• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
nejaka41@ ty nerobis test? Zajtra ides na krv vsak?
23. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nana123 áno ,zajtra.bojim,bojim.
23. nov 2011 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nana123 ako sa cítiš?
23. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nejka41 Tak to sa ti test ani neoplati uz... neboj bude ok, ja som ten test robila s ladovym kludom a este stale neverim... dajak mi nedochadza :grinning: Urcite to bude pozitivne, lebo tato diskusia je plodna a tento tyzden je tehotensky :grinning:
23. nov 2011 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nejka41 pobolieva ma podbrusko vecer a rano ale to slabo, viac nic ani prsia... dnes akurat ma boli hlava, ale inak ziadne priznaky :slight_smile: A chce sa mi spat, ale to som uz leniva z tej pn-ky :grinning:
23. nov 2011 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak sa len opatruj a veľmi držím prsty.
23. nov 2011 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nana123 wauuu aj ja taky chcem, ale zajtra bude asi sklamanie, to brusko ma pobolieva, tiez hlavne vecer a rano, dnes som sa na to aj zobudila a mna bolia aj prsia, krize, tak neviem ci z toho nieco bude, pevne verim, ze tam nieco zajtra uvidim, to budem 8 den, no uvidime, tiez mam kupeny rapiclear, moja drz sa :wink:
23. nov 2011 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nana123 gratulujem, gratulujem, gratulujem :slight_smile: uzasna spravicka :grinning:
23. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smallyell dakujjeeemmm :slight_smile: , ale zatial len tak tisko lebo este musime krv a potom dalsie... sa bojim az tesit aby som to nezakrikla :sweat_smile:
23. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timmka prave ten rapiclear je onicom, slaby to je test. Obydve co tam mam nafotene maju 10 ml citlivost a jeden ukaze tak a druhy tak. Tak to svedci o tej kvalite toho testu. A vcera som testovala s len s tym rapiclearom a mi ukazalo tiez taku slabu ciarku ako dnes... takze odporucam ist kupit nejaky iny :angry:
23. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nana123 ked u nas iny nie je, len ten :angry: kupila som si 2 v jednom balicku, tak teraz neviem.-..... :unamused:
23. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nana123 cmuky :-*
23. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nana123 neboj, dobre to je a aj bude :slight_smile: to je tvoje prve IVF?
23. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nana123 len tak dalej, drzim palce.....
23. nov 2011 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nejka41 zajtra držííím päste...bude to pozitívne uvidíš :wink:
23. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata, mozem medzi vas?
v prvom rade vela stastia Vam vsetkym co sa snazite a este viac tym ktorym sa to podarilo. Citat uspechy je naozaj povzbudzujuce......
Baby, je tu niekto kto chodi do SPLNu v KE a mal/bude mat kratky protokol na IVF?
mojej ziadosti uz konci platnost, takze dlhy by som uz nestihla a aj tak mi ten dlhy pride dost stresujuci.....

ake mate skusenosti s dr. Hredzakom?
23. nov 2011 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dodina55 ahoj, vitaj medzi nami :wink: ja mám dlhý protokol, ale žienky ti určite poradia :slight_smile:
23. nov 2011 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haannka ahoj :slight_smile: ; mala som tento cyklus IUI a nevyslo :frowning2: dnes som sa tu hnusnu spravu dozvedela ..... co uz musime ist dalej. a nechce sa mi stracat cas s IUI.... tak vela vela stasticka, v akom si stadiu?
23. nov 2011 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dodina55 ja som bola ešte len včera pichnúť decapeptyl a teraz čakám za 9-13 dní mrchu a potom idem na to :grinning: ...my sme IUI ani neskúšali, keď sme 10 rokov nedospeli k // tak bolo jasné, že to tak jednoducho nepôjde :confounded: ..kedy chceš začať tento mesiac? tak ked ja mám dlhý, ty budeš mať krátky protokol, možno budeme stimulovať spolu :wink:
23. nov 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to by bolo super :wink: zajtra idem do splnu.... som zvedava co mi na to doki povie...fakt. dost vela som o tom citala, vo vacsine centier mas medzi kratkym a dlhym volbu, nechavaju to na pacientov. ... no uvidime, v kazdom pripade zajtra dam vediet :slight_smile: toto je tvoje prve IVF?
23. nov 2011 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haannka no to by bolo super zajtra idem do splnu.... som zvedava co mi na to doki povie...fakt. dost vela som o tom citala, vo vacsine centier mas medzi kratkym a dlhym volbu, nechavaju to na pacientov. ... no uvidime, v kazdom pripade zajtra dam vediet toto je tvoje prve IVF?
23. nov 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haannka ďakujem! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. nov 2011 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nejka41 zajtra sa drz, budem na teba mysliet, a cakam pozitivnu spravu :slight_smile:
23. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dodina55 Ja mam za sebou 2x IVF kratky protokol. Velmi sa od dlheho nelisi. Iba v tom, ze pri dlhom Ti pichnu decapeptyl a zastavia cinnost vajecnikov, nasledne sa zaciju stimulovat FS hormonom s dalsim menzesom. Pri kratkom zacinas stimulovat rovnako, ale asi od 5. dna si pichas este aj cetrotide, aby nedoslo k predcasnemu uvolneniu vajicok z folikulov. Zvysok je navlas rovnaky s dlhym protokolom.
Drzim palce! :wink:
23. nov 2011 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nejka41 Nejka, drzim na zajtra palce!
23. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smallyell ,@lienka_1 Ďakujeeeeem.!
23. nov 2011 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nejka41 zajtra na teba myslim!!!!!!!!!!!!!! A velmi-velmi budem stiskat vsetky prsty!
23. nov 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 Vdaka za povzbudenie. To iste plati aj pre teba :slight_smile:. Hadam sa nasim mrazacikom bude u nas pacit :wink:. Hned je lepsie na dusicke, ked clovek dostava tolko podpory :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Tak v januari :wink:.
23. nov 2011 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@milcsi V januari :wink:
23. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milcsi :slight_smile: Ď.Dohoda zatiaľ platí aj naďalej. :wink:
23. nov 2011 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok