Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
26. nov 2011

@nana123 len sa ti mari 😀 to iba tak pomaly ide, ja som bola v utorok pichnut decapeptyl a teraz cakam mrchu a az tak zacinam stimulovat.

nana123
26. nov 2011

@haannka no inak ja potom decapeptyl som dostala mrchu neskor ako som mala...

timmka
26. nov 2011

@nana123 no nechcem zakriknut, ale na dvojcatka to vyzera 😉 😵 , no uvidis...... mna uz brusko neboli cca 2 dni, sem tam vajecnik citim, prsia bolia a ty??? ako sa citis???

nana123
26. nov 2011

@timmka normalne trochu ma sem tam pobolieva podbrusko a krize a potom zase nic, prsia tiez nic, len trosku mam citlive bradavky viac nic

nana123
27. nov 2011

ahojte, tak zajtra ma caka krv 🙂 Ide sa aj na ultrazvuk? A kedy vlastne po pozitvnom teste robia prvy ultrazvuk? Sestricka mi len hovorila ze ked bude pozitivny tak len o 14 pridem na ultrazvuk ci bije srdiecko, ale to sa mi nejak skoro zda...

timmka
27. nov 2011

@nana123 ahoj, aj ty ides na krv? aj ja, tak dufajme ze bude pozitivna ale z moje strany, u teba je jasno, kolko dni si uz po ET? ja budem zajtra len 12 den, tak urcite mne ultr. nebude robit, to este nebude nic vidiet

nana123
27. nov 2011

@timmka zajtra som presne 14 den po ET ...

milcsi
27. nov 2011

@nana123 Super! Mne brali najprv krv dvakrat, aby videli ci rastie hcg a podla vysledku kazal prist na utz. Prvykrat videl len obal, srdiecko este nebilo. Druhykrat uz pekne bilo a tak sa so mnou rozlucil a poslal do opatery mojej gynekologicky 🙂. Neviem presne odstupy, ale je to individualne.

malaterezka
27. nov 2011

Ahojte baby cakam tento vykend mrchu aby som mohla ist na ET ale cosi sa jej nechce tak neviem ze co sa deje a co mam robit. Ked v oktobri som dostala 28 teraz nie alebo som v tom tak to by bol zazrak 😀 😀

milcsi
27. nov 2011

@malaterezka Zazraky sa deju 😉 . Kolegyna uz mala ist do centra na zacatie ivf, ked zistila, ze je tehotna 🙂 . Predtym s muzom roky skusali.

malaterezka
27. nov 2011

@milcsi tak to by sme sa tesili a velmi ja ani neviem co takej chvili od radosti by som robyla ale to uz predbieham 😉 😝

smallyell
27. nov 2011

sestricka v centtre spomenula, ze jedna zena, ked sa dozvedela vysledok tak od radosti tak podskocila, ze si az nohu chuda zlomila

malaterezka
27. nov 2011

no tak az ne to je prilis 🙂
🙂

nana123
27. nov 2011

@malaterezka skocim ti do toho 😅 ... ked chces tak sa hovori ze nevies co od radosti urobis a teraz ked to je na dosah tak sa zacnes bat ci to vydrzi... 😅

haannka
27. nov 2011

@malaterezka hmmm, tak nech ti to vyjde, ktory si den cyklu? aj ja poznam kopu bab, ktore mali schvalenu ziadost, cakali na ms a ta uz neprisla😀

haannka
27. nov 2011

@nana123 ja som bola na 14.den po ET na krv v centre a uz mi urobil aj utz, mala som tam uz dutinku (ci dve), mam to foto v albume. Prajem vysoke hcg a utz na 1*

haannka
27. nov 2011

@timmka tebe tiez drzim vsetky palce na zajtra B-)

haannka
27. nov 2011

@nana123 este som chcela, na ktory den po decapeptyle si dostala mrchu, ja tajne dufam, ze vo stvrtok ku mne zavita, nech mozem konecne zacat!

nana123
27. nov 2011

@haannka tak pichala som v utorok a na druhy tyzden v pondelok, ale co tu citam tak niektore baby este dlhsie cakaju...

haannka
27. nov 2011

@nana123 no tak to si dostala na 6. den po injekcii? pokial viem ms by mala dojst po 9.-13. dni od pichnutia, preto ja cakam ze azda na 9.den dostanem, ak budem mat stastie.

nana123
28. nov 2011

Dievcata krv odovzdana uz len cakat na vysledok 😅

haannka
28. nov 2011

@nana123 juuuuj, naša tehulka zlatá 😝

haannka
28. nov 2011

@nana123 robila si si ešte aj včera test?

nana123
28. nov 2011

@haannka nie vcera uz nie... uz som nemala testy 😀 Joooj keby si mala pravdu s tou tehulkou tak sa vsetkeho toho bojim ze ani tesit sa neviem... bojim sa ci to prezije tie prve tri mesiace... ked tu citam tie vsetky pribehy tak si vsetko mozne predstavujem... 😅

smallyell
28. nov 2011

ahoj kocky, strasne ma laka test, aj chcem testnut len sa bojim, myslite, ze nieco ukaze? dnes presne tyzden od transferu 😉

milcsi
28. nov 2011

@nana123 Tak necitaj 😉! Nesmies sa porovnavat, kazda sme jedinecna a negativne pribehy vypust z hlavy, to je len malinke percento. Ja som sa tiez stresovala, ze este nebije srdiecko, podla mojich poctov uz davno malo. A dobre to dopadlo. Daj vediet 🙂

nana123
28. nov 2011

@milcsi dakujem za podporu 🙂

nana123
28. nov 2011

@smallyell ty si bola v pondelok na transfer? ja som bola v pondelok a utorok dalsi tyzden som robila test a bola tam jedna ciarka... 😵 aleeee ked nebude budes sa stresovat

smallyell
28. nov 2011

@nana123 teda bol este negativny?

smallyell
28. nov 2011

@nana123 dnes sa mi tie bolesti vratili, neviem co si mam o tom mysliet ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre