Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
21. jan 2012

@deni5 ja som to z Union mala do dvoch tyzdnov 😒

katy2
21. jan 2012

@deni5 urcite to budes mat schvalene kazdu chvilu.... Cely proces IVF sa zacina medzi 18-22 dnom cyklu... Tak snad to stihnes, alebo uz mesiac hore-dole... Drzim palce....

antonia2077
21. jan 2012

@deni5 ja som si pre istotu aj do poisťovne volala a vedela som že je to už schválené, že mám kontaktovať lekára

ladenka77
21. jan 2012

@bique ahoj,no ja sa snazim mysliet pozitivne...dnes som 8.den po ET a mna uz brucho vobec neboli,prsia trochu,teplotku mam stale tych 37.2°C, a som nachladena....u nas uz dalsie pokusy nehrozia...,ale zase som s tym zmierena,ze ak nic tak nic sa nedeje...
je mi velmi luto,ze si si prezila peklo ☹
ale teraz to bude dobreeeeee,drzim palecky vsetky ,co v rodine mame 😉 .....velmi ti to prajem,a aj vsetkym ostatnym.... 😉
@milcsi @katy2 dakujem

@lienka_1 cislo do medicinskeho centra je 0556426306 alebo 0556429508 to je spojovatelka,prepoja ta na Dr.CÁPOVÁ,endokrinologicka,len neviem ,ci to uz nebude pre teba neskoro,kedze si tu len do stvrtka,lebo ona tam je len vo stvrtky,ale zato od rana do vecera....snad som pomohla,aj ja sama mam kontrolu 26.1. 😀

bique
21. jan 2012

ahoj...mysli mysli...este stale to nie je stratene a pockaj na krvicku hlavne, to je smerodajne 🙂 ja som mala presne tie iste priznaky ako ty a bola som nachladena este dalsie 2 mesiace s brutal nadhou....budem na teba veeeelmi veeeelmi mysliet. a drzat vsetky palceky aj prsteky🙂)..daj vediet vysledok 😉 este sa chcem opytat, ci vies o niekom, kto si dal vlozit iba jedno embrijko a podarilo sa aj iba s jednym...?

bique
21. jan 2012

@ladenka77 zabudla som pridat, ze odpoved patri tebe 😎

ladenka77
21. jan 2012

@bique neviem o nikom s jednym embryjkom,vsetci si daju radsej 2-3 ...vacsia sanca...ja som mala pri 1.IVF dve,potom pri KETku az tri,a teraz som zarodila len styri a dve mam,lebo dve sa neopl....mrazaciky uz nemam... 😒
chces si dat jedno?

bique
21. jan 2012

@ladenka77 chcem jedno, dve sa bojim kvoli tomu, co sa stalo....mne sa malicky narodili predcasne, boli zdravi, vyvinuti, v 25tt 740 a 960g, ziadne komplikacie ani infekcia ...prosto nic...jednoducho to asi moje telo nevydrzalo a zacala som sa otvarat...tyzden pred tym, ako sa to stalo som bola na poradni a este bolo vsetko ok...doktor, ktory ma potom cistil, neodporucal zasa 2, ze by to bolo velke riziko...velmi rozmyslam, uz som na suhlas dala jedno, ci tam este nezajdem a nezmenim to..tento stvrtok mame prenos.....muz mi ale hovori, ze ked to ma vyjst, vyjde aj s jednym, ci chcem riskovat, ci nestaci, co sme si prezili? nam sa narodili zive a zdrave, len velmi skoro a spontanne, co v takom tyzdni spontanny porod nemozu prezit bez nasledkov....mali ma odrodit cisarskym,len kym doslo na to, ze rodim, tak to uz nebolo mozne 😢 bojovali 3 dni a boj prehrali 😢

ladenka77
21. jan 2012

@bique ☹ ☹ ☹ tak v tom pripade si daj jedno,tvoj muz ma pravdu,ak ma byt bude aj jedno,a kedze v podstate si problem s uchytenim nemala,nebude problem ani teraz..... 😉

bique
22. jan 2012

@ladenka77 dakujem za povzbudzujuce slova...ako vidis, neviem spat 😀 ani ty asi nie 😀 😀 studujem aj po internete, su baby, ktore otehotneli aj s jednym a je ich dost🙂 a doki ma tiez neodhovaral...tak hadam som sa rozhodla spravne 😅

ladenka77
22. jan 2012

@bique jasne,ze spravne,ty najlepsie vies,si si uzila az-az.... 😕 noooo,tak to som rada,ze je viac zien a aj s jednym,a v pohode...aj u teba bude 😉 mne sa este spat nechce....,ale budem musiet ist,lebo rano mam dost neoblomny budicek... 😀 😀

bique
22. jan 2012

@ladenka77 tak dobru noc 😔 idem uz asi aj ja, lebo treba sa predsa aj setrit 😨

ladenka77
22. jan 2012

@bique taaak....aj tebe dobru nocku.... 😔

haannka
22. jan 2012

ahojte...neozyvam sa, lebo stale nemam dobre spravy...v piatok mi gynekolog sice povedal ze je to ovela lepsie ako naposledy, dokonca bolo vidno aj plodik, ale bez srdecnej aktivity(6+3tt) a hcg stuplo iba na 8530 od pondelku...takze stale cakam na verdikt a prezivam z dna na den....kontrola v centre v stredu - bud sa stane zazrak a bude srdiecko alebo je absolutny koniec.
vsetkym , ktore to maju uz iba za par dni - drzim palce a nech to tu premenite na tehulkovsky spolok.

lienka_1
22. jan 2012

@ladenka77 Dakuejm za cislo, uz som nasla na nete. Volala som tam hned v piatok, ale mala nahradne volno. Ked som sestricke povedala o co ide bola strasne zlata a dala mi na nu aj mobil, ale nechcem ju vyrusovat cez vikend, tak sa ozvem zajtra a uvidim. Skusam aj inde, verim, ze ma niekto vezme.
Silno drzim palce!

nurili
22. jan 2012

@bique od dnes uz za 4, hip hip huraaa..... 😉

nurili
22. jan 2012

@haannka ale v 6 tt je este dost skoro......Drzim palce moja, verim ze to dobre dopadne.... 😵 Drz sa.....

nurili
22. jan 2012

Ahojte splniecka, zelam peknu nedelu.... 😵

haannka
22. jan 2012

@nurili 6+3tt nie je 6.tt, ale 7.tt ☹

katy2
22. jan 2012

@haannka drzim palce nadalej... srdiecko byva pokolo 8tt... takze este stale je cas.... myslim na teba 🤐

smallyell
22. jan 2012

@haannka vsetko bude dobre neboj, drzim palce

melisska
22. jan 2012

Haanka aj ja si myslim ze je to OK.))) drzim palceky a myslim na vas 😉 🤐

dorotka66
22. jan 2012

@dapake ahoj dapake, ja som dopadla podobne ☹ a tiež som bola sklamaná (či skôr zhrozená) reakciou lekára. v nemocnici mi primár vyslovene neodporúčal vklad (po stimulácii), mala som druhý stupeň, ale lekár v centre , aj pri teplote 39 povedal, že to vôbec nie je také vážne a vklad je úplne v pohode....jasné, že nebol. dnes mám vážne reumatidné problémy a behám od lekára k lekárovi a nik nevie čo to vyvolalo...po IVF a OHSS.

dorotka66
22. jan 2012

kočky neviete mi povedať či stačí len zavolať do centra, keď tam máme mrazáčikov a nemôžem ísť na KET, aby mi ich mrazenie predĺžili? a mám takú "hlúpu" otázku (asi tuším odpoveď ☹ ) ale zaujímalo by ma či by bolo centrum ochotné dať moje embrya do iného centra? už ani neviem čo som tam podpísala. ďakujem

steva
22. jan 2012

@haannka drzim silno palce a stale verim ze to bude dobre.

dapake
22. jan 2012

@dorotka66 no ja som mala 3. stupen a vajecniky jeden 11cm a druhy 16 cm. Hredzak povedal ze uz videl aj horsie a za tyzden max dva robime prenos. mesiac som sa davala do kopy. hematologicka bola zhrozena v akom stave som k nej prisla uplne rozvratene vnutorne prostredie, aj keby mi spravili prenos a otehotnela by som bolo by to odsudene na potrat. pokial viem mrazenie je 1 rok v cene ktoru si zaplatila a dalej sa musi platit.
prenos do ineho centra je velmi nakladny a pochybujem ze by bol ochotny. my sme to dali presetrit na urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, ale kedze ma velmi dobre pravne osetrene papiere ktore dava podpisovat, tak sme nic nezmohli. cudujem sa, ze ostatne pary to neriesili. zahrava sa so zdravym a zivotom pacientiek. nik nevie aky dopad to bude mat na zdravie do buducnosti.

zuzka213
22. jan 2012

@nurili ahoj....chystam sa v utorok na ET...

dorotka66
22. jan 2012

@dapake ja sa snažím na to zabudnúť 🙂, keďže ma začali trápiť iné a hnusné zdravotné problémy.ale čo sa týka postupu lekára, stratil moju dôveru. mala som pocit, že mu šlo len o to, aby sme zaplatili v ten deň keď to mal na pláne. ale na strane druhej sú tú mnohé baby, ktorým pomohol a majú zdravé deti, on nerieši problémy, mne povedal, že na to sú iní odborníci .... teraz sa len modlím, aby som mohla ísť na vklad a to sa budem snažiť odosobniť...

zuzka213
22. jan 2012

@lienka_1 ahoj lienka, som sa docitala ze mas ET v utorok, mne to tiez tak vychadza....asi sa stretneme 😉

katy2
22. jan 2012

@dorotka66 je mi luto, ze sa este stale trapis....
Inak, co sa tyka KET, nic netreba predlzovat ani platit..... My sme boli na KETku az ked mala Hanka rok a embryjka uz mali viac ako dva roky a nic sme nedoplacali.....
Drzim palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre