• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@smallyell a dokedy by ich mal brat? ono sa to neodporuca.. ale zavolaj do splnu este teraz... sestricka tam je, poradi ti... a daj vediet, akos i dopadla...
14. nov 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 Dnes mam tyzden za sebou, este jeden nejako vydrzat. Mala som cez vikend fofry, malemu sme robili oslavu narodenin, tak som ani nemala cas mysliet na seba a moje bublinky. Dufam, ze rastu. Tentoraz si velmi neviem davat pozor, s malym som v kuse v pohybe a aj dvihat ho musim. Neviem ako to riesila katy2, ale dufam, ze nieco aj vydrzia :wink:
14. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 napisala som Ti IP :slight_smile:
14. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 male pobolievanie v brusko je v poriadku, rastie sliznica, uhniezduju sa tvoji huncuti :slight_smile: .
@smallyell neber to ako tragediu. Myslim si, ze u muzov to ma mensi vplyv ako u zien. Vacsina spermii je uz hotovych, cakaju na pracu :wink: . Ale skus sa opytat v splne.
14. nov 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi :slight_smile: dufam, ze mas pravdu
14. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell 2paraleny horúci čaj zakriť až po uši a potiiiiiiiť.môjmu to aspoň pomáha a ešte hrianky s cesnakoooom.
14. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ma aj ja nepricetny usmev cely den :grinning: . Uz chapem... Boli sme dnes na vklad. 2 -ja sraci sa pekne udomacnuju :dizzy_face: a triaja su v mraze pre pripad... ale ja verim ze ten pripad nenastane :sweat_smile:.
@milcsi @nejaka41 nechystate sa testovat doma? Lebo ako katy2 pisala vela zien testuje od 5 dna... ale zase neviem nevim
14. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nana123 ahoj, ty si bola dnes na vklad? a to sme sa nahodou nevideli? ja som bola tiez na kontrole a dal mi este jedno balenie menopuru, v piatok odber. Drzim paste a nech sa ta drzia ako kliestiky :slight_smile:
14. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 zobral si tu jednu tabletku, a este si dal sprej tamtum verde a uz dve hodiny spinka...sme sa vystriedali, vraj som ho nakazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell asi nie lebo vklad bol o 11:30 a ty si bola urcite rano... Inak ako som tam lezala po vklade vsimla som si poriadne tu nastenku s fotkami. Koooollkooo vela je tam dvojcat :slight_smile: Az ma strach chytil ze je ta moznost :sweat_smile: , ale lepsie dvojcata ako nic... :wink:
14. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana123 aha, preco tak neskoro? aj tam, kde chodime na utz tak je ta nastenka s fotkami uzasna, zivy dôkaz. No ja by som bola cela bez seba keby sme mali dvojcata, joj paradicka. Presne tak, radsej vzdy si vybrat tuto moznost a mat dvojky ako prazdnu naruc. Mne sa to akosi natahuje, ja si este taky tyzden pockam.
14. nov 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell na vklad sa chodi tak neskor ako aj na konzultacie, asi aby mal vacsi klud doktor... no to je ta ista miestnost, tam su tie fotky a si potom vsimni ze su na jednej aj trojacata :slight_smile:
14. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 tak najblizsie ked tam budem urcite si to pozriem.
14. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, chcem sa spýtať, vo štvrtok robia normálne v SPLN-e ako cez týždeň, keď je ten sviatok???
14. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka nooo neviem na isto, ale podla mna urcite nie. Dokonca sa mi nieco mari ze ked som tam bola tak sestricka hovorila ze stvtok nie a v piatok budu mat asi volno... ale to nie na isto... radsej tam brnkni... :slight_smile:
14. nov 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Dnes mam od rana taku mensiu depku, ze z toho nic nebude :unamused: . Asi kyvu so mnou hormony a dufam, ze to coskoro prejde. Este tyzden.
@nana123 Testovat sa nechystam. Vzdy som vydrzala az do krvi :wink: . Ani nemam doma tehotensky test. Krv je najpresnejsia a nechcem sa zbytocne stresovat. Testy maju roznu citlivost a mozeme mat rozne hladiny hcg, ja som vzdy mala skor nizsie.
15. nov 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi súhlasím, čo sa týka testov...ja som testovala na 8.deň po ET a nič, úúúplne nič iba jedna hnusná silná čiarka....a na 10.deň som išla na krv a mala som v krvi HCG 265, takže asi toľko ku testom :grinning:

Ozaj znova mám otázočku na Vás. V utorok mám prísť na 8:00 hod na utz a že mi už pichnú aj prvú injekciu - budem 19.DC. Viete mi povedať, čo mi pichnú? Decapeptyl? Či si ho mám zobrať so sebou, lebo mám doma? Dík
15. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi ahoj, to sa ani necudujem, ved tolko liekov do seba pchame... No neviem zatial som odhodlana vydrzat a netestovat :slight_smile: , ale ci mi to vydrzi :grinning: ... viem s predstavit ze ku koncu uz budem na nervy. A ty kedy mas ist na kvr, uz tento tyzden vsak?
15. nov 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka a to ake si mala pocity tie 2 dni? to si si uz myslela ze nic z toho vsak? Prave preto nechcem testovat, lebo budem si mysliet ze nic a potom budem si domyslat ze len test je zly a nebude :unamused: Proste to uz by bolo vela na nervy...

Nooo nepamatam si ten nazov ten inj. ale bola to velka krabica, najvacsia zo vsetkych... ale dievcata budu vediet :slight_smile:. Este ze mame modry konik :dizzy_face:. A co si si nakoniec vybrala gonal?
15. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 no poplakala som si, a vravela si, že aj tak som nič iné nečakala :sweat_smile: a pri preberaní výsledkov z krvi som skoro skolabovala :grinning: neviem, necítila som sa nijak ináč ako inokedy, práve preto som aj verila tomu testu :unamused:
potom som, to si pamätám, sedela ešte asi 20 minút na chodbe s nepríčetným xichtom a čumela do toho papiera a nechápala....všetkým prajem zažiť to :wink:

a áno, rozhodla som sa pre gonal
15. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haannka ano, pichnu ti decapeptyl, tak ho ber so sebou :slight_smile:
Zienky, vsetkym vam strasne drzim palce... velmi vam to prajem.... :dizzy_face:
15. nov 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 Dakujeeemm :dizzy_face: Ja v to verim a som presvedcena :sweat_smile:
15. nov 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nana123 v piatok robia, vsak mam odber vajok
15. nov 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte splnacky, ja som tiez jedna z Vas....chcem sa opytat som 8 den po ET a dnes som si poobede robila testik a mala som tam dva ciarocky, je to mozne alebo je to len skreslenie z tych hormonov :wink: som v takom prijemnom soku.....i ked asi s vacsim strachom.....
15. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nurili potichu gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tie // tam nie su len tak....
skus este niekedy testnut rano a urcite uvidis // :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy2 po kolkych dnoch sa moze testovat? lebo pregnyl obsahuje tiez hcg a to skresluje vysledky nie? niekde som to citala...ja urcite tiez nevydrzim a budem testovat, poznam sa
15. nov 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili nechcem ta zneistit, drzim palce, si na dobrej ceste ked to tam uz ukazuje :slight_smile:
15. nov 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No rano testnem urcite, dnes to bolo poobede okolo 14 hodine, dosla som z prace taka nasrana ze od nervov som si zobrala test a ocikala ho a polozila s foliu na policku a odisla. No zapar minut mi to nedalo a doslo mi co som urobila :wink: tak som sa isla pozriet a skoro sa...... :zipper_mouth: ja viem je skoro a este nic to neznamena ale budem testovat kazdy den ci mi ciarocka tmavne.....
katy2 ty si bola ako na tom? co si spominam nejako si tiez tak skoro testovala....ci sa mylim?
15. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si ako na tom smallyell? Inac aky pregnyl? Ten by uz nemal byt v tele alebo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok