• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@lucinocka no tak to si si dobre poriesila, ako sa hovori, niekde treba zacat a potom vlastne uvidite. Este si mlada tak mas vysoku sancu. Boze v 12 tt si potratila, to je mi luto :frowning2: uz si bola skoro za kritickym obdobim. Muselo to byt strasne. Ja som niecim podobnym presla ale mala som mimomaternicove tehu a to 2 krat. Ja teraz tym obdobim len prechadzam a poviem ti ze je to pekne na nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked ma nic neboli tak uz premyslam ze preco asi sa nieco zle deje atd. Fuf uz keby som mala to vsetko za sebou a drzala zdrave miminko v naruci. :dizzy_face: Dnes ma boli hlava, tabletku som pre istotu ziadnu nebrala tak tisko trpim.... :zipper_mouth: :grinning: My zeny si teda vytrpime....
2. jan 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ale ved duh je dobre znamenie ci nie? aspon vies ze to nie je ziadny obsah tabliet ale hcg....a ake testiky pouzivas?
2. jan 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jespera gratulujem :slight_smile:
@franina hredzimu stačilo to čo mal z predošlého asi, tiež by som bola radšej keby sa na mňa aj kukol..len manžel musí k urol. lebo poiťovňa to chce či sa niečo zmenilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...najradšej by som bola ak by to šlo prirodzene
@deny3
@katy2 ďakujem tak len držte palce počítam že naskôr k stimulke dôjde asi v marci ..ak nie apríl.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili od vkladu odpocitaj 14 dni to budes mat akoze den menstruacie (aj ked realne si mala inak pri IVF sa tak pocita) a ten datum potom uz zadas do nejakej tej kalkulacky porodu na nete a mas... ale presne v kt. tyzdni ti urci dr mne urcili presne tyzden a den a podla toho viem ze vzdy v sobotu zacinam novy tyzden... teraz som v 10tt :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka tak neries testy lebo to su fakt nespolahlive... pockaj na krv, ale si hovorila ze dnes pojdes k svojmu gyn nech ti vezme krv nie... ci?
2. jan 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 @nurili od OPU sa odratava 14 dni a to je ako 1. den ms.... Lebo OPU je vlastne ovu, pocatie, oplodnenie.... Vklad nie je rozhodujuci, lebo to uz ma embryjko urcity pocet dni :wink: Viem, co pisem... Z vlastnej skusenosti :wink:
2. jan 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy2 tak to potom by mi dr pocital ze novy tyzden stale zacinam v stvrtok lebo som bola na OPU vo stvrtok a pocita sobotu... takze myslim ze oni vedia kedy sa tie vajicka oplodnili a tak to pocitaju... ale to je niekolko dni hore dole... :slight_smile:
2. jan 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 zajtra idem k dr.
2. jan 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimusa4 aha takze ziadne vysetrenia, nic.... ani folykulometria cez mrchu :unamused: ani po.... :unamused: ja som myslela ze aspon urobi jeden mesiac ako keby preventivku.... :unamused:
2. jan 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka nooo tak drzim palce... kedy budes mat vysledky cca?
2. jan 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem okolo 14-tej...som strršný pesimista :confounded:
2. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka no tak nejak to uz dopadne a uvidis ze dobre :wink: ... Viem je to tazke, ale co uz narobime ...
2. jan 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 a co je OPU? nejak mi to vyletelo z hlavy tato skatka....
2. jan 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka drzim palciska vsetkych 20......kusov..... :wink:
2. jan 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili opravte ma ak sa mylil, je to odber vajok????
2. jan 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 cize odber bol 2.11. tak k tomu odratat 14 dni?
2. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 no skusila som si vypocitat obe verzie a ked ze podla posledneho ultrazvuku mam termin 28.7.12 tak viac mi to vychadza podla katy2 vypoctov tam sa to lisi len o jeden den. Tak mala by som byt 10 tyzdni a 4 dni.
Odber som mala 2.11 a vklad 7.11. no v oboch pripadoch je len 4 dnovy rozdiel. Tak....... :wink:
Dakujem zienky.....
2. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak my sme sa rozhodli z manzelom ze ideme si dat porobit vysetrenia a potom sa ide bojovat dalej. Ked bude dakde problem tak ked sa bude dat liecit tak poliecime a tak pojdeme na dalsie IVF tak usilovne bojujte az do sameho konca :wink: :wink: :wink:
2. jan 2012 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka len sa pekne drz aby to dobre dopadlo a bojuj :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka drziiiiim vsetky palce:slight_smile:)) co mam :wink:
3. jan 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, krv pozitivna, HCG 112...nemozem tomu uverit...dakujem vsetkym co na mna mysleli...vo stvrtok idem do centra na kontrolnu krv
3. jan 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@haannka tešíme s tebou :slight_smile: :dizzy_face:
3. jan 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka jeeeej, tak z celeho srdca gratulujem....vidis,treba len verit......aj duh je dobre znamenie ved nejako sa to zacat musi.....tak vitaj v klube..... :wink:
3. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka gratulujem velmi sa tesim :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2012 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka KRAAAAAASA, tak velmi som to prezivala s tebou... tak velmi som ti drzala palce..... TESIIIIIIM sa a potichu gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vidis, Hredzi vie velmi dobre, co robi... aj ked mnohe by to chceli riesit inak.... Niekedy sa len treba sklonit pred jeho rozhodnutim a verit :slight_smile:
3. jan 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 presne toto som dnes vravela manzelikovi, ze doki presne vedel co robit a ja som bola hlupa a pochybovala...a stale tomu nejak nemozen uverit....
vsetky ste tu take zlate, tolko podpory, ste super...dakujem
3. jan 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@haannka joj, strasne sa s tebou tesim... a velmi ti to prajem.... a hlavne, nech vsetko pokracuje tak, ako ma.... drzte sa... kolky den po ET si dnes?
3. jan 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 som 12.den po ET, 14.DPO...este raz ti dakujem :wink:
3. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka tak to mas krasne hcg :dizzy_face: a este aj bez PK... som zvedava na jeho vysku vo stvrtok :wink: Este aby to neboli dvojky :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale najdolezitejsie je, aby bolo stale vsetko v poriadku.... :dizzy_face:
3. jan 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 aj ja som zvedava, hlavne aby to pokracovalo ako ma...aby bolo vsetko v poriadku...ako vravis
3. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok