• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
21. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi akoooooooooooooooooo?
21. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi aj ja som uz zvedavaaaa :confused:
21. nov 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievcata, nedopadlo to dobre, krv je negativna :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Som z toho smutna, dufala som v surodenca :unamused: . Mam este 4 mrazaciky, ale na to velmi neverim. Trosku som si poplakala ako asi kazda sklamana snazilka, ale utesujem sa, ze mam aspon jedno zdrave sidlo :wink:. Vsetkym snazilkam prajem, aby sa dockali aspon toho jedneho :slight_smile:. Vsetkym vam strasne drzim palce!!!
21. nov 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi To je mi luto :frowning2: . Ale nestracaj nadej ked sa to raz podarilo a mas takeho krasneho chlapa tak bude aj druhe :wink:
21. nov 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi :frowning2: tak veľmi som čakala inú správu :unamused: ale máš pravdu, máme už doma jeden zázrak, tak sa to znáša trošku lepšie, hoci..... :confounded: ...ale máš zmrzlinky, šanca je stále :wink:
a súhlasím s tebou - aj ja prajem všetkým snažilkám, aby sa dočkali aspoň toho jedného zdravého šidielka :grinning:
21. nov 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. tak tehotenstvo z krvy je potvrdene. Dufam, ze to aj dobre dopadne az do sameho konca. :dizzy_face:
@milcsi je mi luto ze to nevyslo ale netreba sa lutovat ale ist dalej. Pozri co mas doma..... :wink: Dtrzim palce v novom kole. :wink:
21. nov 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nurili super, tak nech ťa ostatné (vrátane mňa :grinning:) nasledujú :wink:
21. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja Vás stále otravujem, ja stále nič neviem :grinning: ...chcem sa spýtať, lebo už som zabudla z predchádzajúcich IVF na ktorý deň cyklu cca je odber a na ktorý je embryotransfer..totiž ked mi zajtra pichnú dekáč, mala by som dostať ms cca 1.12., budem to stíhať do vianočnej dovolenky v centre? či ako to tam oni majú?
21. nov 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievcata tak neviem ja som dnes 7 den po ET.... doteraz som to celkom akoze v pohode, ale teraz zacinam aj ja stresovat :angry:. Chcem uz vediet... to cakanie je najhorsie
21. nov 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 ideš vo štvrtok ku dokymu na krv? joj aj ja už som zvedavá a napätá...držím všetky palceeeeeeeeee
21. nov 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi Velmi mi je to luto ze to nevyslo :frowning2: ale hlava hore a ideme dalej :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2011 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka noo som sa chcela objednat, lebo tam len na objednavku, nema nic volne tak az v piatok... zblaaaznniim sa do vtedy :grinning:. A teraz uz ani nic necitim ani prsia, sem tam ma daco zaboli a to vsetko... tak si myslim ze nebude nic z toho :confounded:
21. nov 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili Blahozelam nech sa do sameho konca dary :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2011 o 15:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka nooo to dalsia dilema... neviem neviem, vyjde negativne tak budem dufat ze blby test... a teraz som aspon nejak nad vodou ze si myslim mozno... ale po negativnom teste by som uz nevedela na nic ine vobec mysliet... aj ked ma velmi kare :grinning: a vola ten test :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka este dnes je len 7 den to nie je este dost skoro?
21. nov 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 :grinning: :grinning: :grinning: máš doma test? ja by som tiež nevedela, či testnúť, či počkať ...je to také LÁKAVÉ
21. nov 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka maaam doma 4x nakupene :grinning: :grinning: :grinning: pripravene, ale odvaha nie je pripravena :grinning:
21. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana123 neviem či skoro, niektoré odvážlivé už začínajú na 6.deň testovať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no neviem teda, či by som odolala, keby som mala test doma, ja si radšej nekúpim :grinning:
21. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ano videla som a dokonca im ukazalo uz aj pozitivne... pozeram prave ze mam rapidclear co je citlivy uz 10 ml USG... tak by mohol ukazat... zacinam pokusat certa :grinning:
21. nov 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 :grinning: ale nedaj na moje slová, urob ako ty uznáš za vhodné :grinning:
21. nov 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka no uvidim mozno zajtra rano nech je to ranny moc a predsa uz 8 den... rano uvidim ako sa na to vyspim :wink:
21. nov 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka dakujem, bodaj by si mala pravdu....je to este len zaciatok..... :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 aj ja som na 8 den testla....to bol moj prvy..... :dizzy_face:
21. nov 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana123 no ja som mala 5 :grinning: a vsetky som pouzila den za dnom.... :dizzy_face:
21. nov 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili Uz to len chce odvahu zacat ich robit :grinning:
21. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili Super!!! Blahozelam!!! Neboj, devat mesiacov rychlo zbehne :slight_smile:. Drzim prsty aj nadalej!
21. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka dakujem, ja este neverim ze sa to jedna o mna.... :wink:
21. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 ja som prisla domov z prace nazlostena ako certisko bolo cca 14 hod od nervov som zobrala test a ocurala ho. Dala na foliu a odlozila do zrkadla. Za par minut ked som sa spamätala tak som pozrela na test a? //...Skoro som padla na rit. Nervozita opadla no nastalo tisic otazok ktore sa mi tocili hlavou. No a potom kazdy den som si ho robila do odberu krvy a tisko pozerala ako mi to tmavne...... :dizzy_face: Ja som na to isla povedzme ze spontanne.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok