Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

svadbavjuni
9. jan 2012

jej 🙂 tak to je ten lepsi pripad...ja akonahle urobim test, tak dojde cervena mrcha... ako naschval. okolo mna vsetky kamosky uz druhe maju...aach jaj, uz z toho zacinam byt unavena

nurili
9. jan 2012

@lucinocka tak to je smutne, muselo to byt tazke. U mna je to zas tak ze nemam dostatok krvy tak take nieco by sa nemalo vytvarat. Len o ine sa obavam.Rh faktory mi nedavaju spat a radsej uz nic nevyhladavam na internete lebo isto budem pred infarktom. Necham to tak ako to priroda zariadi. Mna pobolkava v podbrusku, cecky ked sa zobudim vstavam s posteli ako s dvoma privesmi od kamiona 😀 a uz som sa krasne rozkysla ako parena buchta. 😠 Dufam a verim ze bude vsetko ok.....splnil by sa mi velky sen. 😵
Drzim ti palce a skore tehulkovanie.... 😉

lucinocka
9. jan 2012

@nurili aj my mame opacne Rh faktory, ja mam asi vsetko negativne v tehu:D ale aj tak verim ze sa raz podari🙂
uz sa tesim zase na to ked mi bdue zle, wuaa ja uz by som tak grcala 🙂)a tie prsia, stacilo, ked mm presiel kolo mna , jakeby boli perfektne citlive:DD

nurili
9. jan 2012

@lucinocka neboj teraz ked sa pustite do prace a vies na com si urcite sa to podari. Tie rh faktory prekonzultujem s dokinou. V piatok to isti. A nevies kedy sa moze bunka rozdelit v maternici a vzniknu dvojicky? Mojho bratranca zena bola v 8 tyzdni na usga videli 1 srdiecko a mesiac na to tam uz boli dva. Ja mam dost velke brucho tak hadam je len miminko take pohodlne a potrebuje velku izbycku v brusku.....hm..... 🤐

haannka
9. jan 2012

@nurili ahoj, rozdeliť sa oplodnené vajíčko môže v prvej fáze delenia...to znamená, ked je to pár buniek...neskôr ked sa už embryjko zahniezdi a je to už celok, už sa to nemôže............podľa mňa ho iba "nevideli" v 8.tt, bolo možno niekde na opačnej strane a doky videl jedno a viac nehľadal 😀

haannka
9. jan 2012

@svadbavjuni ja som mala vždy predtým presne ten istý problém...akonáhle som úpila test, došla mrcha 😀

haannka
9. jan 2012

@dusika11 to je super...ja som pri prvom tehu tiež mala nega test a bola som tehu....toto tehu som mala na každom teste iba dúšik...dokonca aj po hcg 450 som si spravila test 10jednotkový a prvú minútu sa druhý pásik ani neobjavil...až po 2 minútach taký slabučký 😅 ...takže bud mám smolu na testy alebo mám divný moč 😀

nurili
9. jan 2012

@haannka no ani nehovor.....ja len pre to ze som citala ze zena ak ma velke brucho na je tt tak asi su tam dva. Viem su to sem tam blbosti ale ja mam brucho ako loptu a vidiet mi ho a to koncim 3 mesiac. No co ma ale utesuje ze som nemala vysoke hcg, 10 den po vklade som mala 180. Nebol to sice 14 ale 10 a 180....tak akurat.... 🤐

haannka
9. jan 2012

@nurili neviem, či vidíš moje fotoalbumy...ak áno kukni na prvý album - vytúžené po 6 rokoch - na fotku 29.tt.....skoro 3.mesiace do pôrodu a brucho jak s trojkami. 😀

dusika11
9. jan 2012

@haannka ja som o tom nevedela..a strasne som bola smutna........ 😎 dodnes na to pametam ako jeden s pribehov....

haannka
9. jan 2012

@dusika11 ale ste nádherníííííí - aj drobci aj mamka 😉 ...to sú jednovaječné dvojičky?

dusika11
9. jan 2012

ano jednovajecni....

nurili
9. jan 2012

@dusika11 a v ktorom tyzdny ti potvrdili srdiecka ?

haannka
9. jan 2012

@dusika11 a nepamätáš sa na hodnotu hcg ked ti zobrali krv?

nurili
9. jan 2012

@haannka nevidim len fotku synceka, je nadherny a taky sladucky... 😵

haannka
9. jan 2012

@nurili a ty si mala koľko dňovú pk?

haannka
9. jan 2012

@nurili tak sa musíme dať za priateľky 😀

nurili
9. jan 2012

@haannka uz som si ta pridala, ahojky, ze si potykame, hehehe. No ja som mala taku 4 ci 5 dnovu. Tu tradicnu splnacku....preco?

dusika11
9. jan 2012

@nurili nepametam..klamala by som..ked ma pamet neklame zeby v 8???ale neviem to urcite,,,strasne malo spim uz si nepametam ani vcerajsok

nurili
9. jan 2012

@haannka inac brucho mam skoro take jak ty v 16 tt.. 😀 😀 , inac fotky su nadherne....

nurili
9. jan 2012

@dusika11 skoda ze si nepamatasna to hcg kolko ho bolo, aj mna by to zaujimalo, 😉

dusika11
9. jan 2012

@haannka nie nic ..neviem...viem ze to bolo ok...brali mi krv v piatok a do pondelka som si hryzla nechty lebo to malo stupat..do nejakej cislice...ta sa v pondelok potvrdila..potom som si hryzla nechty ci bude srdiecko..boli dve-..potom do 12 tyzdna,,potom do vysetreni krvi..potom som malal nervy ci amnio ano alebo nie cele tehu som sa bala a ku koncu ci dobre porodim..a potom moja nocna mora ci mi deti nezamenia...a tak 😀

dusika11
9. jan 2012

@nurili ja som mala normalne len to viem ze nic enasvedcovalo ze budu dve

dusika11
9. jan 2012

@nurili normalne si ma nastartovala...ked pojdem na kontrlou tak ich poprosim o vypis s karty..

haannka
9. jan 2012

@nurili ja len som chcela vedieť koľký DPO si mala hcg 180, 10.deň po ET + 4-5 dní PK...prepočítavala som si to na moje číslo...ja som mala 112 na 10.deň po ET + 2 dni, tiež som zvedavá či bude jedno alebo dve 😀

deni5
9. jan 2012

chcem sa opýtať,či pri každom IVF sa platí 300e za lieky a 500e zhruba za výkony.Ak sa to nepodarí na prvý krát,tak všetko ide odznova aj lieky?Ďakujem za odpoveď.

nurili
9. jan 2012

@dusika11 tak ze to prekvapenie prislo na ug.... 😀 wau....

nurili
9. jan 2012

@haannka tak teraz si ma preplasila....uf, uf....uz radsej nespekulujem.... 🤐

lienka_1
9. jan 2012

@haannka Aj ja chcem vidiet fotkyyyyy 🙂

haannka
9. jan 2012

@nurili prečo som ťa preplašila? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre