• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Neviete poradit ako je to s tymi dnami od kedy a ako sa to pocita?
16. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 no poviem ti ze tak asi ako teba 3-4 den to zacalo. V noci ked som sa prehadzovala z boku na bok tak ma pichlo aj vo vajecniku aj cez den sem tam nieco pichlo ale podbrusko a krize ma pobolievali v kuse. Nebola to nejaka strasna bolest ale tak dalo sa to zniest ved aj co ine mi ostavalon a tablety som nebrala ziadne. Mala som trosku zvysenu teplotu aj herpes na perach sa mi vyhodil ....tak nejak to bolo aj je u mna..... :slight_smile:
16. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 tak ja sa tesim ale zaroven bojim. Na tyzden by som mala ist na krv a kedy ultrazvuk, ci to robia hned? Ked som mala minuli pondelok vklad tak ako sa to pocita? Ktory den mam ci ako sa to hovori? :zipper_mouth:
16. nov 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka to s tym lezanim je diskutabilne... podla mna to od toho nezavisi.... jasne, ze je dobre vyhybat sa namahe, ale netreba prehanat... taky normalny pohyb nemoze byt na skodu... v den transferu som zvykla polihavat ale potom som uz viac menej fungovala... pri 1.IVF som bola na PN, aj pri kazdom KETku... a nevyslo.... pri 2.IVF tiez na PN a vyslo a pri 3 IVF som bola na materskej, takze som fungovala normalne, este som aj malu dvihala a vyslo... Takze asi tak....
16. nov 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ,no zajtra 7deň.bola ti aj zima?
@smallyell veľmi držim prsty :slight_smile:
16. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili taaak to su presne moje priznaky :dizzy_face:. tak teraz si ma potesila... dufam ze tak dopadnem ako ty :grinning:
16. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana123 tak ja ti to z celeho srdca zelam i ked ako dodavam este nie je nic iste az z krvy a ultrazvuku....no nadej mame vzdy.... :dizzy_face: ved aj trpime tak si to aj zasluzime.....
16. nov 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 presne tak, normalne co ja som tip ze aj v decembri bez ponoziek tak mala som chvile ze ma klepalo od zimy.....teraz mi zas nohy horia a bolia ani nehovorim.... :grinning:
16. nov 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili , no tak uvidíme :grinning:
16. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!Urobila som to čo som nemala. Mala som doma 1test a nič ,ani náznak. :frowning2: .Tak som teraz smutná ale viac asi :angry: :angry: :angry: :angry: .
17. nov 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 ale ty si len 7 den po vklade co si pamatam... Tak? Nepodliehaj panike to este nemusi ukazat to je dost skoro... :slight_smile: Vydrz este
17. nov 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nejka41 blbosť!!!! zlý test...ako bol môj! rapiclear je najhoršííííííí (neviem aký si mala)
17. nov 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som si robila ako som písala na 8.deň po ET (pozn.:mala som 6-dňovú PK) a ani náznak, iba jedna hnusoba! :angry:
17. nov 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nana123
@haannka ďakujem za podporuuuuuuu!!!
17. nov 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 nebud smutna, neboj dobre to bude :slight_smile:
17. nov 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 dakujem za prsty :slight_smile:
17. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mna vcera vsetko bolelo, dnes rano vstanem a nic. Nic ma neboli, nic necitim :grinning: . Tooo neviem co si o tom mysliet raz tak a zas o chvilu inak... to radsej nemysliet :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 lepsie je nemat doma ziaden test, a potom jednoznacne odolas :wink: . Hore hlavu, este je skoro!! Ja odporucam vydrzat az do krvi. Je to tazke, aj ja na to kazdu chvilu myslim, ako na tom som.
17. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka nic si nevycitaj! Tak to malo byt, asi embryjko nebolo v poriadku. Aj pri normalnom otehotneni sa pise, ze 15-20 % zien potrati a velakrat o tom ani nevie. Ja som vzdy chodila po ivf do prace, aj ked som sa vedome snazila trosku obmedzovat v pohybe, ale teraz pri dietati nemam sancu. Aj dvihat musim. Manzel hovori, ak ma prezit, prezije :wink:.
17. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 diky za podporu :slight_smile:
17. nov 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi,svätá pravda!!!! V pondelok už ideš na krv? Veľmi ti držim všetkých dvadsať!!!
17. nov 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 Ja som v lete mala na 10. den hcg z krvi pozitivne a domaci test negativny. No ver im!!!!! :angry: Este stale mas obrovsku nadej. Myslim na Vas! :wink:
17. nov 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana123 to som rada.... :dizzy_face:
17. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte splniecka, tak zajtra sa ide na krv..... :zipper_mouth: uz teraz som nervozna.....dnes som sa zase testla a uz bolo vidiet aj z lietadla...//......po ocikani nabehla ihned..... :dizzy_face: dufam, ze to tak aj ostane.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nurili Drzim palce, ale to uz mas na 99 percent isteeee :wink:
17. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Len aby to tam aj ostalo 9 mesiacov ako ma.... :unamused:
@nana123
17. nov 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili si jasna tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: a dobre pocuvaj, ake bude hcg :wink:

@nejka41 este nic nie je stratene... drzim palce :zipper_mouth: :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy2 len som sa asi poponahlala s tou krvou na 11 den. Vklad bol siedmeho a zajtra 18 ma odber.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude tam nieco?
17. nov 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nejka41 V pondelok je velky den :slight_smile: Hop alebo trop. Citim si prsia, trosku aj brusko a krize. Ale to moze znamenat aj jedno, aj druhe. A vdaka za dvadsat :slight_smile: .
18. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi Drzim palce v pondelok... :slight_smile:
18. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok