulky menopuru s rozpustadlom... rozpustadlo staci jedna, aby toho mnozstva na pichnutie nebolo vela, ale ked sa da viac rozpustadla, nic sa nedeje... ale staci 3+1 :wink: ja som pichala sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 takze ty si bola uspesna s menopurom...ja si netrufam sama, bojim sa, ze nieco pokazim, katy a pichala si v podbrusku niekde v strede? lebo mne uz druhy den pichaju v lavo, asi je to jedno nie?
5. nov 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell naposledy som stimulovala menopurom, mala som len tri vajka, dve sa oplodnili, krasne vyvijali a doma v postielke mi spinka babatko :slight_smile:
pichala som raz vpravo, raz vlavo, ale inak je to jedno....okolo pupka...
5. nov 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 wau :slight_smile: nadhera, tak nech len babatko je zdrave a rychlo nech vyrastie :slight_smile:
5. nov 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smallyell dakujem :dizzy_face: po puregone mame takmer 2,5r. slecnu :wink:
aj tebe drzim palce :dizzy_face:
5. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 :slight_smile: dakujem
5. nov 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 nooo a preco ja mam gonal? Neviem z coho vychadza a ako to deli :angry: ... by ma to fakt zaujimalo, ako
5. nov 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka aaa ti si v gyncare... preto mi nesedelo co pises na spln, tam je iny postup. A si spokojna?
5. nov 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 prosim ta nepamatas o ktorej cca hodine sa ide na vyber? Ked v nedelu pichnem posledny gonal, v pondelok idem na kontrolu bude vsetko ok tak aky bude postup dalej? Urcite budem pichat pregnyl takze cakam 72 hodin... takze asi v stvrtok vyber, alebo piatok a potom vklad v pondelok... dobre pocitam? Sorry ze sa vypitujem :sweat_smile: ale ty mas z nas ocividne najviac skusenosti a s pozitivnym vysledkom... Som sa rozhodla ze ta beriem za vzor :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell a ako na teba posobia lieky? Ja som bola do tej 6 inj. ok ale teraz cim dalej tym viac citim vajecniky a dnes ma dost bolel len pravy... tak dufam ze ok to bude :rolling_eyes:
5. nov 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123
no ja mam dnes len 2. inj. ale vcera som trosku krvacala a dnes uz len kvapka, a vzdy po inj., trocha mam nafucane brucho a som dost unavena, ale to inj. nepripisujem, lebo dost skoro vstavam, vajecniky ma nebolia a neviem sa zmestit dnes do koze, to je asi vsetko :slight_smile:
5. nov 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell uvidis neskor, ja som do takej 5-6 inj. bola v pohode a teraz cim dalej tym horsie ale uz len posledne 2... takze vydrzime :wink:
5. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 joj jak ti je dobre, posledne dve, ja ich mam este tolko, aj ked mam kratky protokol, mne sa zda, ze este dlho to bude trvat
5. nov 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 lieky dr. urcuje podla hormonov, podla celkoveho stavu... Inak gonal su super injekcie, su z tych kvalitnejsich... Inak mimochodom, nemas nahodou endometriozu? Aj pri nej sa zvyknu davat.... Ale neboj, je to dobra volba, je tu vela babatiek po gonali :wink:
OPU - odber sa robi cca o 9.30, prichadza sa nalacno na 9.00... Trva to kratko, je to kratkodoba anesteza....
To, ze citis vajecniky, je dobre... Mas tam dost vajicok, tak to tlaci... A uz bude len horsie a horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to dobre znamenie :wink: Po odbere sa to uvolni....
Niekedy nestaci predpisane mnozstvo injekcii a pri " poslednom" uzv sa dr. rozhodne este predpisat jedno balenie a pichanie predlzit... Mne sa to stalo zakazdym.... :slight_smile:
5. nov 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 :slight_smile: dakujem za info... pomohlo a ukludnilo. ano mam endometriozu, inak mame vsetko aj ja aj manzel ok. Tak uvidime co doky povie v pondelok :slight_smile:. Ostavala si po vklade na pn-ke? Mne sa nechce sediet doma, ale zase mam stresujucu pracu tak nechcem velmi riskovat...
5. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok